Górnik Łęczna – Radomiak 1:1. Próba generalna na remis

Dodano: 4 lutego 2017, 19:18

W swoim ostatnim meczu przed wznowieniem rozgrywek ligowych Górnik Łęczna zremisował z drugoligowym Radomiakiem 1:1.

W pierwszej połowie gola dla gości zdobył Leandro, który pokonał Wojciecha Małeckiego z rzutu karnego. Po zmianie stron wyrównał Piotr Grzelczak. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o bramki z sobotniego meczu.

W barwach zielono-czarnych zadebiutował pozyskany w piątek Peruwiańczyk Josimar Atoche, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę o godz. 15.30 piłkarze Franciszka Smudy zagrają o punkty z Zagłębiem Lubin.

Górnik Łęczna – Radomiak Radom 1:1 (0:1)

Bramki: Grzelczak (66) – Leandro (18-z karnego).

Górnik, I połowa: Małecki – Sasin, Komor, Szmatiuk, Leandro, Tymiński, Bonin, Piesio, Hernandez, Dzalamidze, Śpiączka. II połowa: Smug – Matei, Bogusławski, Gerson, Jarecki, Atoche, Danielewicz, Dźwigała, Pitry, Grzelczak, Ubiparip.

Radomiak: Szady – Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Cupriak (64 Tarnowski), Kościelny, Bemba, Stąporski (83 Filipowicz), Kwiek (64 Stanisławski), Leandro (83 Szpak).

Gosc

Gosc
Gosc (4 lutego 2017 o 21:14) 0
Widać po wynikach bo sparingpartnerzy nie byli z górnej półki że Górnik już jest jedna noga w I lidze. Brak wzmocnień które dałyby pewne utrzymanie. Brak zawodników młodego pokolenia które by nawet po spadku dało swym kibicom choć odrobinę nadzieji na szybki powrót do piłkarskiej elity. To wszystko wina zarządu z prezesem w roli głównej. Dziwi mnie sytuacja w której nikt z udziałowców nie podjął decyzji co do wyboru nowych władz klubu i prezesa. To co się dzieje w tej drużynie to czysta amatorszczyzna. Szkoda tylko pieniędzy lubelskich podatników bo straty są bardzo duże.
Gość (4 lutego 2017 o 21:02) 0
spadek jest pewny,a potem z powrotem do siebie do Łęcznej,wynocha !
Gość (4 lutego 2017 o 20:56) 0