CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

Ostro sobie postrzelali, wyniki chełmskiej okręgówki

Autor: grom

DW
DW

Trzy trafienia Sebastiana Sadowskiego dla Startu Krasnystaw w meczu z Tatranem Kraśniczyn. Klasyczny hat-trick Łukasza Drzewickiego z Kłosa Chełm. Rezerwowy Paweł Droń zapewnił Spółdzielcy Siedliszcze komplet punktów.

Unia Rejowiec – Frassati Fajsławice 3:4 (1:3)

Bramki: Stacharski (7 samobójcza), Huk (68, 80) – Skorek (25), J. Olech (37), Adamiak (42, 71).

Rejowiec: Maciejewski – Kloc, Szajduk (64 Paśnik), Szczepanik, Brzezicki, Huk, Leśnicki (66 Rosa), Pastuszak (54 Głowacki), Ciołek, Karauda, Kwiatkowski.

Frassati: Czajka – Jedut, Stacharski, Trała, Madeja (80 K. Baran), Adamiak, Robak, Lipa (75 Błaziak), Kasperek (53 P. Przebirowski), J. Olech, Skorek (85 K. Przebirowski).

Sawena Sawin – Spółdzielca Siedliszcze 0:1 (0:0)

Bramka: Droń (86).

Sawena: R. Jaglewicz – Łubkowski, Niemiec, Łabędzki, Stopa, Szyszko (57 Wachulski), Swatek (77 Nowak), Sawicki (65 Krawczyński), Suszcz, Maliszewski, Paszkowski.

Spółdzielca: Kasprzak – Orłowski (80 Braniewski), Jędruszak, Iwaniuk, Mroczek, Borek (62 A. Osoba), Denisiuk, Leśnicki, Hawerczuk (86 Bielecki), Żuchowski, Lechowski (75 Droń).

Pławanice Kamień – Brat Siennica Nadolna 0:0

Pławanice: Dmuch – Neckar, Petruk, Malinowski (46 Pogorzelec), Szajna (60 Rzeszut), Filipczuk, Olender (85 Szałaj), Gąsiorowski, Dudko, Szkałuba (65 Wiśniewski), Nestorowicz.

Brat: Pypa – Arnold Kister, Arkadiusz Kister, M. Szadura, P. Szadura, Malinowski, Kociuba (78 Korszun), Dobrzyński (75 Gdak), Wójciuk (60 Witka), Szczepaniuk, Lubaś (46 Krawiec).

Kłos Chełm – Ruch Izbica 6:0 (1:0)

Bramki: Bala (45, 71), Drzewicki (52, 63 z karnego, 67), Janas (75).

Kłos: Porzyc – Wróblewski (74 Leonowicz), Ciechoński, Wyrostek, Siatka, Bala, Flis (66 Antoniak), Janas, Żwirbla, Gierczak (77 Hawryluk), Drzewicki (68 Skubisz).

Ruch: Bliźniak – Michał Śliwa, Ignaciuk, Pawelec (70 Kaszak), Kalita, Łata, Gieleta, Bojar, Maciej Śliwa (65 Kornaś), Malczewski (60 Wlizło), Stępniak (59 Suszek).

Start Krasnystaw – Tatran Kraśniczyn 4:0 (1:0)

Bramki: Sadowski (44, 48, 65), Frącek (53).

Start: W. Matycz – Nowakowski, Saj (70 Salitra), Sobów, Ciechan, Chariasz (80 Szponar), Iwan, Dworucha, P. Matycz, Frącek, Sadowski (65 Kowalski)

Tatran: Solecki – Błaszczak, Soczyński, K. Mazurek (68 P. Sawczuk), Fedak (64 Rapa), Stasiuk (60 M. Sawczuk), Barzał, Suduł, Tymicki, D. Mazurek (80 Pukas), Ciechański.

SPS Eko Różanka – Unia Białopole 2:0 (1:0)

Bramki: Błaszczuk (27), Kuczyński (77).

Różanka: Karwatiuk – Bojarczuk, Bornus, Łobko, Kruk, Chmiel (65 J. Gołąb), Błaszczuk, Kuczyński, Walaszek (85 K. Mikulski), Skorupski, E. Mikulski (77 D. Zakowski).

Sparta Rejowiec Fabryczny – Ogniwo Wierzbica 6:0 (2:0)

Bramki: Ziarkowski (28, 53), Kwiatkowski (40), Góra (60), Barabasz (65), Sulowski (74).

Sparta: Bralewski – Bodys, Kister (65 Kwiatosz), S. Lipiński, Krystjańczuk, K. Rutkowski, Kwiatkowski (57 Sulowski), M. Sawicki (72 Kułaga), Góra, Barabasz, Ziarkowski.

Ogniwo: Gomułka – T. Nowaczek (70 Czernikowski), M. Nowaczek, Filipczuk, Sobczuk (80 Mazurek), M. Bąk, Kłos (72 Wdowicz), Szanfisz, Gałecki, Knot, K. Hanc.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13. Kolejka (5-6 listopada)
Unia Białopole - Hetman Żółkiewka 4:2
Granica Dorohusk - Hutnik Ruda Huta 2:1
Ogniwo Wierzbica - Orzeł Srebrzyszcze 2:3
Spółdzielca Siedliszcze - Sparta Rejowiec 0:3
Unia Rejowiec - Cukrownik Brat 2:5
Frassati Fajsławice - Tatran Kraśniczyn 4:2
Start Krasnystaw - Ruch Izbica 6:3
Tatran Kraśniczyn - Unia Rejowiec 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Unia Białopole 13 33 43-20
2. Brat 13 32 51-21
3. Start 12 29 46-14
4. Sparta 13 28 43-21
5. Frassati 12 22 42-30
6. Hetman 12 21 29-25
7. Unia Rejowiec 13 18 24-31
8. Tatran 13 16 27-31
9. Ruch 12 15 40-38
10. Granica 13 15 21-31
11. Spółdzielca 13 12 27-35
12. Orzeł 13 7 22-52
13. Ogniwo 13 6 12-30
14. Hutnik 13 2 26-74
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!