Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

2 grudnia 2011 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Burmistrz Piask zatrzymany do wyjaśnienia, jego żona nie żyje

Autor: Zdjęcie autora er
26 57 A A

Policja zatrzymała do wyjaśnienia burmistrza Piask. Jego żona zmarła wczoraj po południu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pogotowie zostało wezwane do mieszkania burmistrza wczoraj po południu. Stwierdziło zgon kobiety. Jak się dowiedzieliśmy żona burmistrza od dawna chorowała.

Na miejsce została wezwana policja. Męża zmarłej nie można było przesłuchać. Jak informuje policja był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Źle się poczuł i trafił do szpitala.

Prokuratura i policja nie informują o szczegółach sprawy.

- Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 16 grudnia 2011 o 22:04
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]
GOŚCIU JAK MYŚLISZ CO TERAZ NAPISZE GAZETA PIASECKA NA TEN TEMAT?
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 o 20:54
pieprzyc tych krzyczaczy kozakow zza komputera!!!P. Tereso, zapamietam Pania na zawsze, bo nikomu nie zrobila Pani krzywdy.
Avatar
sąsiad / 9 grudnia 2011 o 20:46
fu.k te wszystkie hieny. zajmijcie sie k..wa soba. kazdego czeka sad ostateczny. zrobil ci k..wa krzywde? zamknijcie pyski ormowce pisamki!!!
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 17:49
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]

Kir na burmistrza!!!!!! For school villager!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 17:28
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[/quote]

A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań ... rozwiń
Avatar
kir / 6 grudnia 2011 o 16:45
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
kasia / 6 grudnia 2011 o 14:24
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmietany zainwestowała???Wylej swe żale chociaż na forum i dowartościuj swoje piaseckie ,prymitywne ego ale dalej będziesz cepem i zdechniesz cepem, uszanuj gnido śmierć i nie szargaj dobrego imienia innych....
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmiet... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 13:28
[quote name='Pinczer' timestamp='1323033156' post='566033']
Współczuć to należy tym których on skrzywdzili,a nie ich dzieciom!!! One są tak dobrze ustawione, ze starczy im na całe życie, tego co ich mamusia i tatuś nagromadzili, odbierajac " jeszcze za PRL-owskiego prawa" innym !
[/quote]

Zazdrościsz????
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 13:24
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną Polskę,demokratyczne wybory -każdy może zostać burmistrzem,sekretarzem itd.....Co wykształcenia zabrakło???? Sądząc po treści i stylu na pewno...Uszanuj prostaku śmierć i tragedię dzieci a jak masz tyle do powiedzenia -jest wolność słowa stań pod gminą ,pokarz twarz i krzycz czego i komu zazdrościsz!!!!!Właśnie takie kanalie cichociemne żyją w tych waszych Piaskach....jak dobrze że nie muszę oglądać twojej zawistnej ,prymitywnej gęby...Z wyrazami szczerego współczucia całej rodzinie Państwa Siczków-były mieszkaniec Piask
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną ... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 5 grudnia 2011 o 20:04
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]

Jakie fakty,jeśli już to poprzyj dowodami ,,Super obywatelu" dorwała się hołota do i internetu bo targ już ci nie wystarcza .Nigdy nie usuniesz słomy z tych brudnych Piaseckich buciorów nawet jak jednym palcem gryzmolisz te pomyje.Pochyl się nad zmarłą osobą ,,piasecki pieniaczu''.Jak dobrze że od dawna nie muszę patrzeć na wasze gęby.....
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 grudnia 2011 o 22:04
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]
GOŚCIU JAK MYŚLISZ CO TERAZ NAPISZE GAZETA PIASECKA NA TEN TEMAT?
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 o 20:54
pieprzyc tych krzyczaczy kozakow zza komputera!!!P. Tereso, zapamietam Pania na zawsze, bo nikomu nie zrobila Pani krzywdy.
Avatar
sąsiad / 9 grudnia 2011 o 20:46
fu.k te wszystkie hieny. zajmijcie sie k..wa soba. kazdego czeka sad ostateczny. zrobil ci k..wa krzywde? zamknijcie pyski ormowce pisamki!!!
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 17:49
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]

Kir na burmistrza!!!!!! For school villager!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 17:28
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[/quote]

A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań ... rozwiń
Avatar
kir / 6 grudnia 2011 o 16:45
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
kasia / 6 grudnia 2011 o 14:24
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmietany zainwestowała???Wylej swe żale chociaż na forum i dowartościuj swoje piaseckie ,prymitywne ego ale dalej będziesz cepem i zdechniesz cepem, uszanuj gnido śmierć i nie szargaj dobrego imienia innych....
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmiet... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 13:28
[quote name='Pinczer' timestamp='1323033156' post='566033']
Współczuć to należy tym których on skrzywdzili,a nie ich dzieciom!!! One są tak dobrze ustawione, ze starczy im na całe życie, tego co ich mamusia i tatuś nagromadzili, odbierajac " jeszcze za PRL-owskiego prawa" innym !
[/quote]

Zazdrościsz????
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 o 13:24
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną Polskę,demokratyczne wybory -każdy może zostać burmistrzem,sekretarzem itd.....Co wykształcenia zabrakło???? Sądząc po treści i stylu na pewno...Uszanuj prostaku śmierć i tragedię dzieci a jak masz tyle do powiedzenia -jest wolność słowa stań pod gminą ,pokarz twarz i krzycz czego i komu zazdrościsz!!!!!Właśnie takie kanalie cichociemne żyją w tych waszych Piaskach....jak dobrze że nie muszę oglądać twojej zawistnej ,prymitywnej gęby...Z wyrazami szczerego współczucia całej rodzinie Państwa Siczków-były mieszkaniec Piask
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną ... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 5 grudnia 2011 o 20:04
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]

Jakie fakty,jeśli już to poprzyj dowodami ,,Super obywatelu" dorwała się hołota do i internetu bo targ już ci nie wystarcza .Nigdy nie usuniesz słomy z tych brudnych Piaseckich buciorów nawet jak jednym palcem gryzmolisz te pomyje.Pochyl się nad zmarłą osobą ,,piasecki pieniaczu''.Jak dobrze że od dawna nie muszę patrzeć na wasze gęby.....
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń