Sport KALENDARZ

6-7 maja

Dodano: 4 maja 2017, 22:04

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Płock, w sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* III liga (oba mecze w niedzielę): Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów (16) Motor Lublin – Avia Świdnik (17).

* IV liga (wszystkie mecze w sobotę): Lublinianka Lublin – Kłos Chełm (14) * LKS Milanów – Hetman Zamość (16). Niedziela: Powiślak Końskowola – Stal Kraśnik (14.30) * Kryształ Werbkowice – Polesie Kock (15) * Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna (16) * Lutnia Piszczac – Chełmianka Chełm (16) * Włodawianka Włodawa – Unia Hrubieszów (16) * POM Iskra Piotrowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski (16) * Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Grom Kąkolewnica – ŁKS Łazy * Huragan Międzyrzec Podlaski – Niwa Łomazy * Tytan Wisznice – LZS Dobryń * Sokół Adamów – Dąb Dębowa Kłoda * Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta Łuków * Unia Żabików – Kujawiak Stanin * Orzeł Czemierniki – Bizon Jeleniec.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica (11) * Frassati Fajsławice – Granica Dorohusk (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Ogniwo Wierzbica – Start Krasnystaw * Hetman Żółkiewka – Brat Siennica Nadolna * Spółdzielca Siedliszcze – Unia Rejowiec * Unia Białopole – Eko Różanka * Tatran Kraśniczyn – Vitrum Wola Uhruska.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Stal Poniatowa (11) * Granit Bychawa – MKS Ryki (16) * Wisła II Puławy – Opolanin Opole Lubelskie (18). Niedziela: Unia Wilkołaz – Perła Borzechów (15) * KS Góra Puławska – Stok Zakrzówek (15) * GKS Niemce – Orion Niedrzwica Duża (16) * Janowianka Janów Lubelski – Płomień Trzydnik Duży (16) * Tur Milejów – Piaskovia Piaski (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol (16) * Victoria Łukowa/Chmielek – Pogoń 96 Łaszczówka (17). Niedziela: Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość (14) * Cosmos Józefów – Sokół Zwierzyniec (14) * Olimpia Miączyn – Roztocze Szczebrzeszyn (15) * Grom Różaniec – Sparta Wożuczyn (16) * Orion Dereźnia – Potok Sitno (16) * Olender Sól – Igros Krasnobród (16).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: TOP 54 Biała Podlaska – Jagiellonia Białystok (12).

Koszykówka

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – R8 Basket AZS Politechnika Kraków, w sobotę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ChKS Łódź, w sobotę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Pływanie

* Międzynarodowe Zawody Pływackie „XII Puchar Roztocza 2017”, w sobotę od godz. 10.15 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 8.45) i niedzielę od godz. 9.30 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 8.30) na pływalni OSiR przy ul. Zamoyskiego 62 w Zamościu.

Lekkoatletyka

* V Maraton Lubelski, w niedzielę od godz. 9. Linia starty będzie usytuowana na Al. Racławickich (na wysokości Placu Teatralnego), a meta będzie się znajdować przy Placu Teatralnym pod budynkiem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Przy okazji zostaną rozegrane inne zawody: II Bieg Koziołka, Wielki Bieg Rodzinny oraz biegi z cyklu „Mam nawyki, mam wyniki”. Biuro zawodów będzie się znajdowało w budynku Centrum Spotkania Kultur w Lublinei (poziom -1) i będzie działać: w godz. 10-18 (piątek, 5 maja), 10-21 (sobota, 6 maja) i 7-11 (niedziela, 7 maja).

Tenis stołowy

* Eliminacje wojewódzkie do IMP żaczek, żaków, kadetek i kadetów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 9 w sali Gimnazjum w Łucce.

Żużel

* II liga: Speed Car Motor Lublin – Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, w sobotę o godz. 19.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

15. KOLEJKA 3-5 listopada
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2

TABELA

1. Górnik 15 29 33-22
2. Legia 15 28 19-14
3. Jagiellonia 15 26 21-19
4. Korona 15 25 25-15
5. Lech 15 24 24-14
6. Wisła K. 15 24 19-16
7. Zagłębie 15 23 22-17
8. Wisła P. 15 20 18-20
9. Śląsk 15 20 19-22
10. Arka 15 19 15-16
11. Sandecja 15 17 14-18
12. Lechia 15 17 19-24
13. Bruk-Bet 15 16 15-19
14. Cracovia 15 15 19-23
15. Piast 15 13 16-25
16. Pogoń 15 9 12-26
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!