BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Janowia się nie poddaje, wyniki bialskiej okręgówki

Dodano: 22 maja 2016, 20:57
Autor: (grom)

DW
DW

Ostatnia w tabeli Janowia Janów Podlaski nie zwalnia tempa. W poprzedniej kolejce odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując na wyjeździe LZS Dobryń 2:0. W niedzielę odebrała komplet punktów piątej w klasyfikacji Unii Żabików wygrywając 1:0.

 – Jeszcze nie wszystko stracone. Do końca będziemy walczyć o utrzymanie – zapowiada kierownik Janowii Andrzej Bujalski

Janowia Janów Podlaski – Unia Żabików 1:0 (0:0)

Bramka: Szpański (85).

Janowia: Daniluk (60 Szpański) – Wiraszka, Cydejko (75 Maślewski), Michaluk, Niedzielski (25 Szewczuk), Sidoruk, Caruk, Krasuski, Dębowski, Kozak, Bodzak.

Unia: Dąbkowski – Michalski, Kozieł (70 D. Zając), Krajanowski (46 Księżopolski), Niewęgłowski, Frączek, Końka, Paskudzki, Pliszka, Pieńko, Mazurek.

Granica Terespol – Dąb Dębowa Kłoda 1:3 (0:1)

Bramki: Gregoruk (48 z karnego) – Uziak (10), Wójcik (80) M. Turowski (83 z karnego).

Granica: Jurkowski – śreniawski (75 M. Lewczuk), P. Lewczuk, Pawluczuk, Mackiewicz (68 Machnowski), Pietrusik, Ł. Trochimiuk, Rośnik, Dąbrowski, Gregoruk, Demczuk.

Dąb: Ciupak – Uziak, A. Turowski, Supryn, Mitura, Daszczyk, M. Turowski, Wójcik, Marcin Sawicki, Krasiński (90 Szyszkowski), Jaroszkiewicz (85 Rudnik).

Grom Kąkolewnica – Dwernicki Stoczek Łukowski 1:2 (1:1)

Bramki: Lotek (16) – Śledź (32), Wiszniewski (51).

Grom: Sokołowski – Garbacik (65 M. Muszyński), Lotek, Kosel, Sokół, Chromik (54 Olszewski), Wysokiński, Wołek, Kanatek (58 Borysiuk), Zieliński, Sierpień.

Dwernicki: Dynek – Kamil Kozieł, Wiszniewski, Moreń, Mazurek, Izdebski, Śledź, Kozłowski (85 B. Miszta), Bogusz (90 + 2 Osiak), Wasilewski, Pieńkus (75 B. Soszka).

Huragan Międzyrzec Podlaski – LZS Dobryń 6:1 (5:1)

Bramki: Korgol (6), Grudziński (11, 34, 45), Bogucki (12), Łukanowski (90 + 1) – Mielnik (18).

Czerwona kartka: Daniel Mielnik (Dobryń) w 90 + 3 min, za drugą żółtą.

Huragan: Żmudziśńki – Góralski, Miriończuk, Korniluk, Puścian (50 Kwaśniewski), Olszewski, Grudziński (68 Golec), Korgol, Łukanowski, Bogucki (64 Andrzejczuk), Wojtczuk (60 Paczuski).

Dobryń: Broniewicz – Dworczyński, Rudowski, Szydło, Charytoniuk (35 Maraszczuk), Płandowski (46 Melaniuk), D. Samsoniuk, Dudek (75 Tymiński), Konrad Mądry (70 Kruszecki), Mielnik, Rybaczuk.

LKS Milanów – Tytan Wisznice 2:0 (2:0)

Bramki: G. Romaniuk (11, 31).

Milanów: Łukaszuk – Kucyk (62 Czuryło), Syta, B. Jaszczuk, D. Puła, K. Jaszczuk (60 Ostapiuk), A. Sternik, Zarzecki, M. Puła, Tymosiewicz (52 Bijata), G. Romaniuk (77 Buch).

Tytan: Bożym – Władyczuk (60 Gontarz), K. Oniszczuk, Mirończuk, Litwiniuk, Semeniuk, Szyszłow (46 Bartkowski), H. Kopiś (70 Stawecki), Rozwadowski, Trębicki, Grabowski (80 Tarasiuk).

ŁKS Łazy – Sokół Adamów 4:3 (0:2)

Bramki: Gryczka (65), Zabielski (70), Goławski (72), Izdebski (74) – Borkowski (25 z karnego), Mateusz Baran (37), Głowniak (58).

ŁKS: Krasuski – Goławski, Janaszek, Przybysz, Gryczka, Ebert, Przeździak, Sierpiński (85 Okoń), Tchórzewski (60 Zabielski), Izdebski (80 Sadło), Sych (75 Gaj).

Sokół: M. Dzido – Wrzosek, Boruc, Sopyła, K. Nowicki, Borkowski, Chmiel, Facon, Łukasik, Głowniak, Mateusz Baran (75 Sokołowski).

Niwa Łomazy – Orzeł Czemierniki 2:1 (1:0)

Bramki: Kozakiewicz (5), Mielnik (65) – Kaliński (47).

Czerwona kartka: Mateusz Zarzecki (Orzeł) w min 60 min, za niesportowe zachowanie.

Niwa: Kaczmarek – Bujnik, Staszczuk, Polubiec, Kukawski (82 Fuks), Bojarczuk, Maksymiuk, Kozakiewicz, Mielnik (90 Artymiuk), Borysiuk, Mroczkowski (56 Niczyporuk).

Orzeł: Bocian – Sosnowski, Meksuła, Gruba (85 Świć), Zarzecki, Sobieszek, Zazuwiak, Żuk, Samociuk, Antol (63 Juchimiuk), Kaliński (80 Łabęcki).

26 maja: Dąb – Niwa * Orzeł – Łazy * Sokół – Milanów * Tytan – Janowia * Unia – Huragan * Dobryń – Grom * Dwernicki – Granica.

 

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 maja 2016 o 08:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
sokol i po awansie
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

11 KOLEJKA (22 października)
Niwa Łomazy - Bizon Jeleniec 2:6
Huragan Międzyrzec - Tytan Wisznice 1:0
LZS Dobryń - Lutnia Piszczac 0:3
Orlęta Łuków - Olimpia Okrzeja 5:0
Unia Żabików - LKS Milanów 3:2
Grom Kąkolewnica - ŁKS Łazy 2:1
Unia Krzywda - Kujawiak Stanin 3:0

TABELA

1. Orlęta 11 31 40-7
2. Huragan 11 26 30-13
3. Grom 11 24 27-17
4. Lutnia 11 23 26-15
5. Unia Żabików 11 23 17-9
6. Unia Krzyda 11 18 18-18
7. Łazy 11 15 18-28
8. Olimpia 11 12 18-34
9. Kujawiak 11 10 19-25
10. Milanów 10 8 22-33
11. Tytan 11 8 12-19
12. Niwa 10 7 11-22
13. Dobryń 11 7 16-29
14. Bizon 11 6 16-31
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!