Motor przegrał z Sokołem Sieniawa 1:2

Dodano: 6 września 2015, 22:12

Dużą niespodziankę sprawił w niedzielę Sokół Sieniawa. Gospodarze pokonali faworyzowany Motor 2:1. Swoją cegiełkę do sukcesu dorzucił były bramkarz ekipy z Lublina Paweł Lipiec

Podopieczni trenera Dominika Nowaka świetnie radzą sobie w tym sezonie przed własną publicznością. Wygrali wszystkie cztery takie spotkania, a przy okazji zdobyli 11 goli. Niestety na wyjazdach idzie im dużo trudniej. Wygrali tylko raz, w Jarosławiu 2:1 po golu zdobytym w 88 minucie. W niedzielę nie poradzili sobie z Sokołem.

Miejscowi objęli prowadzenie w 26 minucie. Paweł Hass wykorzystał dośrodkowanie kolegi i głową pokonał Krzysztofa Żukowskiego. Żółto-biało-niebiescy częściej byli przy piłce i po stracie gola zaczęli w końcu na poważnie zagrażać bramce rywali. Michał Paluch i Maciej Wojczuk mogli pokusić się o bramkę, jednak do szczęścia zabrakło centymetrów. W 38 minucie zrobiło się 2:0. Znowu katem gości okazał się Hass. Tym razem „zabawił się” z obroną rywali i spokojnie uderzył do siatki.

Po przerwie gospodarze mogli rozstrzygnąć losy meczu, ale pudłowali. W odpowiedzi, w 65 minucie wreszcie udało się Motorowi. Lipiec odbił strzał Pawła Myśliwieckiego, a z dobitką zdążył Wojczuk. Kolejne fragmenty to ataki lublinian i kilka bardzo dobrych okazji. Bramkarz Sokoła jakimś cudem obronił główkę Artura Gieragi, a w samej końcówce wygrał pojedynek z Tomaszem Tymosiakiem.

W środę, w ramach ósmej kolejki na Arenę Lublin przyjedzie outsider z Zamościa. Początek meczu zaplanowano na godz. 19.

Sokół Sieniawa – Motor Lublin 2:1 (2:0)

Bramki: Hass (26, 38) – Wojczuk (65).

Sokół: Lipiec – Skała, Flis (46 Pigan), Bańka, Padiasek (90 Trawka), Siwy, Szewc (73 Wilusz), Walat, Sowiński, Hass (80 Jędryas), Rak

Motor: Żukowski – Falisiewicz, Prusinowski (76 Mroczek), Gieraga, Szywacz, Stachyra, Król (64 Myśliwiecki), Tymosiak, Wojczuk (82 Wolski), Paluch, Drozd.

Żółte kartki: Walat, Rak (Sokół).

Sędziuje: Artur Szelc (Krosno). Widzów: 500.

MOTOR MISZCZ
(11) komentarzy

Gość (8 września 2015 o 12:56) 0
Źle ulożona tabela Motor powinien być na 3 a nie na 2 miejscu !
Gość (7 września 2015 o 20:45) 0
Wygrywając na arenie i będzie ok.? Chłopie to ledwo na środek tabeli starczy...
MOTOR MISZCZ (7 września 2015 o 17:40) 0

D R A M A T   ! ! !

Antoś
Antoś (7 września 2015 o 12:03) 0

Nowak to pajac i pozer , nic z awansu nie będzie a to sie równa z końcem klubu w takiej formie jak obecnie , przykro to mówić ale teraz wygra z dziećmi z Zamościa poopowiada farmazony a kolejny wyjazd znowu w tyłek . Mam pytanie kim jest w klubie ten jego "trener przygotowania fiycznego "??? w IV lidze to śmiech i tu taki aż brzuch boli

To są pierwsze koty za płoty albo pierwsze śliwki - robaczywki. Motor potrafi grać co pokazał jesienią 2014 r. Porażka na wyjeżdzie nie jest klęską tylko porażką. Trzeba bezwarunkowo wygrywać na ARENIE i będzie ok.

Gość (7 września 2015 o 10:31) 0