Sport KALENDARZ

20-22 stycznia

Dodano: 19 stycznia 2017, 20:23

Fot. Maciej Kaczanowski
Fot. Maciej Kaczanowski

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, sobota: POM Iskra Piotrowice – Motor Lublin CLJ (o godz. 10, na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej) * Hetman Zamość – Sokół Sieniawa (12, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu) * Avia Świdnik – Siarka Tarnobrzeg (12, na boisku w Świdniku) * Motor Lublin – Lewart Lubartów (16, na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej).

* Turniej Halowy o Puchar Burmistrza z okazji 600-lecia Bełżyc, w niedzielę o godz. 10 w hali CKFiS przy ul. Ks. Bp. T. Wilczyńskiego 62 w Bełżycach.

* Halowy Puchar Omegi „Dzieci Lublinowi”, w sobotę o godz. 10 w hali Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Finał Halowego Pucharu Lublin, w niedzielę o godz. 15.30 w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – UKS PCM Kościerzyna, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Polska Liga Koszykówki kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Basket Gdynia, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ZKS Stal Stalowa Wola, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program kolejki, sobota: WSNS Devils – Partizan (10) * MyjniaKrycha-CgmPolska – Vapol D-Art (11) * Venta – NoToCo (12) * AT Vision – Symbit (13) * Korwex – Domik Pasywny (14) * Arkada – Alco (15) * Ekbud – Alpaca-Alfachem (16) * BiM Team – DBros Puławy (17) * DRAGON Juranda 7 – Bracia Mrozik (18) * Grizzly Asseco BS – Matematyka (19) * Rodmos – Kadeo-Nadar (20). Niedziela: NPlay – Kouba (9) * Bobo Team Przemyśl – Antyshop.pl (10) * Lipa Team – GoPro Lublin #51 (11) * ESPO-Pszczółka II – The Shooters (12) * Winiarnia u Dyszona – Gang Albanii (13) * Jurand – Ibra Poniatowa (14) * Mavericks – Drink Team (15).

Siatkówka

* II liga mężczyzn: LKPS Politechnika Pszczółka Lublin – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec, w sobotę o godz. 17 w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie * Huragan Międzyrzec Podlaski – UKS IFLO Zakład Karny Biała Podlaska, w sobotę o godz. 17 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Tenis stołowy

* Eliminacje wojewódzkie Pucharu Polski kobiet i mężczyzn, w sobotę o godz. 9 w hali sportowej ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

* III Turniej Grand Prix Parczewa, w niedzielę o godz. 11 w hali MOSiR przy Al. Jana Pawła II W Parczewie.

Sporty zimowe

* Cykl zawodów o Puchar Grupy Azoty dla dzieci i młodzieży w ramach narodowego programu rozwoju biegów narciarskich „Bieg na Igrzyska”, w sobotę od godz. 9.30 i niedzielę od godz. 9.30 na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

Szachy

* Akademickie Mistrzostwa Polski, od piątku do niedzieli o godz. 9 w Hotelu Victoria przy ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie. W imprezie swój udział potwierdziło 48 uczelni, które reprezentować będzie blisko 400 zawodników

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

21. KOLEJKA
Górnik Zabrze - Cracovia 0:4
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica 3:1
Legia Warszawa - Wisła Płock 0:2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 2:2
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2

TABELA

1. Legia 21 38 28-21
2. Lech 21 36 30-16
3. Górnik 21 36 40-32
4. Jagiellonia 21 36 29-24
5. Zagłębie 21 32 31-24
6. Arka 21 31 26-20
7. Korona 21 31 32-28
8. Wisła K. 21 31 30-26
9. Wisła P. 21 30 26-27
10. Śląsk 21 27 26-31
11. Lechia 21 24 30-33
12. Cracovia 21 22 28-32
13. Bruk-Bet 21 21 23-33
14. Sandecja 21 21 20-30
15. Piast 21 20 22-31
16. Pogoń 21 17 21-34
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!