Piłka ręczna

Azoty Puławy zajęły trzecie miejsce w Memoriale Jerzego Klempela

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 sierpnia 2013, 01:10

 (MACIEJ KACZANOWSKI)
(MACIEJ KACZANOWSKI)

Trzecie miejsce Azotów podczas X Memoriału Jerzego Klempela rozegranego w Dzierżoniowie. Skrzydłowy Przemysław Krajewski najlepszym zawodnikiem puławskiej drużyny

W swoim ostatnim występie puławianie przegrali w niedzielę 19:20 z Motorem Zaporoże i ostatecznie uplasowali się na najniższym stopniu, za drużyną z Ukrainy i Gaz-System Pogonią Szczecin.

GRUPA FINAŁOWA (O MIEJSCA 1-4):

Azoty – Gaz-System Pogoń Szczecin 15:18 (8:10)
Bramki dla Azotów: Krajewski 6, Szyba 3, Kus 2, Przybylski 2, Babicz 1, Tarabochia 1.
Bramki dla Pogoni: Zydroń 4, Zaremba 3, Konitz 3, Marković 3, Jedziniak 3, Krupa 1, Shilovich 1.
Azoty – Motor Zaporoże 19:20 (10:10)
Azoty: Stęczniewski – Krajewski 2, Szyba 7, Przybylski, Kus, Tarabochia 1, Babicz 4, Ćwikliński, Sobol 3, Tylutki, Skrabania 2.
Pozostałe mecze: SKA Mińsk – Motor 16:27 (8:16) * Mińsk – Pogoń 17:20 (10:8).

MECZE FAZY ELIMINACYJNEJ AZOTÓW (GRUPA A):

Zarija Astrachań – Azoty 21:20 (9:10)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski – Sobol 5, Krajewski 4, Babicz 3, Tarabochia 2, Łyżwa 2, Szyba 1, Łyżwa 1, Przybylski 1, Jankowski 1, Skrabania, Kowalik, Ćwikliński, Śliwiński.
Wybrzeże Gdańsk – Azoty 15:27 (9:10)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski 1 – Sobol 7, Babicz 4, Łyżwa 3, Szyba 3, Kus 2, Skrabania 2, Tarabochia 2, Przybylski 2, Jankowski 1, Krajewski, Tylutki, Ćwikliński.
Azoty – SKA Mińsk 19:17 (10:10)
Bramki dla Azotów: Sobol 5, Tarabochia 4, Krajewski 3, Szyba 3, Kus 2, Łyżwa 1, Przybylski 1.
Azoty – HC Gomel 25:14 (13:9)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski – Babicz 7, Ćwikliński 3, Krajewski 3, Łyżwa 2, Kus 2, Skrabania 2, Szyba 2, Przybylski 2, Jankowski 1, Kowalik 1, Tylutki.
ZTR Zaporoże – Azoty 19:23 (13:11)
Bramki dla Azotów: Przybylski 6, Sobol 6, Tarabochia 5, Skrabania 3, Krajewski 2, Szyba 1.

POZOSTAŁE WYNIKI W GRUPIE A:

Mińsk – Zaporoże 18:23 (8:12) * Wybrzeże – Gomel 13:13 (9:8) * Gomel – Mińsk 13:22 (4:9) * Zaporoże – Zarija 12:20 (6:11) * Zarija – Wybrzeże 26:17 (17:7) * Gomel – Zaporoże 10:22 (5:11) * Mińsk – Zarija 23:16 (12:8) * Zaporoże – Wybrzeże 21:10 (9:4) * Mińsk – Wybrzeże 18:15 (10:8) * Gomel – Zarija 25:22 (13:13).

TABELA GRUPY A

1. Azoty Puławy 5 8 114-81
2. SKA Mińsk 5 6 98-86
3. Zarija Astrachań 5 6 105-97
4. ZTR Zaporoże 5 6 97-81
5. HC Gomel 5 3 85-104
6. Wybrzeże Gdańsk 5 1 70-103

Klasyfikacja końcowa X Memoriału Jerzego Klempela: 1. Motor Zaporoże, 2. Pogoń Szczecin, 3. Azoty Puławy, 4. SKA Mińsk, 5. Zarija Astrachań, 6. ZTR Zaporoże, 7. Portowik Jużny, 8. Zagłębie Lubin, 9. HC Gomel, 10. Wybrzeże Gdańsk, 11. MMTS Kwidzyn, 12. Mieszkov Brześć.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

SUPERLIGA (Grupa pomarańczowa)

WYNIKI KOLEJKI

6 kolejka
PGE Vive Kielce - NMC Górnik Zabrze 33:20
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 22:23
Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 21:36
Piotrkowianin - Meble Wójcik Elbląg 31:26
Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk 33:25
Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 33:22
KPR Legionowo - Chrobry Głogów 22:31
MKS Kalisz - Spójnia Gdynia 22:21

TABELA

1. ORLEN Wisła Płock 7 23 224:154
2. Azoty Puławy 7 19 207:177
3. Piotrkowianin 7 12 190:200
4. Gwardia Opole 6 10 145:159
5. MKS Kalisz 6 10 151:170
6. Stal Mielec 7 10 202:226
7. Wybrzeże Gdańsk 6 8 157:164
8. Pogoń Szczecin 7 0 149:189
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!