Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

8 czerwca 2011 r.
13:42
Edytuj ten wpis

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Rybczewic

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
10 56 A A
Jarosław Kaczyński (Karol Zienkiewicz / Archiwum)
Jarosław Kaczyński (Karol Zienkiewicz / Archiwum)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi w niedzielę Lubelszczyznę. W ślad za nim do naszego województwa przyjedzie około 60 parlamentarzystów PiS z całej Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To znak, że rusza już kampania przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. – Tego dnia zaplanowaliśmy szereg spotkań z mieszkańcami Lubelszczyzny, które odbędą się w ramach naszej akcji "Polska jest jedna” – mówi Marek Wojciechowski, radny wojewódzki PiS.

Specjalnie na przyjazd Kaczyńskiego lubelscy działacze partii organizują też wielki festyn: PiS-owe Święto Ludowe w Rybczewicach (pow. świdnicki). Impreza rozpocznie się o godz. 14 mszą świętą w miejscowym kościele.

– Potem rozpoczniemy wspólną zabawę na terenie przy Urzędzie Gminy. W programie znalazły się między innymi występy zespołów ludowych, turniej piłkarski, gry i zabawy dla dzieci oraz pokaz wozów strażackich – kończy Wojciechowski.

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taka prawda / 14 czerwca 2011 o 10:01
[quote name='look' timestamp='1307609091' post='487536']
jestes deb***em
[/quote]
Moherów coraz mniej tak,że nie mów na 100% ,że będą głosowali.Ksiądz też już przestaje autorytetem być na wsi.
Avatar
ja / 14 czerwca 2011 o 09:46
[quote name='JESTEM ZA KACZYŃSKIM' timestamp='1307559928' post='487320']
Tak a zwłaszcza jak państwem rządzi Pan K i T to na pewno będą w kraju kokosy i sielanka .Ludzie w jakim wy świecie żyjecie? Wierzycie w to wszystko co Wam PO powie to jest święte prawda jest taka ,że krowa co dużo muczy mało mleka daje i oni g.... robią żeby poprawić sytuacje w państwie .Losy szarego obywatela ich nie obchodzą tylko martwią się o swoja d.... Po co w rządzie ludzie którzy nie znaja się na polityce[ PAN T wraz z Panem K ]smiech na sali hahahahhahahahaa Kaczyński jaki jest taki jest ale dążył zawsze żeby iść w stronę słońca a nie burzy OGARNIJCIE SIĘ I PRZEJŻYJCIE NA OCZY W JAKIM ŚWIECIE ŻYJECIE I JAKICH IDIOTÓW DO RZĄDU WYBIERACIE BO TO ŻALLLLLL
[/quote]
Jak już każesz wszystkim "przejżeć" na oczy to sam przejrzyj co napisałeś albo słownik sobie kup bo żallll ciebie czytać.
[quote name='JESTEM ZA KACZYŃSKIM' timestamp='1307559928' post='487320']
Tak a zwłaszcza jak państwem rządzi Pan K i T to na pewno będą w kraju kokosy i sielanka .Ludzie w jakim wy świecie żyjecie? Wierzycie w to wszystko co Wam PO powie to jest święte prawda jest taka ,że krowa co dużo muczy mało mleka daje i oni g.... robią żeby poprawić sytuacje w państwie .Losy szarego obywatela ich nie obchodzą tylko martwią się o swoja d.... Po co w rządzie ludzie którzy nie znaja się na polityce[ PAN T wraz z Panem K ]sm... rozwiń
Avatar
activ / 11 czerwca 2011 o 19:53
ale..obciach!!! kto to wymyslil? i jeszcze pokaza straze pozarne ihihih. Niezły kabaret nasi urzednicy wymyslili.Prawie jak kabareton w Opolu. I jeszcze pewnie w telewizji pokaza. Pewnie tlumy sie zjawia bo to jedna z nieeeeeeewielu tu rozrywek.
