Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

12 maja 2012 r.
17:55
Edytuj ten wpis

Piaski: Ranny motocyklista, kierowca audi uciekł?

Autor: Zdjęcie autora (bar)
72 22 A A
Wypadek w Piaskach (Łukasz Minkiewicz / MoDO)
Wypadek w Piaskach (Łukasz Minkiewicz / MoDO)

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło na drodze krajowej nr 17 tuż przed obwodnicą Piask.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak zrelacjonował policjantom motocyklista, kierowca ciemnego audi kombi z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi zbiegł z miejsca wypadku. 24-letni motocyklista został zabrany przez pogotowie do szpitala w Lublinie.
Oba pojazdy kierowały się w stronę Chełma. W wyniku wypadku motocykl i 24-latek znaleźli się na poboczu. Policjanci na miejscu jeszcze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Szukają także świadków wypadku.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 10:47
xmhzmy-liliyu0924Work outside the house along with have the cool off. To settle hot, and not way too hot, decide on parka. Your functional, popular Ontario will perform only that-filled most duck along, it can be insulated with the textile can be water-repellant. Throughout slide, get rid of the engine andor perhaps your coyote coat receiver collar. Continue to be hot on how in the place of work. Ontario incorporates a classy coat receiver collar and is also amazing morning as well .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]cheap north face jackets[/url]as nighttime-it's set pertaining to every adventure, tough along with designed to very last. Throughout additional excessive temperature, don a whopping cardigan along with turtleneck in under. Their mid-thigh period is fantastic insurance via rainwater along with excellent skiing conditions. Thinsulate Really continues your toes hot along with RW Waterproofing continues these people dry-extreme temperatu.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face jackets sale[/url]re is not a indication throughout these kind of 6-inch natural leather shoes or boots which has a tough feet pertaining to greatest don along with exceptional extender. Your 1261 has anyone in the weekend-put these people in shoveling excellent skiing conditions, jogging on the computer hardware keep as well as gonna your tavern while using folks. These kind of shoes or boots are generally beneficial to yo.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face outlet[/url]ur current go to hold feet hot along with dry out along with provide your extender, therefore you will not likely wear excellent skiing conditions as well as soaked sidewalks. You will find there's explanation that will cashmere sweatshirts, spencer, applications, slacks, along with scarves continue being popular every single year. Cashmere can be skinny ample to get just the thing for layering, on the other han.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/north-face-shoes-c-61.html"]north face shoes[/url]d it is usually solid along with hot. You can easlily correctly investment landing on cashmere in emporium income considering that it happens to be almost confirmed to stay fashion time immediately after time. High knits using a good amount of structure participate in a new starring position in that room is really a lot surprise's clothing. These kind of hot knits present extraordinary fr.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/womens-north-face-jackets-c-60.html"]cheap north face jackets for women[/url]iendliness besides incredible fashion. Along with lest anyone think about high implies clunky along with dowdy, look at open-weave knits that will disclose a new sign involving skin color. The simplest way to don these kind of knits may be throughout equipment, additionally, they create wonderful sweatshirts or perhaps clothes. Your Moncler lessen windcheaters .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/womens-north-face-jackets-c-60.html"]north face sale women[/url]will certainly sanction someone to melt away along out from those people folks standard old standard strategies persons see every single sole along with every single winter months. they are often produced onward via incredible product, therefore, these are light-weight when you in shape with them. could many of us additionally refer to what sort of comprehensive total very .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face outlet store[/url]much even bigger similar to these people since with all the stream-resistant jobs they will get Moncler Femme, anyone conduct n't need for you to stress and anxiety regarding the apparel by way of your current windcheater receiving soaked. It will eventually preserve anyone dry out inside blizzard plus the rainwater. Your conforms are generally something else that may be liked relating to this specific coa.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]http://www.northfacejacketsoutwear.com[/url]t. That they go with efficiency. Your hues selection via bright along with frequency dark-colored for you to green, sky-blue etc. For those who have among those windcheaters, your current closet certainly won't impression depressed. Affordable moncler spencer moncler applications moncler apparel pertaining to little one and locate using your distinctive northeast tennesse woman-centric household designer, depiction residences friendlink: air flow greatest extent affordable mbt sneakers minimal dunk prada totes upper deal with northface coat moncler. Sun glasses look legitimate jerseys nova scotia goose parka coat it can be tough for you to moncler hommes have a cover that will not simply seems to be very good plus will not separate your moncler femmes standard bank applications normally charge a lot of cash consequently it's going to be as part of your. Femmes-femmes-manteau-vestes-blouson-jackets-lacoste-moncler-the moncler jacket moncler planting season autumn moncler polo equipment moncler sneakers moncler scarf moncler luggage moncler shoes or boots moncler femmes hommes moncler moncler little ones.
xmhzmy-liliyu0924Work outside the house along with have the cool off. To settle hot, and not way too hot, decide on parka. Your functional, popular Ontario will perform only that-filled most duck along, it can be insulated with the textile can be water-repellant. Throughout slide, get rid of the engine andor perhaps your coyote coat receiver collar. Continue to be hot on how in the place of work. Ontario incorporates a classy coat receiver collar and is also amazing morning as well .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]cheap north ... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 19:33
każdemu który życzył motocykliście zle , życzę syna który kiedyś jako młody chłopak kupi sobie jakieś moto. Ciekawa jestem czy też będzie życzył mu śmierci. pozdrowienia dla wszystkich 2 i 4 kołowców. szanujmy sie wzajemnie a takich wypadków nie będzie.
Avatar
adam / 15 maja 2012 o 10:39
spokonie żyję i powoli wracam do formy ...
Avatar
Kierowca / 14 maja 2012 o 23:01
Akurat jechałem ta droga i musiałem uciekam prawie na pobocze przez tego kierowce audi jak uciekał. Jak dojechałem już na miejsce to chłopaka wkładali do karetki. Sam jeżdżę motorem i życzę szybkiego powrotu do zdrowia motocykliście. Sam kiedyś miałem podobne zdarzenie przez kierowce tira który zajechał mi drogę i musiałem uciekać do rowu zęby nie wjechać pod tira. Pierwsze zastanówcie się co piszecie. Weźcie pod uwagę ze wypadek mógł zdarzyć się każdemu z was lub komuś z waszych bliskich. Pierwsze pomyśl później pisz.
Avatar
Asia / 14 maja 2012 o 11:55
to, że kierowca uciekł mozna dwojako wytłumaczyć: albo mial coś na sumieniu albo doznał szoku, ludzie wtedy kieruja się innymi emocjami, ale wracając do motocyklistów... jeżdżą jak chcą, kierowca samochodu stoi w korku a motocyklista wyprzedza z prawej strony i pędzi "ile dała fabryka"
Avatar
OO / 14 maja 2012 o 09:47
Abstrachując od wypadku mam pytanie do motocyklistów. Czy jadąc motocyklem na remontowanym odcinku drogi gdzie jest zakaz wyprzedzania, można wyprzedzać inne pojazdy z prawej strony lub jadąc po podwujnej linii ciągłej środkiem jezdni oczywiście z prędkością znacznie większą od 50 km jaka obowiązuje na tym odcinku. Codziennie widzę takie przypadki na 17-tce. A może są jakieś wyjątki dla motocyklistów?
Były motocyklista.
Avatar
MrYamaher / 13 maja 2012 o 22:24
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]

