Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

20 maja 2011 r.
11:10
Edytuj ten wpis

Alkohol plus frytki, czyli pożar w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora Pit
21 9 A A
W Świdniku wybuchł pożar. Właściciel zasnął podczas smażenia frytek (Archiwum)
W Świdniku wybuchł pożar. Właściciel zasnął podczas smażenia frytek (Archiwum)

Wypił, a potem postanowił zrobić kolację. Wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań w Świdniku wybuchł pożar, bo właściciel zasnął podczas smażenia frytek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czwartek po godzinie 21 policjanci patrolujący ulicę Tuwima zauważyli dym wydobywający się z jednego z mieszkań.

Zawiadomili strażaków, jednak zanim ratownicy przyjechali na miejsce, sami wkroczyli do akcji. – Wyważyli drzwi i weszli do płonącego mieszkania. W środku było bardzo gorąco, wszędzie było pełno dymu – mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci przeszukali mieszkanie i znaleźli 28-letniego mężczyznę. – Wyprowadzili go na zewnątrz, odłączyli gaz i prąd, oraz ugasili pożar – dodaje.

Okazało się, że źródło ognia było w kuchni. Właściciel mieszkania przyznał, że chciał sobie zrobić frytki i zasnął. Nic dziwnego, w organizmie miał ponad 1.5 promila alkoholu.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Swidnik Wschod / 25 maja 2011 o 17:32
Borun pewnie frytki robil
Avatar
a&m / 23 maja 2011 o 23:32
Farsa media kłamią:/
Avatar
mieszkaniec / 23 maja 2011 o 15:15
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
[/quote]
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 23 maja 2011 o 15:14
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
[/quote]
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace ... rozwiń
Avatar
xxx / 21 maja 2011 o 19:31
nie wiesz to nie pisz, to Policja wyniosła tego faceta
Avatar
M / 21 maja 2011 o 14:37
To było w bloku przy Tuwima 1 czy Tuwima 2? Bo nijak nie mogę zidentyfikować...
Avatar
Hie / 21 maja 2011 o 04:51
Dokładnie, nie żadna policja tylko chłopaki wpadli i uratowali tego gościa. Oj nieładnie, nieładnie tak sobie przypisywać nieroby heheh.
Avatar
obserwtor / 20 maja 2011 o 20:14
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
Avatar
Albert / 20 maja 2011 o 13:20
Po pierwsze nie strażacy wyważyli drzwi tylko sąsiedzi bo zanim policja i straż cokolwiek wiedziała to drzwi były już wyważone.
Avatar
Swidnik Wschod / 25 maja 2011 o 17:32
Borun pewnie frytki robil
Avatar
a&m / 23 maja 2011 o 23:32
Farsa media kłamią:/
Avatar
mieszkaniec / 23 maja 2011 o 15:15
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
[/quote]
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace ... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 23 maja 2011 o 15:14
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
[/quote]
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
[quote name='obserwtor' timestamp='1305915296' post='480709']
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace ... rozwiń
Avatar
xxx / 21 maja 2011 o 19:31
nie wiesz to nie pisz, to Policja wyniosła tego faceta
Avatar
M / 21 maja 2011 o 14:37
To było w bloku przy Tuwima 1 czy Tuwima 2? Bo nijak nie mogę zidentyfikować...
Avatar
Hie / 21 maja 2011 o 04:51
Dokładnie, nie żadna policja tylko chłopaki wpadli i uratowali tego gościa. Oj nieładnie, nieładnie tak sobie przypisywać nieroby heheh.
Avatar
obserwtor / 20 maja 2011 o 20:14
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
Avatar
Albert / 20 maja 2011 o 13:20
Po pierwsze nie strażacy wyważyli drzwi tylko sąsiedzi bo zanim policja i straż cokolwiek wiedziała to drzwi były już wyważone.