Sport KALENDARZ

4-6 sierpnia

Dodano: 3 sierpnia 2017, 18:12

(fot. GORNIK.LECZNA.PL)

Piłka nożna

* I liga: Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec, w sobotę o godz. 17 na stadionie przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II runda Pucharu Polski LZPN, piątek: POM Iskra Piotrowice – Lublinianka Lublin (17.30). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Zawisza Garbów – MKS Ryki * Mazowsze Stężyca – Polesie Kock * Victoria Rybczewice – Wisła II Puławy * Iskra Krzemień – Janowianka Janów Lubelski * KS Drzewce – Stal Poniatowa * KS Lublin – Lewart Lubartów * Tur Milejów – Górnik II Łęczna * Opolanin Opole Lubelskie – Powiślak Końskowola * GKS Niemce – Stal Kraśnik.

* Finały Pucharu Starostów, sobota: Olimpia Miączyn – Bombowiec Roztocze (16) * Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów (17). Niedziela: Metalowiec Goraj – Olimpiakos Tarnogród (17).

* Mecze sparingowe, sobota: Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (11, w Świdniku) * Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska (dwa mecze o godz. 11 i 13).

* Słoneczny Wakacyjny Puchar – 700-lecia Lublin – „Lublin moje miasto, nie oddam ciebie nikomu”, w sobotę o godz. 12 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły 52 w Lublinie.

* VII Wakacyjny Puchar 700-lecia Lublina, w poniedziałek o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Futbol amerykański

* PLFA II: Tytani Lublin – Rockets Rzeszów, w niedzielę o godz. 14 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Koszykówka

* LNBA – Liga Letnia 2017, mecze półfinałowe (niedziela): DBros – Kadeo Nadar Grizzly (17) * BiM Team – Domik Pasywny (18) w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Kolarstwo

* Mistrzostwa Polski XCE 2017, w niedzielę od godz. 12.30 (pierwsze wyścigi eliminacyjne) na Starym Mieście w Lublinie. Program imprezy: Rejestracja w Biurze zawodów (9-11) * Ceremonia Otwarcia Mistrzostw (11-11.10) * Oficjalny trening na trasie Mistrzostw Polski MTB XCE (11.10-12) * Odprawa techniczna (12) * Runda eliminacyjna wyścigu dodatkowego Eliminator MTB (12.30) * Runda eliminacyjna o Mistrzostwo Polski MTB XCE (13.30) * Finały wyścigu dodatkowego Eliminator MTB (14.30)* Finały o Mistrzostwo Polski MTB w Sprintach (16) * Dekoracja zwycięzców wyścigu dodatkowego Eliminator MTB (17.30) * Dekoracja Zwycięzców Mistrzostw PolskiXCE (18) * Ceremonia Zamknięcia Mistrzostw (18.30).

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!