Wes lamusie zamknij jape scierwo to Ty jestes cale szczescie ze chlopak przezyl znam go i zycze mu powrotu do zrowia ! LWG
Avatar
LKS / 13 maja 2012 o 17:50
Pojebańcy....

Również znam tego motocyklistę. Wiem jak było. A osoba która mówi, że wina jest właśnie jego niech się zastanowi dlaczego audi uciekło z miejsca zdarzenia?

Kierowca audi jechał nieprzepisowo, wyprzedzał pojazdy, zajeżdzając motocykliście drogę, przez co chłopak musiał uciekać w rów. Gdyby nie uciekł do rowu jechałby na czołówkę z samochodem, a to mogłoby skończyć się tragicznie.

Proponuję, aby osoba która życzyła mu śmierci zastanowiła się nad sobą i swoim życiem, bo chyba rodzice w jej wychowaniu zapomnieli o jedej najważniejszej rzeczy...-Sprawiedliwość...

Już wracaj do nas:)
Pojebańcy....

Również znam tego motocyklistę. Wiem jak było. A osoba która mówi, że wina jest właśnie jego niech się zastanowi dlaczego audi uciekło z miejsca zdarzenia?

Kierowca audi jechał nieprzepisowo, wyprzedzał pojazdy, zajeżdzając motocykliście drogę, przez co chłopak musiał uciekać w rów. Gdyby nie uciekł do rowu jechałby na czołówkę z samochodem, a to mogłoby skończyć się tragicznie.

