SIATKÓWKA

Sport: Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 29 stycznia 2009, 14:09
Autor: (mawi)

Piłka nożna

* Sparingi: Górnik II Łęczna - Wieniawa Speed - Car Lublin, w sobotę o godz. 11 w Łęcznej * Włodawianka Włodawa - Cisy Nałęczów, w niedzielę o godz. 11 w Łęcznej * Orły Kazimierz - KS Raszyn, w niedzielę o godz. 10.30 w Puławach * Hetman Gołąb - Sokół Adamów, w sobotę o godz. 14 w Puławach * Wisła Puławy - Alit Ożarów, w sobotę o godz. 12 w Puławach * Janowianka Janów Lub. - Sokół Nisko, w sobotę o godz. 12 * Stal Kraśnik - Korona Łaszczów, w sobotę o godz. 11 * Tomasovia Tomaszów Lub. - Kolbuszowianka Kolbuszowa, w sobotę o godz. 11 * Avia Świdnik - Sparta Rejowiec Fabryczny, w piątek o godz. 13 w Łęcznej * Hetman Zamość - Łada Biłgoraj, w sobotę o godz. 13 przy Rotundzie * Spartakus Szarowola - Stal Poniatowa, w sobotę o godz. 12.30 w Łecznej.

* Halowy turniej piłkarski, w sobotę od godz. 9 w hali przy ul. Wilczyńskiego w Bełżycach.

* Finał halowych mistrzostw seniorów Chełmskiego OZPN, w niedzielę od godz. 9 w hali przy ul. Granicznej w Chełmie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: Start Lublin - Basket Kraków, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* Półfinały akademickich mistrzostw Polski, w sobotę i niedzielę od godz. 9 w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej i w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Szachy

* Drugi turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2009, w niedzielę o godz. 10 w Szkole Podstawowej w Chodlu.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

II LIGA MĘŻCZYZN

WYNIKI KOLEJKI

18. kolejka
Avia Świdnik - Sędziszów Małopolski 3:0
KKS Kozienice - Dunajec N. Sącz 3:2
Karpaty Krosno - AKS Rzeszów 3:0
Neobus Niebylec - Błękitni Ropczyce 1:3
Pszczółka Lublin -  pauza

TABELA

1. Karpaty Krosno 16 42 45:12
2. Pszczółka Lublin 16 35 41:23
3. KKS Kozienice 16 31 38:29
4. Dunajec Nowy Sącz 16 23 38:29
5. Błękitni Ropczyce 16 23 31:32
6. Niebylec 16 20 26:32
7. AKS Rzeszów 16 17 24:37
8. Avia Świdnik 16 16 24:38
9. Sędziszów 16 9 13:41
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!