Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

11 maja 2014 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Pot, łzy, radość i duma. 2 Maraton Lubelski przebiegł ulicami miasta (zdjęcia)

150 11 A A

643 osoby wzięły udział w 2. Maratonie Lubelskim. Najszybsi okazali się Rafał Czarnecki i Katarzyna Pruszczak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wika / 13 maja 2014 o 18:06

Maraton byl super@@@ organizacja też!!!! Pozdrawiam wszystkich biegających!!! :)

Avatar
nyeri / 13 maja 2014 o 08:42

Do tej pory jak napisał kolega wyżej Lubin był zamkniety na świat, teraz jest zupełnie inaczej.

Avatar
Joanna / 12 maja 2014 o 11:08

Cieszę się, że Lublin otworzył się na świat. A Ci kretyni co narzekają,że są imprezy niech potem nie mówią, że lubelskie to zaścianek Polski. Wstyd mi za takich Lublinian!!

Za rok również pobiegnę, na złość malkontentom, którym słoma z butów wystaje :)

Avatar
kuba / 12 maja 2014 o 10:58

Biegłem wczoraj - bardzo dziękuję wszystkim kierowcom za cierpliwość, ludziom na chodnikach za doping. Było naprawdę super - 99% reakcji bardzo pozytywnych, widziałem jedną "napinkę" policjanta z kierowcą na Spółdzielczości Pracy. W porównaniu do innych maratonów bardzo fajnie, jeśli o to chodzi 
(a na forach zawsze znajdą się malkontenci).

Także reasumując, DZIĘKI LUBLIN!

Avatar
tez kierowca / 11 maja 2014 o 23:03

Kierowcy i piesi w Lublinie (oczywiście nie wszyscy) nie dorośli do takich imprez. Sorry ale jedyne co mi przychodzi to "święte krowy". Zamiast cieszyć się, że Lublin organizuje takie imprezy, to jest tylko narzekanie. Co najmniej 2 razy, mało co kierowcy nie stosujący się do sygnalizacji ręcznego kierowania ruchem, nie potrącili biegnących na skrzyżowaniu Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino. Piesi wchodzili w środek biegnących. Tragedia.

Avatar
taki taaaaaaam / 11 maja 2014 o 22:46
Pewnie gość jest ze wsi zabitej dechami. Przyjechał i teraz wymaga żeby w niedziele jak do marketu jedzie to mu czerwony dywan rozwijać . Żenada.
Avatar
precz typowym polakom / 11 maja 2014 o 20:55

10-15 minut musiałeś stać?! Ja pierdzielę, nie wierzę! Zmarnowany dzień!

Avatar
Gość / 11 maja 2014 o 19:55

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty

Gdyby głupota umiała latać, na pewno unosiłbyś się w powietrzu. Ty i poprzedni głupcy i malkontenci na tym forum.
Gdyby głupota umiała latać, na pewno unosiłbyś się w powietrzu. Ty i poprzedni głupcy i malkontenci na tym forum. rozwiń
Avatar
wkurw.ony / 11 maja 2014 o 19:33

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacan... rozwiń

Avatar
jj / 11 maja 2014 o 19:18

dokladnie na skrzyzowaniach parazliz!!!biegacze musieli omijac samochody to szok!!!polocjant zatrzymuje samochod ten hemauje a biegaczwpada na nniego!!

Avatar
wika / 13 maja 2014 o 18:06

Maraton byl super@@@ organizacja też!!!! Pozdrawiam wszystkich biegających!!! :)

Avatar
nyeri / 13 maja 2014 o 08:42

Do tej pory jak napisał kolega wyżej Lubin był zamkniety na świat, teraz jest zupełnie inaczej.

Avatar
Joanna / 12 maja 2014 o 11:08

Cieszę się, że Lublin otworzył się na świat. A Ci kretyni co narzekają,że są imprezy niech potem nie mówią, że lubelskie to zaścianek Polski. Wstyd mi za takich Lublinian!!

Za rok również pobiegnę, na złość malkontentom, którym słoma z butów wystaje :)

Avatar
kuba / 12 maja 2014 o 10:58

Biegłem wczoraj - bardzo dziękuję wszystkim kierowcom za cierpliwość, ludziom na chodnikach za doping. Było naprawdę super - 99% reakcji bardzo pozytywnych, widziałem jedną "napinkę" policjanta z kierowcą na Spółdzielczości Pracy. W porównaniu do innych maratonów bardzo fajnie, jeśli o to chodzi 
(a na forach zawsze znajdą się malkontenci).

Także reasumując, DZIĘKI LUBLIN!

Avatar
tez kierowca / 11 maja 2014 o 23:03

Kierowcy i piesi w Lublinie (oczywiście nie wszyscy) nie dorośli do takich imprez. Sorry ale jedyne co mi przychodzi to "święte krowy". Zamiast cieszyć się, że Lublin organizuje takie imprezy, to jest tylko narzekanie. Co najmniej 2 razy, mało co kierowcy nie stosujący się do sygnalizacji ręcznego kierowania ruchem, nie potrącili biegnących na skrzyżowaniu Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino. Piesi wchodzili w środek biegnących. Tragedia.

Avatar
taki taaaaaaam / 11 maja 2014 o 22:46
Pewnie gość jest ze wsi zabitej dechami. Przyjechał i teraz wymaga żeby w niedziele jak do marketu jedzie to mu czerwony dywan rozwijać . Żenada.
Avatar
precz typowym polakom / 11 maja 2014 o 20:55

10-15 minut musiałeś stać?! Ja pierdzielę, nie wierzę! Zmarnowany dzień!

Avatar
Gość / 11 maja 2014 o 19:55

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty

Gdyby głupota umiała latać, na pewno unosiłbyś się w powietrzu. Ty i poprzedni głupcy i malkontenci na tym forum.
Gdyby głupota umiała latać, na pewno unosiłbyś się w powietrzu. Ty i poprzedni głupcy i malkontenci na tym forum. rozwiń
Avatar
wkurw.ony / 11 maja 2014 o 19:33

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty

Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacan... rozwiń

Avatar
jj / 11 maja 2014 o 19:18

dokladnie na skrzyzowaniach parazliz!!!biegacze musieli omijac samochody to szok!!!polocjant zatrzymuje samochod ten hemauje a biegaczwpada na nniego!!