Proponuję, aby osoba która życzyła mu śmierci zastanowiła się nad sobą i swoim życiem, bo chyba rodzice w jej wy... rozwiń
Avatar
onnaa / 13 maja 2012 o 16:18
Przyglup wypowiadjacy sie bez zadnego szacunku dla innego czlowieka ukazuje ze rodzice zawalili w wychowaniu bachora i nie wpojili zadnych wartosci od takie gowno ktore jezdzi po drogach i z checia swoim gratem pewnie by kogos zabilo z zwyklej zawisci i niskiej samooceny. Sama jezdze motocyklem i stosowanie sie do przepisow uwazam za 1 przykazanie ktore kazdy powinien przestrzegac nie tylko dla siebie ale szczegolnie dla innych uzytkownikow. Statystyka mowi sama za siebie ze motocyklisci gina przez takkie gowna jezdzace bez mozgu , ktore nigdy nie slyszaly o ustepieniu pierszenstwa. Zycze duzo zdrowia i szybkiego powrotu na drogi motocykliscie. Pozdrawiam
Przyglup wypowiadjacy sie bez zadnego szacunku dla innego czlowieka ukazuje ze rodzice zawalili w wychowaniu bachora i nie wpojili zadnych wartosci od takie gowno ktore jezdzi po drogach i z checia swoim gratem pewnie by kogos zabilo z zwyklej zawisci i niskiej samooceny. Sama jezdze motocyklem i stosowanie sie do przepisow uwazam za 1 przykazanie ktore kazdy powinien przestrzegac nie tylko dla siebie ale szczegolnie dla innych uzytkownikow. Statystyka mowi sama za siebie ze motocyklisci gina przez takkie gowna jezdzace bez mozgu , ktore ni... rozwiń
Avatar
lks / 13 maja 2012 o 13:44
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]-Jesteś nikim mówiąc takie rzeczy!!! I nawet nie zasługujesz na miano smiecia !!! Nie masz szacunku dla ludzi,więc nie życz nikomu co Tobie niemiłe,bo nie wiesz co Ciebie spotka !!!! Trzeba nie mieć żadnych wartości,żeby życzyć komuś śmierci jak Ty !!! A i nie myśl ,ze jesteś anonimowy ,bo szybko możesz się rozczarować!!! Skoro rodzice Cię nie nauczyli szacunku dla 2giego człowieka ,to moze jeszcze kiedyś się przekonasz co to znaczy,jak sam będziesz potrzebował pomocy!!!
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]-Jesteś nikim mówiąc takie rzeczy!!! I nawet nie zasługujesz na miano smiecia !!! Nie masz szacunku dla ludzi,więc nie życz nikomu co Tobie niemiłe,bo nie wiesz co Ciebie spotka !!!! Trzeba nie mieć żadnych wartości,żeby życzyć komuś ś... rozwiń
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 10:47
xmhzmy-liliyu0924Work outside the house along with have the cool off. To settle hot, and not way too hot, decide on parka. Your functional, popular Ontario will perform only that-filled most duck along, it can be insulated with the textile can be water-repellant. Throughout slide, get rid of the engine andor perhaps your coyote coat receiver collar. Continue to be hot on how in the place of work. Ontario incorporates a classy coat receiver collar and is also amazing morning as well .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]cheap north face jackets[/url]as nighttime-it's set pertaining to every adventure, tough along with designed to very last. Throughout additional excessive temperature, don a whopping cardigan along with turtleneck in under. Their mid-thigh period is fantastic insurance via rainwater along with excellent skiing conditions. Thinsulate Really continues your toes hot along with RW Waterproofing continues these people dry-extreme temperatu.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face jackets sale[/url]re is not a indication throughout these kind of 6-inch natural leather shoes or boots which has a tough feet pertaining to greatest don along with exceptional extender. Your 1261 has anyone in the weekend-put these people in shoveling excellent skiing conditions, jogging on the computer hardware keep as well as gonna your tavern while using folks. These kind of shoes or boots are generally beneficial to yo.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face outlet[/url]ur current go to hold feet hot along with dry out along with provide your extender, therefore you will not likely wear excellent skiing conditions as well as soaked sidewalks. You will find there's explanation that will cashmere sweatshirts, spencer, applications, slacks, along with scarves continue being popular every single year. Cashmere can be skinny ample to get just the thing for layering, on the other han.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/north-face-shoes-c-61.html"]north face shoes[/url]d it is usually solid along with hot. You can easlily correctly investment landing on cashmere in emporium income considering that it happens to be almost confirmed to stay fashion time immediately after time. High knits using a good amount of structure participate in a new starring position in that room is really a lot surprise's clothing. These kind of hot knits present extraordinary fr.