ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

Koniec dobrej passy Pogoni Łaszczówka, wyniki zamojskiej okręgówki

Dodano: 20 września 2015, 21:40
Autor: micbec

Fragment spotkania w Łaszczówce. Tomasz Walentyn z Pogoni walczy o piłkę z Jackiem Podolakiem, kapitanem Cosmosu.<br />
<br />
FOT. DW
Fragment spotkania w Łaszczówce. Tomasz Walentyn z Pogoni walczy o piłkę z Jackiem Podolakiem, kapitanem Cosmosu.

FOT. DW

Łada 1945 Biłgoraj w meczu na szczycie pokonała Roztocze Szczebrzeszyn i została nowym liderem.

Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec 0:0

Bramki: Wawrzusiszyn – Biela, Bartecki, Grela, Buczak – Huza (75 Molenda), Margol, Kostrubiec, Turczyn – Khzhyi, Gozdek.

Sokół: Paczos – Bielec, Sirko, Brodalski, M. Świerczyński – Kapłon, Korkosz, Bielesz (82 Borodziej), Kniazowski, Kosiński – Bździuch (90 Kniazowski).

Sędziował: Paweł Malec.

Orkan Bełżec – Ostoja Skierbieszów 4:2 (4:1)

Bramki: Komodowski(6), Maciejko(7), Kudlicki (40,44) – Grula (16), Szerafin (56).

Orkan: Preiss – Nowak, Zieliński, Łakus, Cisek, K. Krupa (27 Czachor) – M. Bajwoluk, M. Krupa (85 Górniak), Kudlicki, Maciejko– Janik, Komadowski (85 Kowal).

Ostoja: Bratkiewicz – Koziej (70 Kierepka), Kowalski, Grula, Kusik – Dulbas (46 Kropornicki), Szerafin, Maruchniak, Jabłoński, Bartoń (60 Pszenniak) – Nowak.

Sędziował: Tobiasz Bakoń.

Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość 2:2 (0:1)

Bramki: Droździel (48), Dmytruk (59) – Gunchenko (34), Ramian (65)

Huczwa: Brathyk – Bojarczuk, Lasota, Ozkavak, Wronka – Ziółkowski, Sioma, Dmytruk, Droździel – Iwanicki, Maliszewski.

Omega: Mańka – Maziarczyk, Paździor (15 K. Kozioł ), Mikulski, Tchórz – Ramian, Wajdyk, P. Kozioł, Z. Nizioł (46 Muda), Gunchenko – P. Nizioł.

Sędziował: Konrad Kostrubała.

Grom Różaniec – Korona Łaszczów 0:0 (0:0)

Grom: Markowicz – Grelak, Malinger (66 Poliwka), Krzyszkowski, Piętak (56 Kwiatkowski), Ł. Kusiak (72 Grasza) – Kaproń, Komosa, Wróbel, Rak, A. Kusiak (90 Wojtowicz).

Korona: Fedyna – Rój, Rogulski, Mossurec, Kuźniarski, Nowak – Stefanik, Jamroż – Brytan ( Martyniuk 65), Mac

(85 Umer), Borowiak.

Sędziował: Mateusz Garbaty.

Pogoń Łaszczówka – Cosmos Józefów 2:4 (1:3)

Bramki: Kapuśniak (43), Nagowski (65) – Sazański (10 z karnego, 68), Michoński (23), Sz. Mielniczek (35).

Pogoń: Berbecki – Kołodziejski, Nizio (30 Kłoda), Rzeźnik, Kapuśniak (79 Nowosad) – Kielar, Hałasa, Walentyn (79 Miszczyszyn), Cywka, Nagowski – Mruk.

Cosmos: Pasierbiewicz – Łagożny, Gontarz (80 Danaj), M. Mielniczek (78 Momot), P. Mielniczek – Podolak, D. Paniak, Michoński (65 Piechnik), K. Przybysławski – Sozański, Sz. Mielniczek (87 Nieścior).

Czerwona kartka: Kielar (Pogoń) w 37 min, za dwie żółte. Sędziował: Paweł Tucki.

Roztocze Szczebrzeszyn – Łada Biłgoraj 0:2 (0:0)

Bramki: Rataj (51, 72).

Roztocze: Hadło – Wurszt, Lipiec, Chałas, Wyrostkiewicz – Ł. Kornas, Paluch (46 Szura), Malec, Wróbel, K. Kornas (85 Bubiłek) – Gałka.

Łada: Szawara – Kuliński, Mazurek, Rękas, Łukasik – Czok (67 Hajduk), Zarzycki (87 Raduj), Konopka, Rataj (90 Tatara) – Kharmushka (77 Sławkowski), Pyda.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz.

Victoria Łukowa/Chmielek – Granica Lubycza Królewska 1:0 (1:0)

Bramka: Skrzypek (24).

Victoria: Chmiel – Misiarz, Adamowicz, Kukiełka, Późniak – Karólak (85 Szostak), Rajtar, Obszyński (90 Kołodziej), Sadowski (75 Dziura), Skrzypek – Staroń (90 Mielnik).

Granica: Hudaszek – Mateusz Chmielewski, Andrzej Sawiak, Artur Sawiak, Reszka (65 Robaczyński) – J. Kulpa, Chojna (85 Kamiński), Michał Chmielewski, W. Kulpa (16 Typa) – Fil, Czapla.

Sędziował: Andrzej Swacha.

Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol odwołany

 26-27 września: Łada 1945 – Sokół * Włókniarz – Igros * Omega – Olimpia * Korona – Huczwa * Granica – Grom * Cosmos – Victoria * Ostoja – Pogoń 96 * Roztocze – Orkan.

 

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 września 2015 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Olimpia - Włókniarz gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

11. KOLEJKA (14-15 października)
Olimpiakos Tarnogród - Orion Dereźnia 2:0
Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec 1:4
Sokół Zwierzyniec - Orkan Bełżec 0:0
Olimpia Miączyn - Ostoja Skierbieszów 1:2
Victoria Łukowa/Chmielek - Igros Krasnobród 8:1
Olender Sól - Huczwa Tyszowce 0:3
Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów 1:3
Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość 3:2

TABELA

1. Huczwa 11 30 36-8
2. Unia 11 28 26-9
3. Victoria 11 24 35-19
4. Olimpiakos 11 20 26-20
5. Omega 11 20 22-10
6. Grom 11 19 22-17
7. Sokół 11 19 21-19
8. Orkan 11 15 14-14
9. Gryf 11 14 21-13
10. Korona 11 13 22-27
11. Igros 11 12 15-26
12. Olimpia 10 10 15-29
13. Włókniarz 10 9 18-22
14. Ostoja 11 9 12-31
15. Orion 11 5 10-31
16. Olender 11 2 10-30
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!