VII Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii: świdniczanie pokonali Czarnych Radom 3:1

Dodano: 28 grudnia 2011, 23:43

Siatkarze Avii rozpoczęli turniej w Świdniku od zwycięstwa z Czarnymi Radom 3:1 (BARTEK ŻURAWSKI)

Po pierwszym dniu VII Memoriału Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii w tabeli prowadzi Jadar Siedlce, który zanotował dwa zwycięstwa: z Czarnymi Radom 3:1 i ekipą Zapadny Bug Brześć 3:0. Świdniczanie okazali się z kolei lepsi od Czarnych, pokonując rywali 3:1.

Spotkanie "żółto-niebieskich" było bardzo zacięte w dwóch pierwszych setach. Najpierw gospodarze pokonali przeciwników 27:25.

W partii numer dwa Czarni zdołali doprowadzić do wyrównania po wygranej... 37:35. Kolejne odsłony to już wyraźnie lepsza postawa podopiecznych Mariusza Kowalskiego, którzy oba sety rozstrzygnęli na swoją korzyść do 17.

W czwartek Avia zagra dwa mecze. Najpierw o godz. 10 zmierzy się z Zapadnym, a o 17 z Jadarem. O godz. 14 dojdzie jeszcze do pojedynku zespołów z Brześcia i Radomia.