Piłka nożna

Kalendarz imprez piłkarskich

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 czerwca 2010, 19:38

II liga kobiet (wszystkie mecze w środę): Sokół Kolbuszowa – Widok Lublin (13.30) * Dystans Niedźwiada – Hetmanek Zamość (17) * Tytan Wisznice – Kinga Krasnystaw (17).

III Liga (wszystkie mecze w środę): Górnik II Łęczna – Stal Poniatowa (11) * Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (16) * Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy (17) * Stal Kraśnik – Karpaty Krosno (17) * Spartakus Szarowola – Wisłoka Dębica (17).

IV liga: - środa: Roztocze Szczebrzeszyn – Huragan Międzyrzec Podlaski (17) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Lewart Lubartów (17) * Chełmianka Chełm – Unia Bełżyce (17) * Olender Sól – Orlęta Łuków (17) * POM Iska Piotrowice – Start Krasnystaw (17.30) * Orion Niedrzwica Duża – Lublinianka Lublin (18); czwartek: Hetman Żółkiewka – Cisy Nałęczów (17) * Janowianka Janów Lubelski – Łada Biłgoraj (17).

Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w czwartek): ŁKS Łazy – Grom Kąkolewnica (14) * Unia Krzywda – Orkan Wojcieszków (17) * LKS Dobryń – Victoria Parczew (17) * Polesie Serokomla – Lesovia Trzebieszów (17) * Unia Żabików – GLKS Rokitno (17) * Dwernicki Stoczek Łukowski – Lutnia Piszczac (17) * Agrosport Leśna Podlaska – Sokół Adamów (18).

Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w czwartek): Vitrum Wola Uhruska – Hutnik Ruda Huta (16) * Agros Suchawa – Pławanice Kamień (16) * Brat Siennica Nadolna – Ruch Izbica (16) * Włodawianka Włodawa – Tatran Kraśniczyn (16) * Unia Rejowiec – Unia Białopole (16) * Granica Dorohusk – Kłos Chełm (17) * Frassati Fajsławice – Ogniwo Wierzbica (17).

Lubelska klasa okręgowa – środa: Sławin Lublin – GKS Gościeradów (16) * Orły Kazimierz Dolny – Piaskovia Piaski (16 w Nałęczowie) * Amator Leopoldów-Rososz – Tur Milejów (16.30 w Krzywdzie) * Unia Wilkołaz – Czarni Dęblin (17) * Motor II Lublin – Wieniawa Lublin (17) * Opolanin Opole Lubelskie – MKS Ryki (17) * Polesie Kock – KS Góra Puławska (17); czwartek: Tajfun Ostrów Lubelski – LKS Wierzchowiska (17).

Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w czwartek o godz. 17): Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice * Victoria Łukowa-Chmielek – Echo Zawada * Korona Łaszczów – Nord 98 Wysokie * Huczwa Tyszowce – Ostoja Skierbieszów * Granica Lubycza Królewska – Unia Hrubieszów * Cosmos Jóżefów – Olimpiakos Tarnogród * Płomień Spartan Nieledew – Tur Turobin * Omega Stary Zamość – Tanew Majdan Stary (w Zamościu).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!