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 13:18
do ktosik:
Twój wywód mnie trochę rozbawił uważam, że przeczenie faktom mija się z celem. Jeśli pytasz o mój poziom wyedukowania to jestem o to spokojna. Proponuję zająć się sobą bo najwyraźniej twój obszar myślenia ogranicza się do sfery co powie "prezes"
Ja zapytam tylko po co Rybczewicom ten pisowski pokaz. Przeciez oni dla wsi nic nie zrobili a tym bardziej dla naszej gminy. Oni mogą tylko popsuć to co jest. Popsuli kontakty ze wschodem i rozwalili kontakty handlowe ze wschodem gdzie nasi rolnicy dostarczali swoje produkty. Gdzie był ich minister rolnictwa jak ważyła się sprawa cukrowni lubelskiej, przecież jeszcze wtedy można było ja uratować. Czy nie pamiętasz jak negocjował kwotę cukrową że nic z tego nie wyszło. Przecież swego czasu pis chciał znieść dopłaty bezpośrednie dla rolników. Więc daj sobie spokój że pis coś Ci pomoże oni tylko tutaj przyjadą po głosy bo ich potrzebują w wyborach. Zastanawiam się tylko czyj to pomysł wójta czy przyszło polecenie ze świdnika. Trochę to smutne że nasza gmina ma zawsze pod wiatr, zamiast lobbowac na rzecz gminy u marszałka, to my sobie zapraszamy Kaczyńskiego ze swoją świtą. Przyjadą ponarzekają poopowiadają że wszyscy sa winni (poza pisem oczywiście)i pojadą a Rybczewice pozostaną dalej sobie same.
do ktosik:
Twój wywód mnie trochę rozbawił uważam, że przeczenie faktom mija się z celem. Jeśli pytasz o mój poziom wyedukowania to jestem o to spokojna. Proponuję zająć się sobą bo najwyraźniej twój obszar myślenia ogranicza się do sfery co powie "prezes"
Ja zapytam tylko po co Rybczewicom ten pisowski pokaz. Przeciez oni dla wsi nic nie zrobili a tym bardziej dla naszej gminy. Oni mogą tylko popsuć to co jest. Popsuli kontakty ze wschodem i rozwalili kontakty handlowe ze wschodem gdzie nasi rolnicy dostarczali swoje p... rozwiń
Avatar
demon / 11 czerwca 2011 o 12:43
chociazby to ze po przejeciu wladzy w sejmiku wojewodzkim lubelszczyzna z szarego konca inwestycji unijnych avansowala w tym roku na 3 miejsce wsrod wszystkich wojewodztw... mozna by tak dalej ale po co mam cie osmieszac...
Avatar
demon / 11 czerwca 2011 o 12:37
a po co on wogole przyjezdza?? wstyd takiego na swiat pokazywac... niech siedzi w domu i sie mama opiekuje bo chora... mam nadzieje ze wybory pokaza jasno droge Polakow i nie bedzie to pisuar bo w oni juz nam dali 2 lata szamba...
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 12:28
[quote name='ktosik' timestamp='1307778709' post='488424']
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
[/quote]
Avatar
ktosik / 11 czerwca 2011 o 09:51
[quote name='ania' timestamp='1307777200' post='488417']
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
[/quote]
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
[quote name='ania' timestamp='1307777200' post='488417']
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam je... rozwiń
Avatar
ktosik / 11 czerwca 2011 o 09:48
[quote name='ania' timestamp='1307775356' post='488407']
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
[/quote]
Dziewczę drogie i Ty wierzysz w to co piszesz? S-17 na która nie ma kasy, pomyłka lotniska w Świdniku przeforsowana w 2006/2007 po wyborach samorzadowych przez PO I PiS przeciw PSL. To te osiągnięcia Twoich idoli. Wracaj do garów i szorowania podłogi.
[quote name='ania' timestamp='1307775356' post='488407']
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
[/quote]
Dziewczę drogie i Ty wierzysz w to co piszesz? S-17 na która nie ma kasy, pomył... rozwiń
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 09:26
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powie... rozwiń
Avatar
taka prawda / 14 czerwca 2011 o 10:01
[quote name='look' timestamp='1307609091' post='487536']
jestes deb***em
[/quote]
Moherów coraz mniej tak,że nie mów na 100% ,że będą głosowali.Ksiądz też już przestaje autorytetem być na wsi.
