Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

15 lipca 2016 r.
15:39

Andrzej Twarowski: zobaczymy piłkę na wysokim poziomie

0 21 A A
fot. nc+
fot. nc+

ROZMOWA Z Andrzejem Twarowskim, komentatorem nc+

• Panie Andrzeju, rusza Ekstraklasa, zapinamy pasy?

– Obowiązkowo. Po udanych mistrzostwach Europy we Francji, które pokazały, że polska liga to liga, która potrafi przygotować piłkarzy do wielkiego turnieju, ma zawodników, jak Michał Pazdan czy Bartosz Kapustka, dających radę na międzynarodowej arenie, nie mam wątpliwości, że czeka nas wiele emocji i zobaczymy piłkę na naprawdę wysokim poziomie.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 11:35
i co? Lublin będzie sobie tak przywłaszczał co lepsze kąski, bo sam nie potrafi do czegoś dojść? Arena Lublin potrzebna tak samo, jak lotnisko w Radomiu. Najpierw niech duma miasta Motor coś osiągnie, a potem inwestuje w infrastrukturę. Równie dobrze mógł Motor grać na stadionie w Łęcznej, skoro stać go tylko na III ligę i 1000 kibiców na meczu.
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 06:10
Całą winą obarczam prezesa Kapelko za brak dyscypliny w finansach i teraz klub jest w tarapatach.Były trener były dyr sportowy sprowadzali zawodników na pęczki.Przez dwa sezony przewineło się ich pewnie z 20,nie mówiąc już na jaki czas mieli podpisywane kontrakty.Gdzie był prezes i rada nadzorcza że pozwalali na coś takiego.Takiego gospodarza już w tym klubie nie powinno być mówiąc delikatnie.
Avatar
Janusz / 15 lipca 2016 o 22:30
Gra Górnika w Lublinie to efekty gownianego rządzenia klubem. Kupowano wynalazków którzy grali runde, max sezon i wyrzucano ich z klubu A prowizje dla menago szły. kasa za transfery tez. Skoro klub jest zadluzony to głowy powinny poleciec . A Winny jest KAPELKO. Był juz jeden pinokio w e-klasie teraz mamy kolejnego. W zeszłym roku już były pokusy na gre w Lublinie ale odpowiednio wczesnie sie udało. TEraz ściemnia się kibicom że taka tragedia ten nasz stadion że grac sie na nim nie da. Co tez oznacz wine zarządu i prezesa bo zaniedbali piekny stadion. Kolejne zaniedbania to brak sponsorów. Jeśli wiadome było że Bogdanka i Górnik powoli rozchodza się niestety to trzeba było szukać innych sponsorów na lubelszczyźnie ale nie tylko.  Jednym słowem K... wyp... bo przez ciebie była najpierw bogdanka a teraz cyrk z grą w Lublinie. I wychodzi na to ze to jest juz stała rozłaka z Łęczną bo nie ma słowa ze klub ma zamiar zainwestować w stadion by wrócić do Łęcznej.
Gra Górnika w Lublinie to efekty gownianego rządzenia klubem. Kupowano wynalazków którzy grali runde, max sezon i wyrzucano ich z klubu A prowizje dla menago szły. kasa za transfery tez. Skoro klub jest zadluzony to głowy powinny poleciec . A Winny jest KAPELKO. Był juz jeden pinokio w e-klasie teraz mamy kolejnego. W zeszłym roku już były pokusy na gre w Lublinie ale odpowiednio wczesnie sie udało. TEraz ściemnia się kibicom że taka tragedia ten nasz stadion że grac sie na nim nie da. Co tez oznacz wine zarządu i prezesa bo zaniedbali piekn... rozwiń
Avatar
Radaman / 15 lipca 2016 o 21:01
Co to za kibice w tej Łęcznej, 20 km na większy stadion się nie chcą przeprowadzić, to się nazywa wierność i oddanie? N a trybunie B w ub. sezonie to max.200 osób było, przy deszczu to może 100.... Zdegradujmy się do Iligi dla tej garstki kibiców...... W takim Londynie to norma że się jedzie na "swój"stadion nawet 20-30 km. Zwłaszcza w trudnej sytuacji, kiedy przeprowadzka może być jedynem ratunkiem dla ekstraklasy na lubelszczyźnie
Avatar
po / 15 lipca 2016 o 20:52
Plawanice Kamień na arene!
Avatar
"WGW 1979" / 15 lipca 2016 o 20:17
Cała Łęczna dziękuję ci Andrzej T. Artur K. Może nie długo będzie inne miasto ratować Górnika,Bo w Łęcznej już chyba nikt Was nie chce oglądać .
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:50