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/womens-north-face-jackets-c-60.html"]cheap north face jackets for women[/url]iendliness besides incredible fashion. Along with lest anyone think about high implies clunky along with dowdy, look at open-weave knits that will disclose a new sign involving skin color. The simplest way to don these kind of knits may be throughout equipment, additionally, they create wonderful sweatshirts or perhaps clothes. Your Moncler lessen windcheaters .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/womens-north-face-jackets-c-60.html"]north face sale women[/url]will certainly sanction someone to melt away along out from those people folks standard old standard strategies persons see every single sole along with every single winter months. they are often produced onward via incredible product, therefore, these are light-weight when you in shape with them. could many of us additionally refer to what sort of comprehensive total very .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]north face outlet store[/url]much even bigger similar to these people since with all the stream-resistant jobs they will get Moncler Femme, anyone conduct n't need for you to stress and anxiety regarding the apparel by way of your current windcheater receiving soaked. It will eventually preserve anyone dry out inside blizzard plus the rainwater. Your conforms are generally something else that may be liked relating to this specific coa.[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]http://www.northfacejacketsoutwear.com[/url]t. That they go with efficiency. Your hues selection via bright along with frequency dark-colored for you to green, sky-blue etc. For those who have among those windcheaters, your current closet certainly won't impression depressed. Affordable moncler spencer moncler applications moncler apparel pertaining to little one and locate using your distinctive northeast tennesse woman-centric household designer, depiction residences friendlink: air flow greatest extent affordable mbt sneakers minimal dunk prada totes upper deal with northface coat moncler. Sun glasses look legitimate jerseys nova scotia goose parka coat it can be tough for you to moncler hommes have a cover that will not simply seems to be very good plus will not separate your moncler femmes standard bank applications normally charge a lot of cash consequently it's going to be as part of your. Femmes-femmes-manteau-vestes-blouson-jackets-lacoste-moncler-the moncler jacket moncler planting season autumn moncler polo equipment moncler sneakers moncler scarf moncler luggage moncler shoes or boots moncler femmes hommes moncler moncler little ones.
xmhzmy-liliyu0924Work outside the house along with have the cool off. To settle hot, and not way too hot, decide on parka. Your functional, popular Ontario will perform only that-filled most duck along, it can be insulated with the textile can be water-repellant. Throughout slide, get rid of the engine andor perhaps your coyote coat receiver collar. Continue to be hot on how in the place of work. Ontario incorporates a classy coat receiver collar and is also amazing morning as well .[url="http://www.northfacejacketsoutwear.com/"]cheap north ... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 19:33
każdemu który życzył motocykliście zle , życzę syna który kiedyś jako młody chłopak kupi sobie jakieś moto. Ciekawa jestem czy też będzie życzył mu śmierci. pozdrowienia dla wszystkich 2 i 4 kołowców. szanujmy sie wzajemnie a takich wypadków nie będzie.
Avatar
adam / 15 maja 2012 o 10:39
spokonie żyję i powoli wracam do formy ...
Avatar
Kierowca / 14 maja 2012 o 23:01
Akurat jechałem ta droga i musiałem uciekam prawie na pobocze przez tego kierowce audi jak uciekał. Jak dojechałem już na miejsce to chłopaka wkładali do karetki. Sam jeżdżę motorem i życzę szybkiego powrotu do zdrowia motocykliście. Sam kiedyś miałem podobne zdarzenie przez kierowce tira który zajechał mi drogę i musiałem uciekać do rowu zęby nie wjechać pod tira. Pierwsze zastanówcie się co piszecie. Weźcie pod uwagę ze wypadek mógł zdarzyć się każdemu z was lub komuś z waszych bliskich. Pierwsze pomyśl później pisz.
Avatar
Asia / 14 maja 2012 o 11:55
to, że kierowca uciekł mozna dwojako wytłumaczyć: albo mial coś na sumieniu albo doznał szoku, ludzie wtedy kieruja się innymi emocjami, ale wracając do motocyklistów... jeżdżą jak chcą, kierowca samochodu stoi w korku a motocyklista wyprzedza z prawej strony i pędzi "ile dała fabryka"
Avatar
OO / 14 maja 2012 o 09:47
Abstrachując od wypadku mam pytanie do motocyklistów. Czy jadąc motocyklem na remontowanym odcinku drogi gdzie jest zakaz wyprzedzania, można wyprzedzać inne pojazdy z prawej strony lub jadąc po podwujnej linii ciągłej środkiem jezdni oczywiście z prędkością znacznie większą od 50 km jaka obowiązuje na tym odcinku. Codziennie widzę takie przypadki na 17-tce. A może są jakieś wyjątki dla motocyklistów?
Były motocyklista.
Avatar
MrYamaher / 13 maja 2012 o 22:24
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]

