Piłka nożna

Piłkarska środa na boiskach w regionie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 kwietnia 2013, 12:14

Avia Świdnik zagra w środę z Chełmianką Chełm (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Avia Świdnik zagra w środę z Chełmianką Chełm (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Jednym z najciekawszych spotkań w środę będzie starcie Avii Świdnik z Chełmianką Chełm. Na boisko wybiegną też pozostali trzecioligowcy, czwartoligowcy, a także piłkarze z klas okręgowych.

III liga
godz. 15: Avia Świdnik – Chełmianka Chełm (w Poniatowej)
godz. 16: Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
godz. 17: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl, Podlasie Biała Podlaska – Lublinianka-Wieniawa Lublin.

IV liga
godz. 15: Włodawianka Włodawa – Opolanin Opole Lubelskie
godz. 16: Janowianka Janów Lubelski – Omega Stary Zamość, Lutnia Piszczac – Lewart Lubartów, Ruch Ryki – Stal Poniatowa
godz. 17: Sparta Rejowiec Fabryczny – AMSPN Hetman Zamość, Victoria Żmudź – Huczwa Tyszowce, Roztocze Szczebrzeszyn – Podlasie II Biała Podlaska, Orion Niedrzwica Duża – Bogdanka II Łęczna

Bialskopodlaska klasa okręgowa
godz. 16: GLKS Rokitno – Janowia Janów Podlaski, Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica, Orlęta II Radzyń Podlaski – ŁKS Łazy, Unia Żabików – Bizon Jeleniec, LZS Dobryń – Sokół Adamów, Unia Krzywda – Granica Terespol
godz. 17: Dwernicki Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków

Chełmska klasa okręgowa
godz. 16: Unia Białopole – Tatran Kraśniczyn , Ruch Izbica – Kłos Chełm, GKS Pławanice/Kamień – Start Krasnystaw, Brat Siennica Nadolna – Granica Dorohusk, Frassati Fajsławice – Vitrum Wola Uhruska, Hetman Żółkiewka – Unia Rejowiec
godz. 17: Ogniwo Wierzbica – Hutnik Ruda-Huta

Lubelska klasa okręgowa
godz. 11: Granit Bychawa – Iskra Krzemień , Sławin Lublin – Polesie Kock
godz. 13 Pogoń 07 Lubartów – Cisy Nałęczów
godz. 15 Wisła Annopol – Powiślak Końskowola
godz. 16: Czarni Dęblin – GKS Niemce
godz. 17: POM Iskra Piotrowice – Unia Wilkołaz, Hetman Gołąb – Piaskovia Piaski, 2 maja
godz. 17: KS Dąbrowica – Tajfun Ostrów Lubelski

Zamojska klasa okręgowa
godz. 14: Korona Łaszczów – Sparta Łabunie
godz. 16: Victoria Łukowa/Chmielek – Orkan Bełżec, Tur Turobin – Kryształ Werbkowice, Grom Różaniec – Olimpia Miączyn, Tanew Majdan Stary – Aleksandria Aleksandrów, Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród
godz. 17: Łada 1945 Biłgoraj – Płomień Spartan Nieledew, Ostoja Skierbieszów – Piast Babice
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!