Avatar
ja / 14 czerwca 2011 o 09:46
[quote name='JESTEM ZA KACZYŃSKIM' timestamp='1307559928' post='487320']
Tak a zwłaszcza jak państwem rządzi Pan K i T to na pewno będą w kraju kokosy i sielanka .Ludzie w jakim wy świecie żyjecie? Wierzycie w to wszystko co Wam PO powie to jest święte prawda jest taka ,że krowa co dużo muczy mało mleka daje i oni g.... robią żeby poprawić sytuacje w państwie .Losy szarego obywatela ich nie obchodzą tylko martwią się o swoja d.... Po co w rządzie ludzie którzy nie znaja się na polityce[ PAN T wraz z Panem K ]smiech na sali hahahahhahahahaa Kaczyński jaki jest taki jest ale dążył zawsze żeby iść w stronę słońca a nie burzy OGARNIJCIE SIĘ I PRZEJŻYJCIE NA OCZY W JAKIM ŚWIECIE ŻYJECIE I JAKICH IDIOTÓW DO RZĄDU WYBIERACIE BO TO ŻALLLLLL
[/quote]
Jak już każesz wszystkim "przejżeć" na oczy to sam przejrzyj co napisałeś albo słownik sobie kup bo żallll ciebie czytać.
[quote name='JESTEM ZA KACZYŃSKIM' timestamp='1307559928' post='487320']
Tak a zwłaszcza jak państwem rządzi Pan K i T to na pewno będą w kraju kokosy i sielanka .Ludzie w jakim wy świecie żyjecie? Wierzycie w to wszystko co Wam PO powie to jest święte prawda jest taka ,że krowa co dużo muczy mało mleka daje i oni g.... robią żeby poprawić sytuacje w państwie .Losy szarego obywatela ich nie obchodzą tylko martwią się o swoja d.... Po co w rządzie ludzie którzy nie znaja się na polityce[ PAN T wraz z Panem K ]sm... rozwiń
Avatar
activ / 11 czerwca 2011 o 19:53
ale..obciach!!! kto to wymyslil? i jeszcze pokaza straze pozarne ihihih. Niezły kabaret nasi urzednicy wymyslili.Prawie jak kabareton w Opolu. I jeszcze pewnie w telewizji pokaza. Pewnie tlumy sie zjawia bo to jedna z nieeeeeeewielu tu rozrywek.
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 13:18
do ktosik:
Twój wywód mnie trochę rozbawił uważam, że przeczenie faktom mija się z celem. Jeśli pytasz o mój poziom wyedukowania to jestem o to spokojna. Proponuję zająć się sobą bo najwyraźniej twój obszar myślenia ogranicza się do sfery co powie "prezes"
Ja zapytam tylko po co Rybczewicom ten pisowski pokaz. Przeciez oni dla wsi nic nie zrobili a tym bardziej dla naszej gminy. Oni mogą tylko popsuć to co jest. Popsuli kontakty ze wschodem i rozwalili kontakty handlowe ze wschodem gdzie nasi rolnicy dostarczali swoje produkty. Gdzie był ich minister rolnictwa jak ważyła się sprawa cukrowni lubelskiej, przecież jeszcze wtedy można było ja uratować. Czy nie pamiętasz jak negocjował kwotę cukrową że nic z tego nie wyszło. Przecież swego czasu pis chciał znieść dopłaty bezpośrednie dla rolników. Więc daj sobie spokój że pis coś Ci pomoże oni tylko tutaj przyjadą po głosy bo ich potrzebują w wyborach. Zastanawiam się tylko czyj to pomysł wójta czy przyszło polecenie ze świdnika. Trochę to smutne że nasza gmina ma zawsze pod wiatr, zamiast lobbowac na rzecz gminy u marszałka, to my sobie zapraszamy Kaczyńskiego ze swoją świtą. Przyjadą ponarzekają poopowiadają że wszyscy sa winni (poza pisem oczywiście)i pojadą a Rybczewice pozostaną dalej sobie same.
