Sport KALENDARZ

22-24 września

Dodano: 21 września 2017, 17:56

(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Górnik Łęczna – GKS Tychy, w sobotę o godz. 16 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga, wszystkie mecze w sobotę: Podlasie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice (12) * Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów (16) * Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska (16) * Motor Lublin – MKS Trzebinia (18).

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Górnik II Łęczna (16). Niedziela: Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice (14) * Powiślak Końskowola – Lublinianka Lublin (15) * Eko Różanka – MKS Ryki (16) * Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj (16) * Sokół Adamów – Tomasovia Tomaszów Lubelski (16) * Stal Kraśnik – Roztocze Szczebrzeszyn (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): * Lutnia Piszczac – Bizon Jeleniec * Tytan Wisznice – Olimpia Okrzeja * Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Krzywda * LZS Dobryń – ŁKS Łazy * Orlęta Łuków – Grom Kąkolewnica * Unia Żabików – Kujawiak Stanin.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Hetman Żółkiewka (13). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Orzeł Srebrzyszcze – Brat Siennica Nadolna * Hutnik Ruda-Huta – Tatran Kraśniczyn * Unia Białopole – Ruch Izbica * Granica Dorohusk – Start Krasnystaw * Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice * Spółdzielca Siedliszcze – Unia Rejowiec.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – POM Iskra Piotrowice (11) * GKS Niemce – Orion Niedrzwica Duża (11) * Granit Bychawa – Wisła II Puławy (16). Niedziela: Orzeł Urzędów – Piaskovia Piaski (15) * Tur Milejów – Polesie Kock (15) * Stal Poniatowa – Sokół Konopnica (15) * Avia II Świdnik – Janowianka Janów Lubelski (16) * Garbarnia Kurów – Opolanin Opole Lubelskie (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (wszystkie mecze o godz. 16): Igros Krasnobród – Gryf Gmina Zamość * Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród * Orion Dereźnia – Włókniarz Frampol. Niedziela: Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek (13) * Korona Łaszczów – Olender Sól (14) * Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn (16) * Huczwa Tyszowce – Sokół Zwierzyniec (16) * Orkan Bełżec – Grom Różaniec (16).

* Ekstraliga kobiet, sobota: AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź (12).

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, sobota: Motor Lublin – Juventa Starachowice (13).

* Turniej piłki nożnej „Tę Jesień Oddam Mojemu Miastu”, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* VII Jesienny Puchar 700-lecia Lublina, w sobotę o godz. 19 na Orliku SP 43 przy ul. Rycerskiej w Lublinie i w poniedziałek o godz. 20 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – KS Otmęt Krapkowice, w niedzielę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – SPR PWSZ Tarnów, w sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Włókniarz Konstantynów Łódzki, w niedzielę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Koszykówka

* VII Memoriał Zdzisława Niedzieli, w piątek i sobotę w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Program zawodów, piątek: Legia Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza (17) * TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno (19.30). Sobota: przegrani z pierwszego dnia (14) * wygrani z pierwszego dnia (16).

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ZKS Stal Stalowa Wola, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali CKF UMCS przy ul. Langiewicza. Program zawodów, sobota: Symbit - GoPro 51 (12) * Lipa Team Plus – Folpak (13) * Mavericks – Family Team (14) * Venta – Korwex (15) * KSC Rodmos – Fortepiano (16) * NoToCo – Ibra Lipert.pl (17) * Winiarnia u Dyszona – Kouba (18) * Vapol D-Art – Drink Team (19) * Alpaca-Alfachem – Devils (20). Niedziela: Nplay – Espo Pszczółka II (12) * The Shooters – Bobo Team (13) * Partizan – AT Vision (14) * Alco – Grizzly Asseco BS (15) * Kadeo Nadar – DBros (16) * Bracia Mrozik – Ekbud Team (17) * Kaddi.pl – Mentor (18) * Matematyka – Arkada (19).

Tenis stołowy

* Ekstraliga kobiet: KTS Optima Lublin – AZS UE Wrocław, w sobotę o godz. 16 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie.

Rugby

* Ekstraliga: Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce, w niedzielę o godz. 14 na boisku przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Biegi

* Pierwszy Lubelski Bieg Ekstremalny – Bieg NieustrASZonych, w niedzielę od godz. 9 na terenach przy Zalewie Zemborzyckim w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!