Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na dni 28-30 sierpnia

Dodano: 27 sierpnia 2015, 16:50

Motor w sobotę o godz. 19 zmierzy się ze Stalą Rzeszów<br />
FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI
Motor w sobotę o godz. 19 zmierzy się ze Stalą Rzeszów
FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Raków Częstochowa, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Motor Lublin – Stal Rzeszów (o godz. 19). Niedziela: Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk (16) * Avia Świdnik – Piast Tuczempy (17) * Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka Lublin (17) * Lewart Lubartów – AMSPN Hetman Zamość (17) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała (17).

* IV liga, sobota: Hetman Żółkiewka – Janowianka Janów Lubelski (17). Niedziela: Granica Dorohusk – Polesie Kock (16) * Orlęta Łuków – Opolanin Opole Lubelskie (17) * Kryształ Werbkowice – Powiślak Końskowola (17) * Lutnia Piszczac – Victoria Żmudź (17) * Orion Niedrzwica Duża – Stal Kraśnik (17) * Hetman Żółkiewka – Janowianka Janów Lubelski (17) * Włodawianka Włodawa – Podlasie Biała Podlaska (17) * Górnik II Łęczna – Unia Hrubieszów (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Tytan Wisznice – Dąb Dębowa Kłoda * Sokół Adamów – Unia Żabików * Orzeł Czemierniki – LZS Dobryń * Niwa Łomazy – Dwernicki Stoczek Łukowski * ŁKS Łazy – Granica Terespol * LKS Milanów – Grom Kąkolewnica * Janowia Janów Podlaski – Huragan Międzyrzec Podlaski.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Tatran Kraśniczyn – Spółdzielca Siedliszcze (14) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Rejowiec (17). Niedziela: Frassati Fajsławice – GKS Pławanice/Kamień (15) * Kłos Chełm – Sawena Sawin (15) * Start Krasnystaw – Eko Różanka (15) * Ruch Izbica – Brat Siennica Nadolna (15) * Ogniwo Wierzbica – Unia Białopole (16.15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – KS Dąbrowica (17). Niedziela: GKS Niemce – Stal Poniatowa (11) * Tajfun Ostrów Lubelski – Płomień Trzydnik Duży (14) * Iskra Krzemień – POM Iskra Piotrowice (15) * Perła Borzechów – Wisła II Puławy (16) * Tęcza Bełżyce – Unia Wilkołaz (16) * LKS Wierzchowiska – Ruch Ryki (16) * Granit Bychawa – Orły Kazimierz (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Omega Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka (11) * Korona Łaszczów – Orkan Bełżec (14) * Cosmos Józefów – Ostoja Skierbieszów (17). Niedziela: Sokół Zwierzyniec – Grom Różaniec (16) * Łada 1945 Biłgoraj – Olimpia Miączyn (17) * Igros Krasnobród – Huczwa Tyszowce (17) * Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa/Chmielek (17) * Granica Lubycza Królewska – Roztocze Szczebrzeszyn (17).

* Centralna Liga Juniorów: TOP 54 Biała Podlaska – GKS Bełchatów, w niedzielę o godz. 15 na boisku przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec, w niedzielę o godz. 11 na boisku przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* IV Turniej z okazji „Dnia Wolności i dnia Solidarności”, w sobotę od godz. 10 na Orliku na Felinie przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Imprezy

* XVIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS, w piątek w godz. 9-13, 14.30-18 i o 19.30 (uroczyste otwarcie Igrzysk na Rynku Wielkim w Zamościu) oraz w sobotę w godz. 9-14 i 16 (zakończenie Igrzysk, w hotelu Renesans przy ul. Greckiej w Zamościu) na obiektach OSiR Zamość, Parku Miejskim i klubie tenisowym Return w Zamościu.

* Sportowe zakończenie wakacji, w niedzielę w godz. 10-16 na terenie eventowym Słonecznego Wrotkowa nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji Wypoczywaj Aktywnie i Bezpiecznie i kierowana jest do dzieci w wieku 5-12 lat. Dla uczestników czeka szereg aktywności sportowych, konkursy i gry z nagrodami, nauka tańca, mecze na dmuchanym boisku, a także dmuchany zamek. Na uczestników czekają też upominki.

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin – Czarni Pruszcz Gdański, w sobotę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Siatkówka

* Otwarte Mistrzostwa Puław w siatkówce plażowej 2015, w niedzielę od godz. 10 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej w Puławach. Kategorie Kobiety i mężczyźni open, Mężczyźni +35 lat.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!