Sport KALENDARZ

29 stycznia - 1 lutego

Dodano: 28 stycznia 2016, 17:15

FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, sobota: * Avia Świdnik – Stal Poniatowa (o godz. 11, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świdniku) * AMSPN Hetman Zamość – Unia Hrubieszów (11, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu) * Chełmianka Chełm – Hetman Żółkiewka (11, na boisku, przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) * Lublinianka – Orlęta Radzyń Podlaski (godz. 12 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej) * Stal Kraśnik – TOP 54 Biała Podlaska (13, na boisku przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) * Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce (13, na boisku w Zamościu) * Chełmianka. Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Igros Krasnobród (14, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubyczy Królewskiej).

* Finał Halowego Pucharu Lublina organizowanego przez Ognisko TKKF Omega, w niedzielę o godz. 11 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Głębokiej w Lublinie.

* I Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „TOP CUP”, w sobotę od godz. 8.30 w hali PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

* Halowy turniej piłki nożnej trampkarzy o Puchar Dyrektora OSiR, w niedzielę od godz. 9 w hali OSiR, przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Pogoń Baltica Szczecin, w niedzielę o godz. 19.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Turniej Final Six Pucharu Polski kobiet, od piątku do niedzieli w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program imprezy, piątek: Ślęza Wrocław – AZS Uniwersytet Warszawski (17) * Artego Bydgoszcz – MKS Polkowice (19.30). Sobota: Wisła Can-Pack Kraków – Ślęza/AZS (16.30) * Pszczółka AZS UMCS Lublin – Artego/MKS (19). Niedziela: mecz finałowy (17.45).

* II liga mężczyzn: Start II Lublin – MCS Daniel Gimbaskets Przemyśl, w poniedziałek o godz. 18.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* Turniej Nadziei Olimpijskich i III Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodziczek, w sobotę i niedzielę od godz. 10.30 w halach: ZSO nr 2, przy ul. Leszczynowej 16 i hali SP nr 3, przy ul. Sportowej 7 w Białej Podlaskiej.

* Turniej Nadziei Olimpijskich i III Turniej o Mistrzostwo województwa lubelskiego młodzików, w sobotę i niedzielę od godz. 10 w Gimnazjum nr 6, przy ul. Powstańców Warszawy 10 i SP nr 5, przy ul. Pułku Szwoleżerów 1 w Chełmie.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – UKS Szóstka Mielec, w piątek o godz. 18 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim * AZS UMCS Lublin – UKS Ósemka Siedlce, w sobotę o godz. 16 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: ASPS Avia Świdnik – AKS V LO, w sobotę o godz. 18 w hali Szkoły Podstawowej nr 7, przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku * KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS Uniwersytet Warszawski, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim * LKPS Pszczółka Lublin – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec, w sobotę o godz. 18 w hali sportowej, przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

Pływanie

* 40 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka, w sobotę od godz. 11 na basenie Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* I turniej Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w Gimnazjum, w Łopienniku Górnym.

* Eliminacje wojewódzkie Pucharu Polski kobiet i mężczyzn, w niedzielę od godz. 9 w hali ZSBiO, przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

22. KOLEJKA
Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0
Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce 0:3
Cracovia - Śląsk Wrocław 2:1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4:1
Wisła Płock - Górnik Zabrze 4:2
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

TABELA

1. Legia 22 41 31-23
2. Lech 22 37 30-16
3. Górnik 22 36 42-36
4. Jagiellonia 21 36 29-24
5. Korona 22 34 35-28
6. Zagłębie 22 32 33-27
7. Wisła P. 22 33 30-20
8. Arka 22 32 26-20
9. Wisła K. 22 32 31-27
10. Śląsk 22 27 27-33
11. Cracovia 22 25 28-32
12. Lechia 22 25 31-34
13. Bruk-Bet 22 21 23-36
14. Sandecja 22 21 21-34
15. Pogoń 22 20 25-35
16. Piast 21 20 22-31
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!