IV LIGA LUBELSKA

IV liga: Stal lepsza od Hetmana, Chełmianka zatrzymana w Tomaszowie

Dodano: 1 kwietnia 2017, 18:51

(fot. STALKRASNIK.PL)

Mecze na szczycie tabeli IV ligi nie zawiodły. Stal Kraśnik postawiła się Hetmanowi i pokonała ekipę z Zamościa 2:1. Potknęła się również prowadząca Chełmianka, która bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Tomasovią

Spotkanie w Kraśniku rozpoczęło się od bramki doskonale znanego w tym mieście Filipa Drozda. Najlepszy snajper rozgrywek otworzył swoje konto w starciu z byłymi kolegami już w 10 minucie. – Wolałbym nie robić krzywdy mojej poprzedniej drużynie, ale taka jest piłka i gram teraz dla Hetmana, a my bardzo potrzebujemy przełamania – mówił przed pierwszym gwizdkiem Drozd.

I to właśnie on otworzył wynik. Jeszcze przed przerwą wyrównał Rafał Król. W 65 minucie były gracz Motoru popisał się świetnym strzałem z rzutu wolnego i dał swojej drużynie prowadzenie. Gospodarze nie oddali go już do samego końca i mogli świętować drugie zwycięstwo na wiosnę. Hetman w czterech meczach uzbierał za to ledwie cztery punkty. Po kolejnym, kiepskim wyniku do dymisji podał się trener Krzysztof Rysak i na pewno nie będzie już prowadził drużyny.

Chełmianka też nie miała łatwej przeprawy w Tomaszowie Lubelskim. Ostatnie 10 minut biało-zieloni kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Michała Wołosa. Dowieźli jednak remis do końcowego gwizdka.

W innych meczach Powiślak Końskowola prowadził z Górnikiem II Łęczna 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2. LKS Milanów też trzymał się dzielnie w starciu z Polesiem Kock, ale goście zdążyli jeszcze zdobyć cztery gole. Bohaterem był Nikola Durkalewcz, który ustrzelił... hat-tricka.

SOBOTNIE WYNIKI

Stal Kraśnik – Hetman Zamość 2:1 (1:1)

Bramki: Król (28, 65) – Drozd (10).

Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna 1:2 ()

Bramki: Ponurek (21-samobójcza) – Dźwigała (56), Poźniak (86-z karnego)

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka 0:0

LKS Milanów – Polesie Kock 0:4 (0:0)

Bramki: Adamczuk (64), Durkalewicz (66, 67, 70).

Ryba
kibic
(12) komentarzy

Ryba
Ryba (2 kwietnia 2017 o 18:43) 0
Czekamy na dymisje dyrektora sportowego Hetmana- on balagani najbardziwj. Pomysly o zatrudnianiu fachowca z Legii do grup mlodziezowych za 10000 zl miesiecznie plus nowi kandydaci na trenera to pomysly rodem z Koniuch. Pytam dla kogo robi sie dobrze jezeli w Zamosciu tworzy sie szkolke Legii? To jest dzialanie dla dobra Hetmana? Lubu dubu...
kibic
kibic (2 kwietnia 2017 o 16:45) 0
hehehe to w Hetmanie jest dyrektor sportowy???? Niezbędna i konieczna osoba na 5 poziomie rozgrywek heheheh To teraz już wiem dlaczego oni nie awansują
Gość (2 kwietnia 2017 o 09:31) 0
Nie ma co narzekać cieszmy się meczami mamy Wisłę z Puław wysoko może Motor w końcu się przedrze a potem czekamy może Chełm może Zamość ale inne miasto lub miasteczko problem to brak mocnego sponsora !
Gość (2 kwietnia 2017 o 02:58) 0
Dyrektor sportowy ...ale siara...pompujecie sie sami pseudo fachowcy...w 4 lidze dyrektor sportowy???sztab szkoleniowy???popieprzylo wam sie w glowach...ale ktos na to pozwala...i w takich okolicznosciach wy smiecie liczyc na powaznego sponsora???Wieczerzak..bez tytulow..zwykly instruktor..a jakie mial wymiki...a tu DYREKTOR SPORTOWY....HAHHAHA
Gość (2 kwietnia 2017 o 01:07) 0
Zamość ma to na co go stać nie płacz człowieku tylu kibiców w Zamościu a w swoim czasie nic nie uczyniono aby ratować klub przed likwidacją , tak każdy może pobiadolić !