Sport KALENDARZ

12-14 maja

Dodano: 11 maja 2017, 18:05

(fot. KS AZOTY PUŁAWY)

Piłka nożna

* Nice 1. Liga: Wisła Puławy – Stal Mielec, w sobotę o godz. 20 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Lublinie.

* III liga: Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław, w niedzielę o godz. 17 na stadionie przy ul. Warszawskiej w Radzyniu Podlaskim.

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Lewart Lubartów (17) * Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice (17) * Unia Hrubieszów – Łada 1945 Biłgoraj (17) * Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin (17.30). Niedziela: Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice (14) * Chełmianka Chełm – LKS Milanów (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa (16) * Polesie Kock – Powiślak Końskowola (17) * Victoria Żmudź – Lutnia Piszczac (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): ŁKS Łazy – Orzeł Czemierniki * Bizon Jeleniec – Unia Żabików * Kujawiak Stanin – Dwernicki Stoczek Łukowski * Orlęta Łuków – Sokół Adamów * Dąb Dębowa Kłoda – Tytan Wisznice * LZS Dobryń – Huragan Międzyrzec Podlaski * Niwa Łomazy – Grom Kąkolewnica.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota (wszystkie mecze o godz. 16): Start Krasnystaw – Tatran Kraśniczyn * Ruch Izbica – Frassati Fajsławice * Unia Rejowiec – Hetman Żółkiewka. Niedziela: Eko Różanka – Sparta Rejowiec Fabryczny (16) * Granica Dorohusk – Spółdzielca Siedliszcze (16) * Brat Siennica Nadolna – Ogniwo Wierzbica (16) * Vitrum Wola Uhruska – Unia Białopole (17).

* Lubelska klasa okręgowa, piątek: Orion Niedrzwica Duża – Unia Wilkołaz (17), Sobota: Płomień Trzydnik Duży – Granit Bychawa (11) * Piaskovia Piaski – Sygnał Lublin (15) * Janowianka Janów Lubelski – KS Góra Puławska (17) * MKS Ryki – Wisła II Puławy (17). Niedziela: Perła Borzechów – Tur Milejów (13) * Opolanin Opole Lubelskie – GKS Niemce (17) * Stal Poniatowa – Stok Zakrzówek (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn (11) * Roztocze Szczebrzeszyn – Cosmos Józefów (13) * Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów (15) * Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce (17). Niedziela: Igros Krasnobród – Orion Dereźnia (16) * Potok Sitno – Grom Różaniec (16) * Omega Stary Zamość – Olender Sól (17) * Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa/Chmielek (17).

* Ekstraliga kobiet, sobota: Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych (13).

* Mistrzostwa IT 2017 o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w sobotę od godz. 9 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* VIII Turniej Piłki Nożnej „Lublin – już na zawsze będziesz mój”, w sobotę od godz. 11 na Orliku SP nr 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Wiosenny Puchar Lublina, w sobotę od godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej w Lublinie, w niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich i w poniedziałek o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Vistal Gdynia, w sobotę o godz. 14.15 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock, w niedzielę o godz. 13 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Boks

* Memoriał Stanisława Zalewskiego, w sobotę od godz. 12 (walki kadetów) w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Mecz bokserski Lublin – Śląsk w ramach Memoriału Stanisława Zalewskiego, w sobotę od godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Mistrzostwa okręgu lubelskiego kadetów i młodzików, w piątek od godz. 17 w sali sportowej klubu Kalina przy ul. Kleeberga w Lublinie oraz w sobotę od godz. 12 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Lekkoatletyka

* I Wojewódzki Młodzieżowy Mityng LOZLA, w sobotę o godz. 13 na stadionie AZS AWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

* Jubileuszowy XL Bieg Kwitnącej Wiśni Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin, w niedzielę od godz. 10.30 (bieg główny) nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Rejestracja uczestników odbędzie się w dniu imprezy w godz. 9-9.50 na polanie przy wyciągu nart wodnych nad Zalewem Zemborzyckim. Więcej informacji udziela prezes LKKK Jacek Czerniec tel. 665 990 345 lub 602 757 003.

Tenis stołowy

* Mistrzostwa Województwa młodziczek i młodzików młodszych (rocznik 2005 i młodsi) – gry pojedyncze, podwójne i mieszane oraz eliminacje wojewódzkie do turnieju „Mini Olympic Games”, w sobotę od godz. 9 w sali sportowej ZS w Kocudzy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!