Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

4 lipca 2012 r.
14:12
Edytuj ten wpis

Ktoś straszy Świdnik gwałcicielem. Plakaty na ulicach

Autor: Zdjęcie autora er
9 19 A A
 (UM Świdnik / swidnik.pl)
(UM Świdnik / swidnik.pl)

Na ulicach Świdnika ktoś porozwieszał plakaty ostrzegające przed gwałcicielem. Autora plakatów szuka policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O plakatach poinformowała nas jedna z Czytelniczek, która ostrzeżenie przed gwałcicielem zobaczyła na przy ul. Wiejskiej.

- Ostatnio podczas spaceru w Świdniku, idąc lasem na cmentarz, zauważyłam ogłoszenia mówiące, że w lesie przy ulicy Wiejskiej grasuje gwałciciel. Ogłoszenie podaje informacje na temat jego wyglądu i wieku. I w tym momencie rodzi się moje pytanie czy to może być prawda czy jest to raczej głupi żart? – napisała do naszej redakcji.

Świdnicka policja zaprzeczyła, że ostatnim czasie w powiecie były zgłoszenia o gwałtach. Do takiego zdarzenia doszło, ale latem ubiegłego roku. Mieszkaniec Świdnika zaatakował dziewczynę wracającą nocą do domu. Zgwałcił ją, a wszystko nagrał telefonem komórkowym. Został szybko namierzony i trafił za kratki.

Po sygnale od naszej czytelniczki policjanci poszli sprawdzić czy rzeczywiście plakaty ostrzegające przez gwałcicielem wiszą na ulicach. Natrafili na kilka.

- Jeden z nich został zabezpieczony, inne zdjęli mieszkańcy – mówi Magdalena Szczepanowska, z policji w Świdniku. – Być może część jeszcze gdzieś wisi.

Teraz policja próbuje ustalić kto plakaty powiesił i omal nie doprowadził do paniki w miasteczku.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 3 marca 2013 o 19:51
[quote name='Egon' timestamp='1344872508' post='664150']
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
[/quote]Propaganda RYŻEGO działa, macie lemingi myśleć i mówić o gwałcicielu a nie o wszelkich POdwyżkach.
Avatar
K / 3 marca 2013 o 18:24
Który to niedowartościowany pismak nazwał Świdnik miasteczkiem?
Avatar
Olek / 3 marca 2013 o 18:22
widze nieźli dziennikarze tu pracują skoro 50tyś miasto nazywają "miasteczko". Więcej faktów niż plotek, więcej wiedzy niż głupoty. Prosimy.
Avatar
Egon / 13 sierpnia 2012 o 17:41
[quote name='Magdalena' timestamp='1341491016' post='645964']
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto.

To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
[/quote]
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:32
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
... / 6 sierpnia 2012 o 22:16
[quote name='mmm' timestamp='1341409576' post='645690']
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
[/quote] hahahaha:) może człowiek sie po prostu załatwiał a twojej żonie chleb na myśli.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2012 o 19:34
Akurat dzisiaj w tym lesie widziałem szczupłego blondyna, który sobie zwyczajnie stał. Ja szedłem jedną ścieżką, a on stał na drugiej. Stał w lesie jakieś 10-15 metrów od tej piaszczystej drogi biegnącej wzdłóż lasu. Więc lepiej wysłać tam patrol tajniaków zamiast gadać, że to żart.
Avatar
www / 12 lipca 2012 o 15:18
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Magdalena / 5 lipca 2012 o 14:23
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto.

To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
Avatar
zawiedziona / 5 lipca 2012 o 13:23
A ja tam chodzę i nikt nie gwałci :-((((
Avatar
olo / 3 marca 2013 o 19:51
[quote name='Egon' timestamp='1344872508' post='664150']
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
[/quote]Propaganda RYŻEGO działa, macie lemingi myśleć i mówić o gwałcicielu a nie o wszelkich POdwyżkach.
Avatar
K / 3 marca 2013 o 18:24
Który to niedowartościowany pismak nazwał Świdnik miasteczkiem?
Avatar
Olek / 3 marca 2013 o 18:22
widze nieźli dziennikarze tu pracują skoro 50tyś miasto nazywają "miasteczko". Więcej faktów niż plotek, więcej wiedzy niż głupoty. Prosimy.
Avatar
Egon / 13 sierpnia 2012 o 17:41
[quote name='Magdalena' timestamp='1341491016' post='645964']
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto.

To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
[/quote]
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:32
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
... / 6 sierpnia 2012 o 22:16
[quote name='mmm' timestamp='1341409576' post='645690']
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
[/quote] hahahaha:) może człowiek sie po prostu załatwiał a twojej żonie chleb na myśli.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2012 o 19:34
Akurat dzisiaj w tym lesie widziałem szczupłego blondyna, który sobie zwyczajnie stał. Ja szedłem jedną ścieżką, a on stał na drugiej. Stał w lesie jakieś 10-15 metrów od tej piaszczystej drogi biegnącej wzdłóż lasu. Więc lepiej wysłać tam patrol tajniaków zamiast gadać, że to żart.
Avatar
www / 12 lipca 2012 o 15:18
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Magdalena / 5 lipca 2012 o 14:23
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto.

To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
Avatar
zawiedziona / 5 lipca 2012 o 13:23
A ja tam chodzę i nikt nie gwałci :-((((
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych