SUPERLIGA KOBIET

MKS Selgros – Vipers 25:22, koniec przygody z Europą

Dodano: 16 stycznia 2016, 22:04

Lubelskie szczypiornistki zakończyły już udział w europejskich pucharach. W sobotę w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów ograły Vipers Kristiansand 25:22, ale w dwumeczu okazały się słabsze od rywalek.

Mistrzynie Polski w ciężkiej sytuacji znalazły się już po pierwszym meczu, który przegrały 22:28. W rewanżu potrzebowały zagrać dużo lepiej, ale to udało się dopiero po przerwie. Pierwszą połowę zdecydowanie wygrały rywalki i jasne stało się, że to one awansują do ćwierćfinału. Pogoń lublinianek po przerwie na niewiele się zdała. Zabrakło trzech goli.

MKS Selgros Lublin – Vipers Kristiansand 25:22 (8:12)

MKS: Dzhukeva – Mihdaliova 6, Gęga 6, Niedźwiedź 4, Rola 3, Skrzyniarz 3, Kocela 1, Drabik 1, Szarawaga 1.

Vipers: Lipman, Hauge – Jonassen 6, Kristensen 3, Tomac 3, Olsson 3, Refsnes 2, Weigelt 2, Knippenborg 2, Bruskeland 1.

Pierwszy mecz: 22:28. Awans: Vipers Kristiansand.

Sędziowali: Georgi Dojczinow, Julian Gorecow (Bułgaria).

Zły
Janek
(8) komentarzy

Gość (17 stycznia 2016 o 18:51) 0
to nie Montex tylko Polityczny Klub.......Sportowy???
Zły
Zły (17 stycznia 2016 o 17:44) 0

Pani trener nic nie robi, stoi z założonymi rękami, a dziewczyny robią co chcą. W takim stylu to i mistrzostwa nie zdobędą. Pani Sabino czas coś zmienić, bo pani zostanie zmieniona.

Janek
Janek (17 stycznia 2016 o 16:27) 0

W ostatnich meczach, Marta gra strasznie. Te straty, te niecelne podania - masakra. Trzeba ją chyba posadzić na ławę i dać pograc np. Kasi Kozimur. Jak ma ta dziewczyna zdobywać doświadczenie, skoro caly czas siedzi na ławie. To dzięki Marcie mecz z Vipers na wyjeździe skończył się porażką 6 bramkami. Wczoraj tez grała kiepsko.

Kibol
Kibol (17 stycznia 2016 o 16:16) 0

Czas na zmianę trenera. Od dawna powtarzam, że jeśli koleżanka jest trenerem to nic z tego nie będzie. Bardzo cenię Sabinę jako zawodniczke, ale jako trenerka, nic nie robi. Cały mecz z rękami pod pachami i tyle. Ty trzeba trenera, który bedzie umiał czasami opieprzyć, bo inaczej nic z tego nie będzie.

Gość (17 stycznia 2016 o 13:00) 0
Wkrótce na Globusie będą grały same zawodniczki, co idzie już zauważyć. Mistrz Polski nie dorasta do pięt klubom europejskim , które plasują się w środku tabel swoich lig. Jak to możliwe ? Recepta jest tylko nie ma odważnych jej zrealizować tym bardziej , że taka sytuacja jest akceptowana przez tych , co finansują tę "zabawę" w piłkę ręczną w Lublinie. Na dzisiejszy dzień to ani jedna zawodniczka Montexu nie powinna, ze względu na swoją formę sportową , grać w drużynie narodowej. Może Kocela ale jak to sprawdzić jak piłek nie dostaje. Niedźwiedź , raz lepiej raz gorzej. Tak naprawdę to ma kto u nas grać ale brak pomysłu na tę grę.