Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

23 czerwca 2013 r.
21:37
Edytuj ten wpis

Prezes Avii, Roman Kozak: W tym tygodniu sfinalizujemy rozmowy z nowymi zawodnikami

0 2 A A
Libero Kamil Dembiec (nr 9, pierwszy z lewej) i przyjmujący Jakub Peszko (nr 14) mają zamienić Śleps
Libero Kamil Dembiec (nr 9, pierwszy z lewej) i przyjmujący Jakub Peszko (nr 14) mają zamienić Śleps

Świdnicka Avia bardzo szybko chce wypełnić lukę po zawodnikach, którzy opuścili jej szeregi po awansie do I ligi. Miejsce rozgrywającego Piotra Milewskiego powinien zająć 21-latek Kacper Gonciarz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wychowanek Czarnych Radom przez ostatni sezon był zmiennikiem w I lidze Bartłomieja Neroja. Po awansie do PlusLigi zawodnik rozmawiał o swojej przyszłości z nowym trenerem Czarnych Robertem Pryglem. Stanęło na tym, że radomianin mógł szukać sobie nowego klubu.

– Kacper ma ogromne możliwości – mówi o swoim wychowanku Janusz Stańczuk, prezes Czarnych.

– Potrzeba mu jednak sporo grania, a ostatnio nie miał takich możliwości, gdyż wchodził z ławki. Bardzo dobrze, że wybrał Avię, w której otrzyma szanse gry na pozycji pierwszego rozgrywającego.

Kolejny młody zawodnik pojawi się na pozycji libero. Do Świdnika wybiera się 21-latek Ślepska Słupsk Kamil Dembiec, który ma zająć miejsce w szóstce Avii po Mateuszu Majcherku. Dembiec, wychowanek Skry Bełchatów, przez dwa sezony bronił barw klubu z Suwałk.

– Wypełniłem mój kontrakt i zacząłem rozglądać się za nowym pracodawcą – tłumaczy zawodnik.

– Chciałbym grać w Avii. Świdnicki klub rozmawia z moim menadżerem. Negocjacje idą w dobrym kierunku. Przypuszczam, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni zostaną pomyślnie zakończone.
W Świdniku myślą o tym samym.

– Menadżerowie obu zawodników rozmawiają z nami o konkretach. Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem tych siatkarzy. Chcemy, aby już w tym tygodniu zostało wszystko załatwione i obaj zawodnicy podpisali kontrakty z naszym klubem – mówi Roman Kozak, prezes Avii.

Dembiec w Avii nie będzie czuł się osamotniony. "Żółto-niebieskie” barwy reprezentować ma także jego kolega ze Ślepska, przyjmujący Jakub Peszko (21 lat). To wychowanek mistrzów Polski Asseco Resovii Rzeszów, który ostatni rok grał w drużynie z Suwałk.

Od soboty siatkarz, razem z Uniwersytetem Rzeszowskim, bierze udział w akademickich mistrzostwach Europy na Cyprze. – Po powrocie z mistrzostw podpiszę kontrakt z Avią – mówi zawodnik.

Nowy libero doskonale zna się także z przyjmującym Avii Adrianem Zalewskim.

– Graliśmy przeciwko sobie w rozgrywkach młodzieżowych. Ja występowałem w Skrze Bełchatów, Adrian grał w drużynie z Łodzi. Cieszę się, że będę miał okazję być z nim jednym zespole.

NIE BĘDZIE LOSOWANIA

Tylko AGH AZS Kraków i TKS Tychy, uczestnicy finału o I ligę, wyraziły chęć występów na tym szczeblu rozgrywek. W tej sytuacji losowanie będzie zbędne. Dzisiaj decyzję ma podjąć PZPS.
Propozycję związku odrzucili spadkowicze z I ligi: AZS UAM Poznań i Energetyk Jaworzno.

Komentarze 2

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gosc / 25 lipca 2013 o 18:31

cieszy że do Avii przychodzą nowi zawodnicy,tylko może ktoś nam powie kiedy z tego klubu odejda ci którzy traktują go jak dojna krowę ?mam na myśli takich panów jak obaj w-ce prezesi H......i....L ?

jak juz to Ch... poza tym nie widac dla nich nastepcow. Klub jako tako sie trzyma, o zadnych kloptach sie nie mowi wiec nie jest zle.

Avatar
AZIR / 8 lipca 2013 o 12:09

cieszy że do Avii przychodzą nowi zawodnicy,tylko może ktoś nam powie kiedy z tego klubu odejda ci którzy traktują go jak dojna krowę ?mam na myśli takich panów jak obaj w-ce prezesi H......i....L ?

Avatar
Gosc / 25 lipca 2013 o 18:31

cieszy że do Avii przychodzą nowi zawodnicy,tylko może ktoś nam powie kiedy z tego klubu odejda ci którzy traktują go jak dojna krowę ?mam na myśli takich panów jak obaj w-ce prezesi H......i....L ?

jak juz to Ch... poza tym nie widac dla nich nastepcow. Klub jako tako sie trzyma, o zadnych kloptach sie nie mowi wiec nie jest zle.

Avatar
AZIR / 8 lipca 2013 o 12:09

cieszy że do Avii przychodzą nowi zawodnicy,tylko może ktoś nam powie kiedy z tego klubu odejda ci którzy traktują go jak dojna krowę ?mam na myśli takich panów jak obaj w-ce prezesi H......i....L ?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 7 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 6

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

II LIGA MĘŻCZYZN
Półfinały

Wyniki:

Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 0:3
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:1
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 1:3
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 3:2
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:2
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 2:3
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 3:1
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:0
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:2

Tabela:

1. Karpaty Krosno 16 41 45:16
2. Politechnika Lublin 16 35 39:22
3. Avia Świdnik 16 33 41:25
4. Niebylec 16 22 30:34
5. Błękitni Ropczyce 16 19 27:37
6. KKS Kozienice 16 18 28:36
7. RCS Radom 16 17 26-36
8. Skórzani/SMS 16 16 25:38
9. AKS Rzeszów 16 15 20:37

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.