***s://ujarani.com/wtf/gorace
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
błękitów cyców na arene!!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
Płomień Kukawka na arene!!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
wulkan tepiutków na Arene !!!!
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 11:35
i co? Lublin będzie sobie tak przywłaszczał co lepsze kąski, bo sam nie potrafi do czegoś dojść? Arena Lublin potrzebna tak samo, jak lotnisko w Radomiu. Najpierw niech duma miasta Motor coś osiągnie, a potem inwestuje w infrastrukturę. Równie dobrze mógł Motor grać na stadionie w Łęcznej, skoro stać go tylko na III ligę i 1000 kibiców na meczu.
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 06:10
Całą winą obarczam prezesa Kapelko za brak dyscypliny w finansach i teraz klub jest w tarapatach.Były trener były dyr sportowy sprowadzali zawodników na pęczki.Przez dwa sezony przewineło się ich pewnie z 20,nie mówiąc już na jaki czas mieli podpisywane kontrakty.Gdzie był prezes i rada nadzorcza że pozwalali na coś takiego.Takiego gospodarza już w tym klubie nie powinno być mówiąc delikatnie.
Avatar
Janusz / 15 lipca 2016 o 22:30
Gra Górnika w Lublinie to efekty gownianego rządzenia klubem. Kupowano wynalazków którzy grali runde, max sezon i wyrzucano ich z klubu A prowizje dla menago szły. kasa za transfery tez. Skoro klub jest zadluzony to głowy powinny poleciec . A Winny jest KAPELKO. Był juz jeden pinokio w e-klasie teraz mamy kolejnego. W zeszłym roku już były pokusy na gre w Lublinie ale odpowiednio wczesnie sie udało. TEraz ściemnia się kibicom że taka tragedia ten nasz stadion że grac sie na nim nie da. Co tez oznacz wine zarządu i prezesa bo zaniedbali piekny stadion. Kolejne zaniedbania to brak sponsorów. Jeśli wiadome było że Bogdanka i Górnik powoli rozchodza się niestety to trzeba było szukać innych sponsorów na lubelszczyźnie ale nie tylko.  Jednym słowem K... wyp... bo przez ciebie była najpierw bogdanka a teraz cyrk z grą w Lublinie. I wychodzi na to ze to jest juz stała rozłaka z Łęczną bo nie ma słowa ze klub ma zamiar zainwestować w stadion by wrócić do Łęcznej.
Gra Górnika w Lublinie to efekty gownianego rządzenia klubem. Kupowano wynalazków którzy grali runde, max sezon i wyrzucano ich z klubu A prowizje dla menago szły. kasa za transfery tez. Skoro klub jest zadluzony to głowy powinny poleciec . A Winny jest KAPELKO. Był juz jeden pinokio w e-klasie teraz mamy kolejnego. W zeszłym roku już były pokusy na gre w Lublinie ale odpowiednio wczesnie sie udało. TEraz ściemnia się kibicom że taka tragedia ten nasz stadion że grac sie na nim nie da. Co tez oznacz wine zarządu i prezesa bo zaniedbali piekn... rozwiń
Avatar
Radaman / 15 lipca 2016 o 21:01
Co to za kibice w tej Łęcznej, 20 km na większy stadion się nie chcą przeprowadzić, to się nazywa wierność i oddanie? N a trybunie B w ub. sezonie to max.200 osób było, przy deszczu to może 100.... Zdegradujmy się do Iligi dla tej garstki kibiców...... W takim Londynie to norma że się jedzie na "swój"stadion nawet 20-30 km. Zwłaszcza w trudnej sytuacji, kiedy przeprowadzka może być jedynem ratunkiem dla ekstraklasy na lubelszczyźnie
Avatar
po / 15 lipca 2016 o 20:52
Plawanice Kamień na arene!
Avatar
"WGW 1979" / 15 lipca 2016 o 20:17
Cała Łęczna dziękuję ci Andrzej T. Artur K. Może nie długo będzie inne miasto ratować Górnika,Bo w Łęcznej już chyba nikt Was nie chce oglądać .
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:50
***s://ujarani.com/wtf/gorace
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
błękitów cyców na arene!!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
Płomień Kukawka na arene!!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2016 o 19:48
wulkan tepiutków na Arene !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.