Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

15 czerwca 2008 r.
16:34
Edytuj ten wpis

"Bajlando" się ożenił

0 14 A A

Jeden z najbardziej znanych świdnickich policjantów - st. sierż. Artur Wójtowicz i aspirant Edyta Mańka powiedzieli sobie "tak" .

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaślubiny w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie odbyły się zgodnie z policyjnym ceremoniałem.

W uroczystościach brali udzial czterej księża w tym ks. kapelan Lubelskiego Garnizonu Policji Bogdan Zagórski. Nie zabrakło też policyjnej kompani honorowej.

Państwo młodzi poznali się w pracy. Oboje pełnią służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku. Artur pracuje w sekcj ruchu drogowego, a Edyta jako specjalistka ds. nieletnich uczy dzieci bezpiecznych zachowań. (am)
.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rodzic / 17 czerwca 2008 o 21:40
Zajmowala sie sprawa mojego skrzywdzonego dziecka, zero wspolczucia dla pokrzywdzonych dzieci a podobno jest od tego.
Może jak bedzie miala swoje to bedzie wiedziala co to znaczy dziecko!!!
Oby tak z szostke, moze wtedy cos zrozumie!
Pozdrawiam innych rodzicow
Avatar
GOŚĆ / 17 czerwca 2008 o 19:09
Boże chłopie przestań pić!!! to może zobaczysz w końcu .... POZDRAWIAM
Avatar
are / 17 czerwca 2008 o 16:03
zyczliwy napisał:
bardzo ciekawy artykul, pelen blyskotliwych informacji, trzymający w napieciu i niezmiernie potrzebny. dziekuje DW za te dawke najswiezszych newsow z zycia swidnickiego buraka.

sam żeś burak
Avatar
zyczliwy / 17 czerwca 2008 o 11:23
bardzo ciekawy artykul, pelen blyskotliwych informacji, trzymający w napieciu i niezmiernie potrzebny. dziekuje DW za te dawke najswiezszych newsow z zycia swidnickiego buraka.
Avatar
dziennikowiec / 16 czerwca 2008 o 20:37
dzieci... spokój Dużo szczęścia młodej parze!
Avatar
pies / 16 czerwca 2008 o 19:12
[size="3"][/size][color="#FF0000"][/color][font="Arial Black"][/font]
git napisał:
tych z DW to juz chyba do reszty pojebalo. to juz ciekawsza bylaby informacja ze pies nasral pod komenda

[b][/b
ale Twój iloraz inteligencji jest niski. Z całą pewnością stwierdzam, iż masz 3 pkt., a mój odkurzacz ma ich 8 i nazywa się ZELMER. W przyszłości zapytaj kogoś starszego w domu i dopiero napisz bo widzę że ma sz prolemy z myśleniem deb***u
Avatar
~tom~ / 16 czerwca 2008 o 08:15
czytelnik napisał:
boshe jaki on brzydki
a co DW to chyba nie macie juz o czym pisac

Czytelniku- a co tobie do tego- czy jesteś może gejusem??
Avatar
???? / 16 czerwca 2008 o 08:07
Rzeczywiście jeden z najbardziej znanych policjantów-przekrętów:)
Avatar
Clint / 16 czerwca 2008 o 00:23
Nie no takim to powinni zabronic sie rozmnazac....
Avatar
git / 16 czerwca 2008 o 00:18
tych z DW to juz chyba do reszty ... . to juz ciekawsza bylaby informacja ze pies nasral pod komenda
Avatar
Rodzic / 17 czerwca 2008 o 21:40
Zajmowala sie sprawa mojego skrzywdzonego dziecka, zero wspolczucia dla pokrzywdzonych dzieci a podobno jest od tego.
Może jak bedzie miala swoje to bedzie wiedziala co to znaczy dziecko!!!
Oby tak z szostke, moze wtedy cos zrozumie!
Pozdrawiam innych rodzicow
Avatar
GOŚĆ / 17 czerwca 2008 o 19:09
Boże chłopie przestań pić!!! to może zobaczysz w końcu .... POZDRAWIAM
Avatar
are / 17 czerwca 2008 o 16:03
zyczliwy napisał:
bardzo ciekawy artykul, pelen blyskotliwych informacji, trzymający w napieciu i niezmiernie potrzebny. dziekuje DW za te dawke najswiezszych newsow z zycia swidnickiego buraka.

sam żeś burak
Avatar
zyczliwy / 17 czerwca 2008 o 11:23
bardzo ciekawy artykul, pelen blyskotliwych informacji, trzymający w napieciu i niezmiernie potrzebny. dziekuje DW za te dawke najswiezszych newsow z zycia swidnickiego buraka.
Avatar
dziennikowiec / 16 czerwca 2008 o 20:37
dzieci... spokój Dużo szczęścia młodej parze!
Avatar
pies / 16 czerwca 2008 o 19:12
[size="3"][/size][color="#FF0000"][/color][font="Arial Black"][/font]
git napisał:
tych z DW to juz chyba do reszty pojebalo. to juz ciekawsza bylaby informacja ze pies nasral pod komenda

[b][/b
ale Twój iloraz inteligencji jest niski. Z całą pewnością stwierdzam, iż masz 3 pkt., a mój odkurzacz ma ich 8 i nazywa się ZELMER. W przyszłości zapytaj kogoś starszego w domu i dopiero napisz bo widzę że ma sz prolemy z myśleniem deb***u
Avatar
~tom~ / 16 czerwca 2008 o 08:15
czytelnik napisał:
boshe jaki on brzydki
a co DW to chyba nie macie juz o czym pisac

Czytelniku- a co tobie do tego- czy jesteś może gejusem??
Avatar
???? / 16 czerwca 2008 o 08:07
Rzeczywiście jeden z najbardziej znanych policjantów-przekrętów:)
Avatar
Clint / 16 czerwca 2008 o 00:23
Nie no takim to powinni zabronic sie rozmnazac....
Avatar
git / 16 czerwca 2008 o 00:18
tych z DW to juz chyba do reszty ... . to juz ciekawsza bylaby informacja ze pies nasral pod komenda
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 0 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 13 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 29 9

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 35 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!