do ktosik:
Twój wywód mnie trochę rozbawił uważam, że przeczenie faktom mija się z celem. Jeśli pytasz o mój poziom wyedukowania to jestem o to spokojna. Proponuję zająć się sobą bo najwyraźniej twój obszar myślenia ogranicza się do sfery co powie "prezes"
Ja zapytam tylko po co Rybczewicom ten pisowski pokaz. Przeciez oni dla wsi nic nie zrobili a tym bardziej dla naszej gminy. Oni mogą tylko popsuć to co jest. Popsuli kontakty ze wschodem i rozwalili kontakty handlowe ze wschodem gdzie nasi rolnicy dostarczali swoje p... rozwiń
Avatar
demon / 11 czerwca 2011 o 12:43
chociazby to ze po przejeciu wladzy w sejmiku wojewodzkim lubelszczyzna z szarego konca inwestycji unijnych avansowala w tym roku na 3 miejsce wsrod wszystkich wojewodztw... mozna by tak dalej ale po co mam cie osmieszac...
Avatar
demon / 11 czerwca 2011 o 12:37
a po co on wogole przyjezdza?? wstyd takiego na swiat pokazywac... niech siedzi w domu i sie mama opiekuje bo chora... mam nadzieje ze wybory pokaza jasno droge Polakow i nie bedzie to pisuar bo w oni juz nam dali 2 lata szamba...
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 12:28
[quote name='ktosik' timestamp='1307778709' post='488424']
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
[/quote]
Avatar
ktosik / 11 czerwca 2011 o 09:51
[quote name='ania' timestamp='1307777200' post='488417']
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
[/quote]
Ośmieszjają mnie i innych niewyedukowani obywatele. Bez własnych poglądów, bez własnego zdania, powatrzajacy jak papuga medialne farmazony. Dziewczę drogie nie myśl bo się zmęczysz.
[quote name='ania' timestamp='1307777200' post='488417']
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam je... rozwiń
Avatar
ktosik / 11 czerwca 2011 o 09:48
[quote name='ania' timestamp='1307775356' post='488407']
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
[/quote]
Dziewczę drogie i Ty wierzysz w to co piszesz? S-17 na która nie ma kasy, pomyłka lotniska w Świdniku przeforsowana w 2006/2007 po wyborach samorzadowych przez PO I PiS przeciw PSL. To te osiągnięcia Twoich idoli. Wracaj do garów i szorowania podłogi.
[quote name='ania' timestamp='1307775356' post='488407']
Już odpowiadam Marszałek Hetman (PSL) droga S-17, PO lotnisko w Świdniku. Podaj co PIS zrobił dla lubelszczyzny poza podbużaniem i ciągłymi kłótniami. PIS może jedynie coś zbyrzyć bo jeszcze nic sensownego nie zbudował, nic sensownego nie zaproponował. Ich program to ciągła krytyka wszystkich i wszystkiego. Jak można budować rozwój kraju na ciągłej negacji.
[/quote]
Dziewczę drogie i Ty wierzysz w to co piszesz? S-17 na która nie ma kasy, pomył... rozwiń
Avatar
ania / 11 czerwca 2011 o 09:26
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powiedzą kto jest winien- przecież gadanie nic nie kosztuje. Nie wiem czyj to pomysł ale zaproszenie Pisu do Rybczewic uważam za kompletną porażkę i kompromitację. Do Pisu - zostawcie naszą gminę w spokoju nie kompromitujcie nas swoim przyjazdem.
Ale wójtowi z Rybczewic g**no podłożyli, PiS zjedzie do jego gminy a niby po co? Czy dla tej gminy bardziej sensownego nie można było zaproponować. Nie ośmieszajcie nas bo i tak już jesteśmy na poziomie rozwoju gospodarczego Albanii a tu jeszcze przedstawiciele partii nienawiści społecznej nas odwiedzają. Szkoda że sobie przypomnieli dopiero przed wyborami. (taki zapewne przypadek) Mieszkańcy Rybczewic mają i tak już dość marnizny więc po co nam tu nam jeszcze Kaczyński i jego świta. Czyżby przyjechali zobaczyć tubylców. Może pocieszą powie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 13 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 22 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!