Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend 23-24 maja

Dodano: 21 maja 2015, 18:24
Autor: lukisz

W niedzielę KMŻ Motor Lublin znowu jeździ u siebie, tym razem z Polonią Piła
W niedzielę KMŻ Motor Lublin znowu jeździ u siebie, tym razem z Polonią Piła

W weekend nie brakuje ciekawych imprez sportowych. Bardzo ważny mecz rozegra Motor Lublin, który w sobotę o godz. 19 zmierzy się z liderem tabeli. W niedzielę przy Al. Zygmuntowskich będzie można z kolei znowu zobaczyć w akcji żużlowców KMŻ Motoru.

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice, w sobotę o godz. 20 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Hetman Żółkiewka – Sokół Sieniawa (17) * Stal Kraśnik – Lublinianka Lublin (17) * Motor Lublin – Karpaty Krosno (19, na Arenie Lublin). Niedziela: Chełmianka Chełm – Resovia (16) * Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica (17) * Avia Świdnik – Stal Rzeszów (17)

* IV liga, sobota: Ruch Ryki – Opolanin Opole Lubelskie (11) * Orion Niedrzwica Duża – Górnik II Łęczna (11) * Kryształ Werbkowice – Orlęta Łuków (15) * Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj (17). Niedziela: Powiślak Końskowola – Włodawianka Włodawa (14.30) * Grom Kąkolewnica – Janowianka Janów Lubelski (17) * Lewart Lubartów – Czarni Dęblin (17) * Omega Stary Zamość – AMSPN Hetman Zamość (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): * ŁKS Łazy – Granica Terespol (14) * Orkan Wojcieszków – LZS Dobryń (16) * Dwernicki Stoczek Łukowski – Lutnia Piszczac (16) * Unia Krzywda – Unia Żabików (16) * Janowia Janów Podlaski – Orzeł Czemierniki (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Dąb Dębowa Kłoda (16) * Niwa Łomazy – Sokół Adamów (16).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Granica Dorohusk – Kłos Chełm (17). Niedziela: Unia Białopole – Frassati Fajsławice (16) * Tatran Kraśniczyn – Hutnik Ruda-Huta (16) * Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny (16.15) * Brat Siennica Nadolna – Start Krasnystaw (16.15) * GKS Pławanice/Kamień – Unia Rejowiec (16.15) * Sawena Sawin – Ruch Izbica (16.15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Hetman Gołąb – Iskra Krzemień (13) * Wisła Annopol – Piaskovia Piaski (13) * LKS Wierzchowiska – Polesie Kock (17) * Granit Bychawa – KS Dąbrowica (17) * Unia Wilkołaz – Sokół Konopnica (17.30). Niedziela: Stal Poniatowa – Błękit Cyców (17) * Tęcza Bełżyce – POM Iskra Piotrowice (17) * Wisła II Puławy – Perła Borzechów (17.30).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Victoria Łukowa/Chmielek – Huczwa Tyszowce (11) * Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol (16) * Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Pogoń 96 Łaszczówka (17). Niedziela: Korona Łaszczów – Sparta Łabunie (14) * Sokół Zwierzyniec – Igros Krasnobród (16) * Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów (16) * Orion Dereźnia – Gryf Gmina Zamość (17).

* Centralna Liga Juniorów: Wisła Puławy – Wisła Kraków, w sobotę o godz. 14 na bocznym boisku MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Pogoń, w piątek o godz. 18 i w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Żużel

* II liga: KMŻ Motor Lublin – Polonia Piła, w niedzielę o godz. 17 (próba toru rozpocznie się o godz. 16.30) na torze przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Motocross

* Zawody o Puchar prezesa Lotto, w niedziele od godz. 13 na torze przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie.

Lekkoatletyka

* I Rzut Ligi Juniorów, w sobotę od godz. 14 na stadionie OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

* Białka Triathlon, w sobotę od godz. 9 i niedzielę od godz. 9 w ośrodku MPWiK „Kropelka” i plaży Białka.

Tenis stołowy

* IV Grand Prix Lublina, w sobotę od godz. 10 (kategoria skrzatów i weteranów do lat 70) oraz od godz. 11 (kategoria open) w Sali SP nr 51 przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w sali SP i Gimnazjum w Łucce.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!