Motor znów wygrywa, grali trzecioligowcy

Dodano: 2 maja 2015, 21:53
Autor: pawlan

DW
DW

Motor Lublin po dobrej grze pokonał dzisiaj Orlęta Radzyń Podlaski. Kibice na Arenie Lublin zobaczyli aż sześć trafień. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4:2. Jest to już ósmy mecz z rzędu, w którym lublinianie nie zaznali porażki.

Zawodnicy z Lublina na prowadzenie wyszli już w 9 min kiedy to silnym strzałem zza pola karnego popisał się Piotr Piekarski. Przed przerwą żółto-biało-niebiescy zdobyli jeszcze jedną bramkę. Do szatni schodzili przy wyniku 2:0.

Po przerwie długo nie działo się nic ciekawego. Dopiero w doliczonym czasie gry piłkarze przypomnieli sobie o strzelaniu bramek. W ciągu paru minut padło ich aż trzy, a spotkanie zakończyło sie wynikiem 4:2.

Blisko zgotowania niespodzianki w meczu z wyżej notowanym rywalem byli zawodnicy Stali Kraśnik. Wciąż licząca się w walce o awans Stal Rzeszów wyszła na prowadzenie dopiero w 74 min spotkania po samobójczym golu Adama Orła. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, a mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Kraśniczanie wrócili do domu z zerowym dorobkiem punktowym i zajmują 17 miejsce w tabeli. Ostatnie kolejki zapowiadają zaciętą walkę o utrzymanie.

Stal Kraśnik – Stal Rzeszów 0:1 (0:0)
Bramka: Adam Orzeł (74 gol samobójczy).

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 4:2 (2:0)
Bramki:
Piotr Piekarski (9), Adrian Zarzecki (40 samobójcza), Kamil Stachyra (90), Michał Kowalczyk (90+2) – Marek Leszkiewicz (54), Piotr Zmorzyński (90+3).

Tomasovia Tomaszów Lubelski – JKS 1909 Jarosław 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Groborz (75, 90).

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 4:1 (1:1)
Bramki: Patryk Grzegorczyk (32, 80), Kamil Oziemczuk (53, 63) – Adrian Hołownia (4).

(8) komentarzy

Gość (4 maja 2015 o 10:32) 0
TO CO SIĘ DZIEJE PRZED KASAMI TO PARANOJA DUŻEJ LICZBIE KIBICÓW UDAŁO SIĘ TYLKO OBEJRZEĆ II POŁOWĘ SPOTKANIA.
Gość (3 maja 2015 o 17:36) 0

Już się zaczyna kabaret  Chełmianka brawo

Gość (3 maja 2015 o 14:38) 0
A po co motór ma awansowac,zeby kazdy go lał?
Gość (3 maja 2015 o 14:12) 0
dziękuje za informacje w jakiej kolejności padały gole w doliczonym czasie. Pewnie redaktor wie o meczu tyle co zobaczył na 90 minut
Gość (3 maja 2015 o 12:21) 0
Motor zawsze tak gra, ze z lepszymi wygrywa, a ze slabszymi traci glupio punkty - a to pokazuje o sile zespolu. Poza tym niezbyt pewna obrona i bramkarz i tracenie bramek w ostatnich minutach. Wstyd grac w 4 lidze i nie ma az co sie cieszyc z tych wygranych, bo w 4 lidze graja wolczanki, sieniawy itp - czyli wiejskie druzyny buraczane!