Sport KALENDARZ

24-26 czerwca

Dodano: 23 czerwca 2016, 18:10

FOT. ORGANIZATORZY
FOT. ORGANIZATORZY

Piłka nożna

* Zamojska klasa okręgowa, piątek: Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec (18) * Cosmos Józefów – Omega Stary Zamość (18.30). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Łada 1945 Biłgoraj – Grom Różaniec * Victoria Łukowa/Chmielek – Huczwa Tyszowce * Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn * Orkan Bełżec – Igros Krasnobród * Ostoja Skierbieszów – Włókniarz Frampol * Granica Lubycza Królewska – Korona Łaszczów.

* Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Duńczyk Cup, w sobotę i niedzielę od godz. 9 na obiektach sportowych Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Koszykówka

* LNBA, niedziela Domik Pasywny – Alpaca-Alfachem (10) * RPT – Ibra Poniatowa (11) * Kaddi – Arkada (12) * Ekbud – Team 51 (13) * Maverics Plus – Wirr (14). Mecze zostaną rozegrane w hali Akademickiego Ośrodka Sportowego przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* Lublin Street Festival i VII Otwarte Mistrzostwa Lublina w Streetball’u – otwarty turniej koszykówki ulicznej, w sobotę od godz. 9.30 na parkingu hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Bosch Grand Prix – turniej koszykówki ulicznej, w sobotę i niedzielę od godz. 10 na Rynku w Zamościu.

Szachy

* Turniej Błyskawiczny w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w piątek od godz. 15.30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

* Otwarty Turniej Szachowy w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w sobotę od godz. godz.9. 30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

* Turnieje Młodych Talentów do 10 i 14 lat w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w sobotę od godz. 9.30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!