Piłka nożna

Piłkarska środa na boiskach w regionie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 kwietnia 2010, 16:57
Autor: (mawi)

W środę zaległe spotkania rozegrają piłkarze z naszego regionu. Na boiska wybiegną zawodnicy Motoru Lublin i Górnika Łęczna, a także gracze z niższych klas rozgrywkowych. Poniżej godziny rozpoczęcia spotkań.

* I liga: Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, o godz. 19 na stadionie przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga kobiet: Widok Lublin – Tytan Wisznice (godz. 17, przy ul. Balladyny).

* III liga: Spartakus Szarowola – Orlęta Radzyń (17) * Stal Kraśnik – Izolator Boguchwała (17) * Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik (17) * Wisła Puławy – Górnik II Łęczna (17, w Zwoleniu).

* IV liga: Zartmet Olender Sól – Lewart Lubartów (17) * Unia Bełżyce – Start Krasnystaw (17) * Orlęta Łuków – Orion Niedrzwica (16) * Hetman Żółkiewka – POM Iskra Piotrowice (17) * Chełmianka Chełm – Sparta Rejowiec Fabryczny (17) * Cisy Nałęczów – Łada Biłgoraj (16) * Roztocze Szczebrzeszyn – Janowianka Janów Lubelski (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Lublinianka Lublin (16).

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze o 17): Opolanin Opole Lubelskie – Unia Wilkołaz * MKS Ryki – Tur Milejów * Piaskovia Piaski – Wierzchowiska * Tajfun Ostrów Lubelski – Motor II Lublin * KS Góra Puławska – Czarni Dęblin * GKS Gościeradów – Wieniawa Lublin * Sławin Lublin – Amator Leopoldów Rososz.

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze o godz. 17): Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość * Tanew Majdan Stary – Płomień Spartan Nieledew * Tur Turobin – Cosmos Józefów * Olimpiakos Tarnogród – Granica Lubycza Królewska * Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce * Ostoja Skierbieszów – Korona Łaszczów * Nord Wysokie – Echo Zawada * Victoria Łukowa Chmielek – Sparta Wożuczyn.

* Chełmska klasa A (wszystkie mecze o 17.30): Zryw Gorzków – Hutnik Dubeczno * Vojsłavia Wojsławice – Leszkopol Bezek * Victoria Żmudź – Pocisk Orchówek * Savena Sawin – Spółdzielca Siedliszcze * Start II Krasnystaw – Sokół Dubienka * Bug Hanna – Astra Leśniowice.

* Lubelska klasa A – gr. I: Perła Borzechów – Iskra Krzemień (17) * LKS Stróża – Płomień Trzydnik (17); gr. II: Żyrzyniak Żyrzyn – Garbarnia Kurów (17); gr. III: Huragan Siostrzytów – GKS Niedźwiada (17) * KS Ciecierzyn – Wodnik Uścimów (17); gr. IV: Legion Tomaszowice – GLKS Głusk (17).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!