Piłka ręczna

Azoty Puławy zajęły trzecie miejsce w Memoriale Jerzego Klempela

Dodano: 19 sierpnia 2013, 01:10

 (MACIEJ KACZANOWSKI)
(MACIEJ KACZANOWSKI)

Trzecie miejsce Azotów podczas X Memoriału Jerzego Klempela rozegranego w Dzierżoniowie. Skrzydłowy Przemysław Krajewski najlepszym zawodnikiem puławskiej drużyny

W swoim ostatnim występie puławianie przegrali w niedzielę 19:20 z Motorem Zaporoże i ostatecznie uplasowali się na najniższym stopniu, za drużyną z Ukrainy i Gaz-System Pogonią Szczecin.

GRUPA FINAŁOWA (O MIEJSCA 1-4):

Azoty – Gaz-System Pogoń Szczecin 15:18 (8:10)
Bramki dla Azotów: Krajewski 6, Szyba 3, Kus 2, Przybylski 2, Babicz 1, Tarabochia 1.
Bramki dla Pogoni: Zydroń 4, Zaremba 3, Konitz 3, Marković 3, Jedziniak 3, Krupa 1, Shilovich 1.
Azoty – Motor Zaporoże 19:20 (10:10)
Azoty: Stęczniewski – Krajewski 2, Szyba 7, Przybylski, Kus, Tarabochia 1, Babicz 4, Ćwikliński, Sobol 3, Tylutki, Skrabania 2.
Pozostałe mecze: SKA Mińsk – Motor 16:27 (8:16) * Mińsk – Pogoń 17:20 (10:8).

MECZE FAZY ELIMINACYJNEJ AZOTÓW (GRUPA A):

Zarija Astrachań – Azoty 21:20 (9:10)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski – Sobol 5, Krajewski 4, Babicz 3, Tarabochia 2, Łyżwa 2, Szyba 1, Łyżwa 1, Przybylski 1, Jankowski 1, Skrabania, Kowalik, Ćwikliński, Śliwiński.
Wybrzeże Gdańsk – Azoty 15:27 (9:10)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski 1 – Sobol 7, Babicz 4, Łyżwa 3, Szyba 3, Kus 2, Skrabania 2, Tarabochia 2, Przybylski 2, Jankowski 1, Krajewski, Tylutki, Ćwikliński.
Azoty – SKA Mińsk 19:17 (10:10)
Bramki dla Azotów: Sobol 5, Tarabochia 4, Krajewski 3, Szyba 3, Kus 2, Łyżwa 1, Przybylski 1.
Azoty – HC Gomel 25:14 (13:9)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski – Babicz 7, Ćwikliński 3, Krajewski 3, Łyżwa 2, Kus 2, Skrabania 2, Szyba 2, Przybylski 2, Jankowski 1, Kowalik 1, Tylutki.
ZTR Zaporoże – Azoty 19:23 (13:11)
Bramki dla Azotów: Przybylski 6, Sobol 6, Tarabochia 5, Skrabania 3, Krajewski 2, Szyba 1.

POZOSTAŁE WYNIKI W GRUPIE A:

Mińsk – Zaporoże 18:23 (8:12) * Wybrzeże – Gomel 13:13 (9:8) * Gomel – Mińsk 13:22 (4:9) * Zaporoże – Zarija 12:20 (6:11) * Zarija – Wybrzeże 26:17 (17:7) * Gomel – Zaporoże 10:22 (5:11) * Mińsk – Zarija 23:16 (12:8) * Zaporoże – Wybrzeże 21:10 (9:4) * Mińsk – Wybrzeże 18:15 (10:8) * Gomel – Zarija 25:22 (13:13).

TABELA GRUPY A

1. Azoty Puławy 5 8 114-81
2. SKA Mińsk 5 6 98-86
3. Zarija Astrachań 5 6 105-97
4. ZTR Zaporoże 5 6 97-81
5. HC Gomel 5 3 85-104
6. Wybrzeże Gdańsk 5 1 70-103

Klasyfikacja końcowa X Memoriału Jerzego Klempela: 1. Motor Zaporoże, 2. Pogoń Szczecin, 3. Azoty Puławy, 4. SKA Mińsk, 5. Zarija Astrachań, 6. ZTR Zaporoże, 7. Portowik Jużny, 8. Zagłębie Lubin, 9. HC Gomel, 10. Wybrzeże Gdańsk, 11. MMTS Kwidzyn, 12. Mieszkov Brześć.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

SUPERLIGA

WYNIKI KOLEJKI

26. kolejka 8-9 kwietnia
Azoty Puławy - Wybrzeże Gdańsk 29:32
Piotrkowianin - KPR Legionowo 29:26
Stal Mielec - Chrobry Głogów 30:27
Sandra Spa Pogoń - Górnik Zabrze 25:33
MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 25:28
Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 18:23
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 34:29

TABELA

1. ORLEN Wisła Płock 26 57 856:607
2. Azoty Puławy 26 50 801:701
3. Gwardia Opole 26 40 712:722
4. Górnik Zabrze 26 39 772:715
5. Stal Mielec 26 18 633:741
6. Zagłębie Lubin 26 15 685:747
7. Piotrkowianin 26 13 667:772
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!