Reprezentacja

Reprezentacja: Polska rozgromiła Singapur

Dodano: 23 stycznia 2010, 12:50

Polscy piłkarze w sobotę rozegrali swój ostatni mecz w turnieju o Puchar Króla. Podopieczni trenera Franciszka Smudy rozgromili Singapur 6:1, ale "biało-czerwoni” wcale nie rozegrali wielkiego spotkania.

Do przerwy Polacy prowadzili 3:1 po dwóch golach Roberta Lewandowskiego i jednym trafieniu Macieja Iwańskiego.

Rywale odpowiedzieli jedną bramką, a także kilkoma świetnymi okazjami, które mogły zakończyć się kolejnymi golami, ale ekipie Singapuru zabrakło precyzji.

Po przerwie Tomasz Bandrowski i jego koledzy trzy razy pokonali bramkarza przeciwników, ale powinni zdobyć znacznie więcej goli.

W końcowych fragmentach spotkania nie popisali się zwłaszcza Patryk Małecki, Dawid Nowak i Marcin Robak. O godz. 12.30 rozpoczął się ostatni mecz Pucharu Króla pomiędzy Tajlandią, a Danią.

Polska - Singapur 6:1 (3:1)

Bramki: R. Lewandowski (26-karny, 37), Maciej Iwański (45-karny), Piotr Brożek (69), Sunny (80-samobójcza), T. Nowak (88-karny) - Shi Jiayi (40).
Polska: Przyrowski - Mierzejewski (70 Tosik), Jodłowiec, Glik, Sadlok - Kiełb (46 Gol), Bandrowski, Iwański (70 T. Nowak), Rybus (63 Piotr Brożek) - D. Nowak (63 Małecki), R. Lewandowski (46 Robak).