SIATKÓWKA

Sport: Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 stycznia 2009, 14:09
Autor: (mawi)

Piłka nożna

* Sparingi: Górnik II Łęczna - Wieniawa Speed - Car Lublin, w sobotę o godz. 11 w Łęcznej * Włodawianka Włodawa - Cisy Nałęczów, w niedzielę o godz. 11 w Łęcznej * Orły Kazimierz - KS Raszyn, w niedzielę o godz. 10.30 w Puławach * Hetman Gołąb - Sokół Adamów, w sobotę o godz. 14 w Puławach * Wisła Puławy - Alit Ożarów, w sobotę o godz. 12 w Puławach * Janowianka Janów Lub. - Sokół Nisko, w sobotę o godz. 12 * Stal Kraśnik - Korona Łaszczów, w sobotę o godz. 11 * Tomasovia Tomaszów Lub. - Kolbuszowianka Kolbuszowa, w sobotę o godz. 11 * Avia Świdnik - Sparta Rejowiec Fabryczny, w piątek o godz. 13 w Łęcznej * Hetman Zamość - Łada Biłgoraj, w sobotę o godz. 13 przy Rotundzie * Spartakus Szarowola - Stal Poniatowa, w sobotę o godz. 12.30 w Łecznej.

* Halowy turniej piłkarski, w sobotę od godz. 9 w hali przy ul. Wilczyńskiego w Bełżycach.

* Finał halowych mistrzostw seniorów Chełmskiego OZPN, w niedzielę od godz. 9 w hali przy ul. Granicznej w Chełmie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: Start Lublin - Basket Kraków, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* Półfinały akademickich mistrzostw Polski, w sobotę i niedzielę od godz. 9 w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej i w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Szachy

* Drugi turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2009, w niedzielę o godz. 10 w Szkole Podstawowej w Chodlu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

II LIGA MĘŻCZYZN

WYNIKI KOLEJKI

1 kolejka
RCS Radom - Neobus Niebylec 3:1
Błękitni Ropczyce - Avia Świdnik 3:1
Skórzani Skarżysko-Kamienna -  KKS Kozienice 1:3
Karpaty Krosno - Politechnika Lublin 3:0
AKS Rzeszów -  pauza

TABELA

1. Błękitni Ropczyce 2 6 6:1
2. Karpaty Krosno 2 6 6:1
3. KKS Kozienice 2 4 5:4
4. Politechnika Lublin 2 3 3:3
5. RCS Radom 2 3 4:4
6. Avia Świdnik 2 2 4:5
7. Niebylec 1 0 1:3
8. Skórzani 2 0 1:6
9. AKS Rzeszów 1 0 0:3
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!