Sport KALENDARZ

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem. 8-10 września

Dodano: 8 września 2017, 07:34

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, w sobotę o godz. 14.45 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga (wszystkie mecze w sobotę): Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia (13) * Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm (16) * Avia Świdnik – Wisła Sandomierz (16).

* IV liga, sobota: Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj (16) * Kłos Chełm – Lublinianka Lublin (16.30). Niedziela: Sokół Adamów – Górnik II Łęczna (15) * Kryształ Werbkowice – MKS Ryki (16) * Eko Różanka – Lewart Lubartów (16) * Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski (16) * Stal Kraśnik – Hetman Zamość (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Olimpia Okrzeja – Bizon Jeleniec * Lutnia Piszczac – LKS Milanów * Tytan Wisznice – Unia Krzywda * Niwa Łomazy – ŁKS Łazy * Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica * LZS Dobryń – Kujawiak Stanin * Orlęta Łuków – Unia Żabików.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 12): Granica Dorohusk – Unia Rejowiec * Sparta Rejowiec Fabryczny – Tatran Kraśniczyn. Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Brat Siennica Nadolna – Hetman Żółkiewka * Hutnik Ruda-Huta – Start Krasnystaw * Unia Białopole – Frassati Fajsławice * Ogniwo Wierzbica – Spółdzielca Siedliszcze * Ruch Izbica – Orzeł Srebrzyszcze.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Stal Poniatowa (11) * GKS Niemce – Piaskovia Piaski (11) * Garbarnia Kurów – Polesie Kock (16) * Janowianka Janów Lubelski – Orion Niedrzwica Duża (16). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Avia II Świdnik – Wisła II Puławy * Granit Bychawa – Opolanin Opole Lubelskie * Orzeł Urzędów – POM Iskra Piotrowice * Tur Milejów – Sokół Konopnica.

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Korona Łaszczów – Olimpia Miączyn (11) * Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość (16) * Omega Stary Zamość – Sokół Zwierzyniec (16.30). Niedziela: Orion Dereźnia – Olender Sól (16) * Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Igros Krasnobród – Grom Różaniec (16) * Huczwa Tyszowce – Olimpiakos Tarnogród (17) * Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec (17).

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, sobota: Motor Lublin – Korona Kielce (14). Niedziela: BKS Lublin – Juventa Starachowice (12).

* Puchar 700-lecia Lublina – „Omega i Szkoła Podstawowa Lublinowi”, w sobotę o godz. 11 na Orliku Sp 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* III Mistrzostwa Lublina w Footbagu (Zośce), w sobotę o godz. 12 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Święto Orlika: mecz rodzice – dzieci, w sobotę o godz. 14 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Puchar 700-lecia Lublina, w poniedziałek o godz. 20 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – ASPR Zawadzkie, w sobotę o godz. 18 w hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Marusarza 8 w Białej-Podlaskiej.

Kolarstwo

* Zawody w jeździe ekstremalnej MTB/BMX, w sobotę od godz. 10 na Placu Teatralnym w Lublinie. Program imprezy: Otwarcie biura zawodów (11) * Treningi (12-14) * Trambike contest (14-15) * Rezibox BMX (15-15.45) * Rezibox MTB (15.45-16.30) * Dekoracja zawodników (18).

Tenis stołowy

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, w niedzielę od godz. 9 w sali ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

Żużel

* Rewanżowy mecz półfinałowy II ligi: Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, w piątek o godz. 18.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

9. KOLEJKA 15-18 września
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica 1:0
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1
Legia Warszawa - Cracovia 1:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3

TABELA

1. Lech 9 18 15-4
2. Górnik 9 16 20-13
3. Zagłębie 9 16 14-7
4. Legia 9 16 12-9
5. Wisła K. 9 16 12-12
6. Jagiellonia 9 15 13-12
7. Sandecja 9 14 9-8
8. Śląsk 9 13 12-12
9. Korona 9 11 10-11
10. Arka 9 11 8-10
11. Wisła P. 9 11 8-12
12. Lechia 9 10 13-13
13. Pogoń 9 8 8-12
14. Piast 9 8 9-16
15. Cracovia 9 6 10-16
16. Bruk-Bet 9 5 6-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!