Sport

SPS Eko Różanka – Ruch Izbica 4:0, wyniki chełmskiej okręgówki

Dodano: 3 maja 2016, 21:07

FOT. DW<br />
FOT. DW

Po sobotniej porażce 0:3 z Kłosem Chełm Start Krasnystaw „odkuł się” zwyciężając 4:0 Frassatiego Fajsławice. Aż cztery mecze 19. kolejki kończyły się wynikiem 1:0. Takie zwycięstwa odniosły Kłos, Ogniwo Wierzbica, Unia Rejowiec i Spółdzielca Siedliszcze

Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice 4:0 (1:0)

Bramki: Ciesielski (31), Frącek (56), Sadowski (70), Chariasz (76).

Start: W. Matycz – Sobów, Saj, Nowakowski, Lenard (76 Wojciechowski), Kowalski, Iwan (63 Dworucha), Ciesielski (78 P. Matycz), Sadowski, Chariasz, Frącek (58 Karasiński).

Frassati: Czajka – K. Baran (46 M. Baran), Trała, Stacharski (76 Pluta), Jedut (76 Błaziak), Madeja, P. Przebirowski (65 Kasperek), Robak, Adamiak, Lipa, Skorek.

Kłos Chełm – Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0 (0:0)

Bramka: Szponar (72).

Kłos: Porzyc – Omelko, Ciechoński (60 Szponar), Wyrostek, Siatka, Flis, Bala, Żwirbla, Janas (77 Skubisz), Gierczak (60 Poznański), Drzewicki (90 Hawryluk).

Sparta: Bralewski – A. Rutkowski, Terlecki, M. Sawicki (72 P. Kwiatkowski), Lewczuk (70 Kwiatosz), Bodys, Krystjańczuk, Kiejda, Barabasz, K. Rutkowski, Sulowski (46 Góra, 85 S. Kwiatkowski).

Pławanice Kamień – Ogniwo Wierzbica 0:1 (0:0)

Bramka: Krupski (55).

Pławanice: Dmuch – Neckar, Szajna (70 Kozaczuk), Gąsiorowski, Hawryluk, Szałaj, Czajka (75 Paszkiewicz), Rzeszut, Dudko, Nestorowicz, Wiśniewski.

Ogniwo: Zagraba – Pietruszka, Piliczuk, Nowaczek, M. Kołtun (90 R. Kołtun), Szanfisz, Krupski (75 Rutkowski), Zwolak, Gałecki, Nadolski (82 Mazurek), P. Bąk (70 K. Hanc).

Sawena Sawin – Tatran Kraśniczyn 4:0 (2:0)

Bramki: Wachulski (15, 68), Suszcz (29, 62).

Sawena: R. Jaglewicz – Łubkowski, Krawczyński, Niemiec, Chmielewski, Łabędzki (75 Teter), Suszcz (78 Kierepka), Paszkowski, J. Jaglewicz, Maliszewski (70 Kolanowski), Wachulski.

Tatran: Mróz – S. Stasiuk, A. Stasiuk (70 Pukas), Barzał (60 P. Sawczuk), Soczyński, Suduł, Tymicki, K. Mazurek, P. Mazurek, D. Mazurek, Błaszczak.

SPS Eko Różanka – Ruch Izbica 4:0 (1:0)

Bramki: Skorupski (29, 50, 52 z karnego), E. Mikulski (73).

Różanka: Danielczuk – Bojarczuk, Łobko, Kruk, Piotrowski (80 K. Mikulski), J. Gołąb (69 E. Mikulski), M. Gołąb, Błaszczuk, Zakowski (75 Harko), Skorupski, Chwedoruk.

Ruch: Pastuszak – Pawelec, Kaszak, Wlizło, Fornal (86 Suszek), Malczewski (79 Kornaś), Maciej Śliwa, D. Łata, Gieleta, Gałka, Mikuła (75 Antoniak).

Unia Rejowiec – Brat Siennica Nadolna 1:0 (0:0)

Bramka: Szczepanik (88).

Rejowiec: Maciejewski – Brzezicki, Kloc, Pawlicha, Szczepanik, Paśnik, P. Huk, Karauda (55 Czerwiński), K. Bohuniuk (70 M. Huk), Grel, Chybiak (89 Piłat).

Brat: Pypa – Malinowski, M. Szadura (40 Urbański), K. Szadura (70 Korszun), P. Szadura, K. Jopek, Arkadiusz Kister, Wójciuk, Gdak, Garbacz, Nowicki.

Unia Białopole – Spółdzielca Siedliszcze 0:1 (0:0)

Bramka: Lechowski (50).

Czerwone kartki: Hubert Kołodziejczyk (Białopole) w 45 min, za drugą zlta faul; Konrad Jędruszak (Spódzielca) w 78 min, za drugą żółtą.

Białopole: Wikło – Bureć, Szwiec, Stepaniuk, Tukiendorf, Kołodziejczyk, Zdybel, Łukaszewski, Sekulski (55 Cymborski), Oleszczuk (65 Rondoś), Jabłoński.

Spółdzielca: Kasprzak – Mroczek, Jędruszak, Braniewski, Iwaniuk, A. Osoba, D. Osoba, Hawreczuk (85 Muzyka), Lechowski (90 Wójcik), Borek, Sidorowski.

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 maja 2016 o 17:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Iwaniuka nie było w składzie Spółdzielcy tylko Cejman Spółdzielca: Kasprzak – Braniewski, Jędruszak, Mroczek, A. Osoba, Sidorowski, Borek, Hawerczuk (Muzyka 85'), D.Osoba, Cejman(Dziewulski 78'), Lechowski (Wójcik 89')
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!