Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

8 lutego 2018 r.
11:16

Ruch najlepszy na zawodach w Cieszanowie

Autor: Zdjęcie autora grom
70 6 A A
Ruch wygrał Dachnów Winter Cup
Ruch wygrał Dachnów Winter Cup (fot. Ruch Izbica)

Ruch Izbica okazał się najlepszy w Dachnów Winter Cup – Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Cieszanów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ruch Izbica

W zawodach, oprócz przedstawiciela organizatora i izbiczan, mieli wziąć udział również goście z Ukrainy. Jak się okazało rywale nie mogli dojechać. Dlatego Ruch zmierzył się z Reprezentacją Gminy Cieszanów, w szeregach której wystąpili zawodnicy z drużyn gminy: Juvenii Cieszanów, Ursusa Dachnów i Zalewu Lubliniec. Zespoły zagrały mecz w regulaminowym czasie 2x45 min, na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Mimo wcześniejszych obfitych opadów śniegu płyta była bardzo dobrze przygotowana. Spotkanie zakończyło się wygraną Ruchu 4:1.

Reprezentacją Gminy Cieszanów – Ruch Izbica 1:4 (0:1)

Bramki dla Ruchu: Jakub Antoniak (dwie), Michał Gałka, Dawid Pawlak.

Unia Białopole

Pierwszym zawodnikiem, który wiosną będzie bronił barw drużyny z Białopola jest Patryk Krygiel. 23-latek jest pomocnikiem, wychowankiem Unii Hrubieszów. W sezonach 2015/16 i 2016/17 był podstawowym graczem Unii. W meczach w IV lidze zdobył 4 bramki.

Po kontrolnej porażce 0:1 z Kryształem Werbkowice na pełnowymiarowym boisku Unia Białopole rozegrała drugi sparing w okresie przygotowawczym. Zespół trenera Waldemara Koguta zmierzył się z Unią Hrubieszów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Mistrz rundy jesiennej chełmskiej klasy okręgowej testował trzech zawodników: bramkarza i dwóch obrońców.

Wiosną kibice Unii nadal będą mogli oglądać kapitana i najlepszego strzelca zespołu Szymona Łukaszewskiego. Pojawiły się informacje o rzekomym przejściu snajpera do IV-ligowego Kryształu Werbkowice. Kapitan zostaje i ma pomóc w walce o awans do IV ligi.

Unia Hrubieszów – Unia Białopole 0:0

Start Krasnystaw

Trzecia ekipa rundy jesiennej ma za sobą pierwsze spotkanie kontrolne. Rywalem była Piaskovii Piaski, która wygrała 2:1. Zespoły grały na tzw. łąkach, w trudnych śniegowych warunkach. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w ciągu pięciu minut drugiej Piaskovia strzeliła dwa gole. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Jakuba Frącka.

Start Krasnystaw – Piaskovia Piaski 1:2

Bramka dla Startu: Jakub Frącek.

Start: Kowiński – Nowakowski, Dworucha, Saj, Lenard, Wójtowicz, Kuczyński, Patyk, Matycz, Kowalczyk, Frącek. Grali również K. Szponar, Korniszuk.

 

 

Quiz: Co wiesz o lubelskim sporcie? Tylko dla pasjonatów

Co wiesz o lubelskim sporcie? Tylko dla pasjonatów

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
.......... / 24 lutego 2018 o 09:33
Prawie dobrze ale Górnik juniorzy - Start 8;1
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 11:14
Gornik -Start 9-0
Avatar
Gość / 21 lutego 2018 o 07:13
Podajcie wynik Startu z Juniorami Górniaka .............
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:38
A po co startowi awans? zeby spaść po roku z 4 ligi?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:35
Niesamowity sukces,myśle ze powinni o tym w wspomnieć w jutrzejszym wydaniu dzień dobry TVN!
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:30
ale skład startu .... chyba awans za........
Avatar
.......... / 24 lutego 2018 o 09:33
Prawie dobrze ale Górnik juniorzy - Start 8;1
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 11:14
Gornik -Start 9-0
Avatar
Gość / 21 lutego 2018 o 07:13
Podajcie wynik Startu z Juniorami Górniaka .............
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:38
A po co startowi awans? zeby spaść po roku z 4 ligi?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:35
Niesamowity sukces,myśle ze powinni o tym w wspomnieć w jutrzejszym wydaniu dzień dobry TVN!
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:30
ale skład startu .... chyba awans za........
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 2 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 13 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43
8. Ruch 21 30 62-51
9. Ogniwo 21 27 37-43
10. Granica 21 22 33-56
11. Spółdzielca 21 21 39-56
12. Orzeł 21 21 36-72
13. Tatran 21 19 38-61
14. Hutnik 21 2 31-119

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.