Szczypiornistki AZS UMCS Lublin przegrały ostatni mecz w tym roku

Dodano: 17 grudnia 2012, 14:56
Autor: (micbec)

Trener Krzysztof Krawczyk nie mógł uwierzyć w fatalną dyspozycję swoich podopiecznych w drugiej poło

Lubelskie szczypiornistki do przerwy prowadziły ze Słupią Słupsk 16:9, ale w drugiej połowie zdecydowanie obniżyły loty i ostatecznie przegrały 23:24.

– Czym dalej w mecz, tym gorzej ze skutecznością w ataku. W ostatnich sekundach mieliśmy jeszcze okazję do wyrównania, ale Kinga Tess przestrzeliła w sytuacji sam na sam. Niedosyt? To mało powiedziane. Nie wiem, jak określić to, co stało się z zespołem po przerwie – powiedział Krzysztof Krawczyk, trener AZS UMCS.

AZS UMCS Lublin – Słupia Słupsk 23:24 (16:9)

Lublin: Nóżka, Frodyma – Zarzycka 11, Kot 6, Tkaczyk 5, Wrzesińska 1, Blaszka, Piech, Wawrzonek, Tess, Tęcza-Choduń.

Pozostałe wyniki: AZS AWF Warszawa – UKS PCM Kościerzyna 25:33 (10:15) * Mecze SMS Gliwice – AZS PWSZ Jutrzenka Płock i KKS Polonia Kępno – SKF KPR Sparta Oborniki zakończyły się po zamknięciu dzisiejszego wydania.

1. Olkusz 9 16 272-212
2. Kościerzyna 9 13 253-226
3. Słupsk 9 6 266-258
4. Kępno 8 11 216-190
5. Oborniki 8 10 199-184
6. Gliwice 8 7 222-235
7. Płock 8 6 185-202
8. Lublin 9 5 176-216