Wes lamusie zamknij jape scierwo to Ty jestes cale szczescie ze chlopak przezyl znam go i zycze mu powrotu do zrowia ! LWG
Avatar
LKS / 13 maja 2012 o 17:50
Pojebańcy....

Również znam tego motocyklistę. Wiem jak było. A osoba która mówi, że wina jest właśnie jego niech się zastanowi dlaczego audi uciekło z miejsca zdarzenia?

Kierowca audi jechał nieprzepisowo, wyprzedzał pojazdy, zajeżdzając motocykliście drogę, przez co chłopak musiał uciekać w rów. Gdyby nie uciekł do rowu jechałby na czołówkę z samochodem, a to mogłoby skończyć się tragicznie.

Proponuję, aby osoba która życzyła mu śmierci zastanowiła się nad sobą i swoim życiem, bo chyba rodzice w jej wychowaniu zapomnieli o jedej najważniejszej rzeczy...-Sprawiedliwość...

Już wracaj do nas:)
Pojebańcy....

Również znam tego motocyklistę. Wiem jak było. A osoba która mówi, że wina jest właśnie jego niech się zastanowi dlaczego audi uciekło z miejsca zdarzenia?

Kierowca audi jechał nieprzepisowo, wyprzedzał pojazdy, zajeżdzając motocykliście drogę, przez co chłopak musiał uciekać w rów. Gdyby nie uciekł do rowu jechałby na czołówkę z samochodem, a to mogłoby skończyć się tragicznie.

Proponuję, aby osoba która życzyła mu śmierci zastanowiła się nad sobą i swoim życiem, bo chyba rodzice w jej wy... rozwiń
Avatar
onnaa / 13 maja 2012 o 16:18
Przyglup wypowiadjacy sie bez zadnego szacunku dla innego czlowieka ukazuje ze rodzice zawalili w wychowaniu bachora i nie wpojili zadnych wartosci od takie gowno ktore jezdzi po drogach i z checia swoim gratem pewnie by kogos zabilo z zwyklej zawisci i niskiej samooceny. Sama jezdze motocyklem i stosowanie sie do przepisow uwazam za 1 przykazanie ktore kazdy powinien przestrzegac nie tylko dla siebie ale szczegolnie dla innych uzytkownikow. Statystyka mowi sama za siebie ze motocyklisci gina przez takkie gowna jezdzace bez mozgu , ktore nigdy nie slyszaly o ustepieniu pierszenstwa. Zycze duzo zdrowia i szybkiego powrotu na drogi motocykliscie. Pozdrawiam
Przyglup wypowiadjacy sie bez zadnego szacunku dla innego czlowieka ukazuje ze rodzice zawalili w wychowaniu bachora i nie wpojili zadnych wartosci od takie gowno ktore jezdzi po drogach i z checia swoim gratem pewnie by kogos zabilo z zwyklej zawisci i niskiej samooceny. Sama jezdze motocyklem i stosowanie sie do przepisow uwazam za 1 przykazanie ktore kazdy powinien przestrzegac nie tylko dla siebie ale szczegolnie dla innych uzytkownikow. Statystyka mowi sama za siebie ze motocyklisci gina przez takkie gowna jezdzace bez mozgu , ktore ni... rozwiń
Avatar
lks / 13 maja 2012 o 13:44
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]-Jesteś nikim mówiąc takie rzeczy!!! I nawet nie zasługujesz na miano smiecia !!! Nie masz szacunku dla ludzi,więc nie życz nikomu co Tobie niemiłe,bo nie wiesz co Ciebie spotka !!!! Trzeba nie mieć żadnych wartości,żeby życzyć komuś śmierci jak Ty !!! A i nie myśl ,ze jesteś anonimowy ,bo szybko możesz się rozczarować!!! Skoro rodzice Cię nie nauczyli szacunku dla 2giego człowieka ,to moze jeszcze kiedyś się przekonasz co to znaczy,jak sam będziesz potrzebował pomocy!!!
[quote name=':)' timestamp='1336899147' post='629746']
Szkoda, że ten śmieć (motocyklista) przeżył. Te ścierwa stanowią wyjątkowe zagrożenie na drodze. "Dawcy organów", oby w tym sezonie padł rekord zgonów wśród nich
[/quote]-Jesteś nikim mówiąc takie rzeczy!!! I nawet nie zasługujesz na miano smiecia !!! Nie masz szacunku dla ludzi,więc nie życz nikomu co Tobie niemiłe,bo nie wiesz co Ciebie spotka !!!! Trzeba nie mieć żadnych wartości,żeby życzyć komuś ś... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 0 1

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 1

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 6 3

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 5

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 68 17

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 6 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 5 27