Sport KALENDARZ

6-8 listopada

Dodano: 5 listopada 2015, 12:11

fot. startlublin.pl
fot. startlublin.pl

Piłka nożna

* III liga, sobota: Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław (12) * Resovia – Motor Lublin (13) * Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość (14). Niedziela (oba mecze o godz. 13): Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała * Lewart Lubartów – Karpaty Krosno.

* IV liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska – Kryształ Werbkowice (12) * Orlęta Łuków – Granica Dorohusk (13) * Włodawianka Włodawa – Hetman Żółkiewka (13) * Polesie Kock – Opolanin Opole Lubelskie (13). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 13): Janowianka Janów Lubelski – Powiślak Końskowola * Stal Kraśnik – Victoria Żmudź * Górnik II Łęczna – Orion Niedrzwica Duża * Unia Hrubieszów – Lutnia Piszczac.

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13): Dąb Dębowa Kłoda – LZS Dobryń * Unia Żabików – Dwernicki Stoczek Łukowski * Tytan Wisznice – Granica Terespol * Sokół Adamów – Grom Kąkolewnica * Orzeł Czemierniki – Huragan Międzyrzec Podlaski * Niwa Łomazy – Janowia Janów Podlaski * ŁKS Łazy – LKS Milanów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Tatran Kraśniczyn – Ruch Izbica (14). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 14): Sawena Sawin – Frassati Fajsławice * GKS Pławanice/Kamień – Eko Różanka * Kłos Chełm – Unia Rejowiec * Start Krasnystaw – Unia Białopole * Sparta Rejowiec Fabryczny – Spółdzielca Siedliszcze * Ogniwo Wierzbica – Brat Siennica Nadolna.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Płomień Trzydnik Duży – Wisła II Puławy (11) * KS Dąbrowica – Ruch Ryki (11) * Piaskovia Piaski – Iskra Krzemień (14). Niedziela: Granit Bychawa – GKS Niemce (11) * Tęcza Bełżyce – Tajfun Ostrów Lubelski (13) * Unia Wilkołaz – Perła Borzechów (13) * Stal Poniatowa – Orły Kazimierz (13) * POM Iskra Piotrowice – LKS Wierzchowiska (13.30)

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 13): Roztocze Szczebrzeszyn – Igros Krasnobród * Granica Lubycza Królewska – Omega Stary Zamość. Niedziela: Victoria Łukowa/Chmielek – Grom Różaniec (13) * Orkan Bełżec – Olimpia Miączyn (13) * Łada 1945 Biłgoraj – Korona Łaszczów (13) * Cosmos Józefów – Włókniarz Frampol (14) * Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec (14) * Pogoń 96 Łaszczówka – Huczwa Tyszowce (14).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: TOP 54 Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (13). Niedziela: Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa (12).

* Ekstraliga kobiet, sobota: AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych (13.45).

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – AZS Koszalin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* V Memoriał Leszka Marii Roupperta, w sobotę od godz. 11 na obiektach MOSiR Lublin, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

* I liga kobiet: AZS UMCS Lublin – SMS PZKOSZ II Łomianki, w niedzielę o godz. 15 w hali MOSiR im Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – KS Księżak Łowicz, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: AZS UMCS Lublin – ŁKS SAN MG13 Łódź II, w sobotę o godz. 17 w hali CKF, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie * Tomasovia Tomaszów Lubelski – MCKiS Jaworzno, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – AZS UWM II Olsztyn, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim * LKPS Pszczółka Lublin – AKS V LO Rzeszów, w sobotę o godz. 18 w hali sportowej przy ul. Krochmalnej 13 w Lublinie.

Piłka ręczna

* Międzynarodowy turniej reprezentacji juniorów młodszych, od piątku do niedzieli w hali AWF, przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej. Program zawodów, piątek: Białoruś – Austria (16) * Polska A – Polska B (18). Sobota: Polska B – Austria (16) * Polska A – Białoruś (18). Niedziela: Polska B – Białoruś * Polska A – Austria (12).

Lekkoatletyka

* XXVI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości – Puławy 2015, w niedzielę od godz. 10. Start i meta wszystkich biegów zlokalizowane będą na skwerze Niepodległości w Puławach. Biegi dziecięco-młodzieżowe od godz. 10, bieg główny na 10km i bieg masowy na 5km o godz. 12.15.

(lukisz)

Czytaj więcej o: kalendarz imprez sportowych
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (12 listopada 2015 o 15:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A gdzie bieżący kalendarz?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!