ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

Grom lepszy w meczu na szczycie, wyniki zamojskiej okręgówki

Autor: micbec

Fragment meczu Gromu z Roztoczem. W czerwonej Piotr Malec ze Szczebrzeszyna<br />
<br />
FOT. DW
Fragment meczu Gromu z Roztoczem. W czerwonej Piotr Malec ze Szczebrzeszyna

FOT. DW

Pierwsza wygrana Olimpii Miączyn. Podopieczni Piotra Welcza pokonali 3:1 Cosmos Józefów.

Olimpia Miączyn – Cosmos Józefów 3:1 (2:0)

Bramki: Łyp (34, 42, 81) – Mielniczek (56).

Olimpia: Szczepaniak – Chmiel, Jachorek, Kaczoruk, Karpiuk, Kukiełka, Łyko (60 Sobczak), Łyp, Magryta (65 Żyła), Markiewicz, Różniatowski (80 Jachorek).

Cosmos: Surmacz – Momot (70 Szponar), M. Mielniczek (88 Nieścior), P. Mielniczek, Gontarz, Sz. Mielniczek, Łagoźny (77 Piechnik), Podolak, Paniak (83 Danaj), Michoński, Sazanski.

Sędziował: Jarosław Jasina.

Pogoń 96 Łaszczówka – Łada Biłgoraj 1:2 (0:1)

Bramki: Mruk (64) – Rataj (44), Pyda (90+3 z karnego)

Pogoń: Berbecki – Kołodziejski (76 Tatar), Krawczyk, Rzeźnik, Kapuśniak, Kłoda (46 Walentyn), Kielar, Nowosad (46 Wasiołek), Cywka, Mruk, Nagowski.

Łada: Szawara – Rękas, Mulawa, Kuliński, Tatara, Czok (83 Blicharz), Mazurek (75 Stetskiv) Konopka (65 Zarzycki), Skubisz (70 Bielak), Rataj, Pyda.

Sędziował: Krzysztof Wróbel.

Huczwa Tyszowce – Ostoja Skierbieszów 5:1 (4:1)

Bramki: Droździel (7 z karnego), Kropownicki (12 samobójcza), Gunchenko (16), Wronka (44), Materna (83) – Nowak (45 z karnego).

Huczwa: Brathyk – Orzechowski, Lasota , Iwanicki (80 Materna), Bajwoluk, Ozkavak (85 Jurkiewicz), Sioma, Ziółkowski, Szumlański (40 Wronka), Droździel (70 Maliszewski).

Ostoja: Bratkiewicz – Kusik, Grula, Szerafin, Kropownicki, Maruchniak , Dulbas, Jabłoński, Pszenniak, Nowak, Bartoń (58 Suski).

Sędziował: Tobiasz Bakoń.

Włókniarz Frampol – Omega Stary Zamość 1:0 (1:0)

Bramki: Majkut (15 z karnego).

Włókniarz: Sawa – Antończak, Kawęcki, D. Swatowski, Myszak, J. Dycha, Branewski, Wnuk (80 M. Swatowski), K. Dycha, Majkut (85 P. Kosidło), Decyk (60 Kapica).

Omega Szopa – Dywański, Mikulski, Tchórz, Maziarczyk, Kozioł (52 Rybak), P. Nizioł, Ramian (70 Łagowiec), Wajdyk, B. Nizioł, Gunchenko.

Sędziował: Mariusz Węgrzyn.

Igros Krasnobród – Granica Lubycza Królewska 3:0 (1:0)

Bramki: Margol (33), Gozdek (55, 67).

Igros: Wawrzusiszyn – Bartecki, Anioł, Grela, Buczak (76 Szewczuk) – Huzar (80 Szykuła), Molenda (56 Biela), Margol (87 Mielniczek), Kostrubiec R., Khyzhyi – Gozdek.

Granica: Krzyrzycha – Bodys, Watrak (80 Słotwiński), Andrzej Sawiak, W. Kulpa, J. Kulpa, B. Kulpa, Artur Sawiak, Fil, Chojna, Ozdoba (80 Reszka).

Sędziował: Kondrad Kostrubała.

Grom Różaniec – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0)

Bramka: A. Kusiak (75).

Grom: Markowicz – Grelak, Krzyszkowski, D. Grasza, Piętak (85 Malinger), Larwa (90 Kapuśniak), Kamil Kaproń, Komosa, P. Wróbel (88 J. Grasza), Kwiatkowski (88 Żybura),A. Kusiak.

Roztocze: Hadło – Wyrostkiewicz, Lipiec, Chałas, Wurszt (85 Paluch), Malec, Robak (27 Szura), Orzechowski (75 Bubiłek), Mazur, K. Kornas, Gałka.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz.

Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów 1:0 (1:0)

Bramka: Malesza (36).

Sokół: Paczos – Świerczyński (70 Bździuch), Sirko, Bielec, Brodalski,Bielesz, Korkosz, Kapłon, Malesza, Kosiński,Borodziej (60 E. Kniaziowski).

Korona: Fedyna – Szarowolec, Mossurec, Rogulski, Kuźniarski, Borowiak, Rój, Martyniuk (46 Mac), Jamroż, Pytlik, Brytan.

Sędziował: Marek Borowiński.

Victoria Łukowa/Chmielek – Orkan Bełżyce odwołany

 

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

2. KOLEJKA (19-20 sierpnia)
Orion Dereźnia - Olimpia Miączyn 1:1
Victoria Łukowa/Chmielek - Sokół Zwierzyniec 0:2
Olender Sól - Gryf Gmina Zamość 1:1
Korona Łaszczów - Grom Różaniec 2:4
Omega Stary Zamość - Orkan Bełżec 0:0
Unia Hrubieszów - Ostoja Skierbieszów 3:0
Huczwa Tyszowce - Igros Krasnobród 5:1
Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród przełożony

TABELA

1. Sokół 2 6 9-2
2. Huczwa 2 6 8-2
3. Grom 2 6 6-2
4. Unia 2 6 5-1
5. Omega 2 4 4-0
6. Olimpiakos 1 3 6-4
7. Victoria 2 3 1-2
8. Orkan 2 2 3-3
9. Gryf 2 1 1-2
10. Olender 2 1 5-7
11. Orion 2 1 2-4
12. Olimpia 2 1 3-8
13. Korona 2 1 5-7
14. Włókniarz 1 0 0-2
15. Igros 2 0 2-7
16. Ostoja 2 0 0-7
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!