Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

4 listopada 2017 r.
18:57

Motor – Orlęta 4:0. Nowak show na Arenie. Zobacz bramki

Autor: Zdjęcie autora bs
67 27 A A

Zespół trenera Marcina Sasala nie miał żadnych kłopotów i pokonał u siebie drużynę z Radzynia 4:0, choć mógł zdecydowanie wyżej. Bohaterem spotkania został Kondrad Nowak, który strzelił trzy gole i wywalczył rzut karny

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sobotnie spotkanie miało dodatkowy smaczek. W poprzedniej rundzie idący jak burza żółto-biało-niebiescy zostali w Radzyniu Podlaskim boleśnie sprowadzeni na ziemię i ulegli Orlętom aż 1:4. Smak porażki dla zespołu z Lublina był wyjątkowo gorzki, bo strata punktów w Radzyniu oznaczała też koniec marzeń o awansie do II ligi. – Na pewno gdzieś mamy ten wynik z tyłu głowy. Trzeba się jednak skupić przede wszystkim na tym, żeby wygrać. Sezon jest już nowy i nie ma sensu wracać do tego, co było – wyjaśniał przed meczem Kamil Oziemczuk, który przez pół roku zakładał koszulkę Orląt.

Gracze trenera Sasala od samego początku narzucili swój styl gry rywalom. Motor długo utrzymywał się przy piłce i starał stwarzać zagrożenie pod bramką Krzysztofa Stężały. I na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 18 minucie Kamil Majkowski zagrał piłkę wzdłuż bramki rywali. Ta trafiła do Dawida Dzięgielewskiego, który wypatrzył Konrada Nowaka, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. Co ciekawe poprzednie spotkania doświadczony napastnik rozpoczynał jako rezerwowy, ale tym razem trener Marcin Sasal dał mu szansę gry w wyjściowej jedenastce.

Goście starali się odpowiedzieć po straconej bramce, ale lublinianie grali bardzo uważnie w defensywie, a po kilku minutach znów prowadzili grę. I w 43 minucie podwyższyli prowadzenie. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Kaczmarka na długi słupek futbolówka spadła na nogę Nowaka, a ten po raz drugi pokonał Stężałę.

Były napastnik Wisły tuż po wznowieniu gry po przerwie mógł skompletować hattricka. W 54 minucie po świetnej koronkowej akcji z Kaczmarkiem najpierw źle trafił w piłkę, a chwilę potem uderzył z bliska nad poprzeczką. Co nie udało się za pierwszymi dwoma próbami udało się za trzecim razem. Z prawej strony dośrodkował Marcin Michota, a Nowak zdobył przepiękną bramkę strzałem głową trafiając w samo okienko bramki gości. To nie był jednak koniec popisów napastnika Motoru. Minutę później Nowak został sfaulowany w polu karnym i arbiter wskazał na „wapno”. Do piłki podszedł Artur Gieraga i… tak jak wiosną nie potrafił zdobyć bramki w tak dogodnej sytuacji.

Niewykorzystana „jedenastka” nie zniechęciła gospodarzy i w 68 minucie po kontrataku na listę strzelców wpisał się Kaczmarek. W końcówce dobrą okazję miał jeszcze Majkowski, ale jego strzał sprzed pola karnego trafił w poprzeczkę i mecz zakończył się wygraną żółto-biało-niebieskich 4:0. Dzięki efektownej wygranej Motor awansował na fotel lidera i za tydzień będzie go bronić w Świdniku w starciu z tamtejszą Avią.

Motor Lublin – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 4:0 (2:0)

Bramki: Nowak (18, 43, 59), Kaczmarek (68).

Motor: Socha – Słotwiński, Gieraga, Cholerzyński, Michota, Tymosiak, Korczakowski (64 Tkaczuk), Kaczmarek (73 Kozban), Dzięgielewski, Majkowski, Nowak (86 Szkatuła).

Orlęta: Stężała – Zarzecki, Szymala (83 Rycaj), Stolarczyk, Kot, Myśliwiecki (62 Zawierucha), Puton (69 Kalita), Zmorzyński, Korolczuk (62 Iwańczuk), Kiczuk, Wiejak (46 Melnychuk)

Żółta kartka: Zmorzyński

Sędziował: Piotr Burak (Zamość).

Widzów: 2715

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 13:17
Kondrad ? A może to był Marek Kondrat, nie Konrad Nowak ?
Avatar
Polska pisownia / 5 listopada 2017 o 12:59
Przede wszystkim!!! Jak już chcesz dawać rady.
Avatar
mieszkaniec Szarowoli / 5 listopada 2017 o 09:42
brawo chłopaki !
Avatar
motórynka / 4 listopada 2017 o 23:58
motór szarowolski wygrał...łoooo odpust będzie......
Avatar
janusz z areny / 4 listopada 2017 o 23:12
Brawo Motorek   szanujmy rywali z okręu Lubelskiego to może procentować ,zgoda buduje ,normalny kibic regionu
Avatar
Motor LUblin / 4 listopada 2017 o 22:19
Czas zlać tych co Lubią Swoją Wieś... LSW 
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 22:09
Chamy -Orlęta 4-0
Avatar
hgUHSGO: / 4 listopada 2017 o 21:37
MOTOR - chamy 4:0
Avatar
poznaniak zlub / 4 listopada 2017 o 21:33
Gratulacje  z  Pń dla Motoru wreszcie na 1 miejscu ,tego nie wolno oddać do końca sezonu
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 21:28
Czekam kiedy kopacze z "Motoru" znów obstawią w STS-ach.....
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 13:17
Kondrad ? A może to był Marek Kondrat, nie Konrad Nowak ?
Avatar
Polska pisownia / 5 listopada 2017 o 12:59
Przede wszystkim!!! Jak już chcesz dawać rady.
Avatar
mieszkaniec Szarowoli / 5 listopada 2017 o 09:42
brawo chłopaki !
Avatar
motórynka / 4 listopada 2017 o 23:58
motór szarowolski wygrał...łoooo odpust będzie......
Avatar
janusz z areny / 4 listopada 2017 o 23:12
Brawo Motorek   szanujmy rywali z okręu Lubelskiego to może procentować ,zgoda buduje ,normalny kibic regionu
Avatar
Motor LUblin / 4 listopada 2017 o 22:19
Czas zlać tych co Lubią Swoją Wieś... LSW 
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 22:09
Chamy -Orlęta 4-0
Avatar
hgUHSGO: / 4 listopada 2017 o 21:37
MOTOR - chamy 4:0
Avatar
poznaniak zlub / 4 listopada 2017 o 21:33
Gratulacje  z  Pń dla Motoru wreszcie na 1 miejscu ,tego nie wolno oddać do końca sezonu
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 21:28
Czekam kiedy kopacze z "Motoru" znów obstawią w STS-ach.....
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 2

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 14 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 1 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 8 22

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27