Sport KALENDARZ

24-26 czerwca

Dodano: 23 czerwca 2016, 18:10

FOT. ORGANIZATORZY
FOT. ORGANIZATORZY

Piłka nożna

* Zamojska klasa okręgowa, piątek: Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec (18) * Cosmos Józefów – Omega Stary Zamość (18.30). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Łada 1945 Biłgoraj – Grom Różaniec * Victoria Łukowa/Chmielek – Huczwa Tyszowce * Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn * Orkan Bełżec – Igros Krasnobród * Ostoja Skierbieszów – Włókniarz Frampol * Granica Lubycza Królewska – Korona Łaszczów.

* Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Duńczyk Cup, w sobotę i niedzielę od godz. 9 na obiektach sportowych Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Koszykówka

* LNBA, niedziela Domik Pasywny – Alpaca-Alfachem (10) * RPT – Ibra Poniatowa (11) * Kaddi – Arkada (12) * Ekbud – Team 51 (13) * Maverics Plus – Wirr (14). Mecze zostaną rozegrane w hali Akademickiego Ośrodka Sportowego przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* Lublin Street Festival i VII Otwarte Mistrzostwa Lublina w Streetball’u – otwarty turniej koszykówki ulicznej, w sobotę od godz. 9.30 na parkingu hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Bosch Grand Prix – turniej koszykówki ulicznej, w sobotę i niedzielę od godz. 10 na Rynku w Zamościu.

Szachy

* Turniej Błyskawiczny w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w piątek od godz. 15.30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

* Otwarty Turniej Szachowy w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w sobotę od godz. godz.9. 30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

* Turnieje Młodych Talentów do 10 i 14 lat w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta, w sobotę od godz. 9.30 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

21. KOLEJKA
Górnik Zabrze - Cracovia 0:4
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica 3:1
Legia Warszawa - Wisła Płock 0:2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 2:2
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2

TABELA

1. Legia 21 38 28-21
2. Lech 21 36 30-16
3. Górnik 21 36 40-32
4. Jagiellonia 21 36 29-24
5. Zagłębie 21 32 31-24
6. Arka 21 31 26-20
7. Korona 21 31 32-28
8. Wisła K. 21 31 30-26
9. Wisła P. 21 30 26-27
10. Śląsk 21 27 26-31
11. Lechia 21 24 30-33
12. Cracovia 21 22 28-32
13. Bruk-Bet 21 21 23-33
14. Sandecja 21 21 20-30
15. Piast 21 20 22-31
16. Pogoń 21 17 21-34
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!