Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

20 maja 2013 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Piaski: Targowisko się przenosi, ale bez pośpiechu

2 98 A A
Handel kwitnie w tym miejscu od lat (Czytelniczka)
Handel kwitnie w tym miejscu od lat (Czytelniczka)

Nowoczesne targowisko stoi puste, a handel odbywa się w starym miejscu przy ul. 500-lecia, utrudniając życie mieszkańcom – zaalarmowała nas Czytelniczka. Problem ma zniknąć w połowie czerwca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Już jakiś czas temu Piaski zdobyły unijne fundusze na budowę targowiska – pisze do nas pani Bożena, mieszkanka Piask. – Nowe targowisko wygląda bardzo ładnie, tyle że handel w środy nadal odbywa się na ul. 500-lecia. Mieszkam przy tej ulicy i jestem do południa uziemiona w domu. Trudno jest wyjechać wtedy samochodem, a próby wydostania się stamtąd to koszmar. Zazwyczaj kończą się kłótniami z kupującymi lub sprzedającymi.

Mieszkanka Piask zastanawia się również, czy zatarasowany wjazd nie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. – Bo jak ma dojechać karetka pogotowia albo straż pożarna? – pyta pani Bożena. – Moim zdaniem, do południa jest to niemożliwe.

Urzędnicy tłumaczą, że targ z ul. 500-lecia na ul. Rzeźnianą nie został do tej pory przeniesiony z dwóch powodów. – Uchwała Rady Miejskiej dotycząca regulaminu i opłat na nowym targowisku jeszcze się nie uprawomocniła – tłumaczy Michał Cholewa, zastępca burmistrza Piask. – Poza tym nie chcieliśmy organizować przenosin zimą, ze względu na pogodę.

Mieszkańcy ul. 500-lecia muszą się uzbroić w cierpliwość. – Do przenosin chcemy się dobrze przygotować, targ przy ul. 500-lecia funkcjonuje od jakichś 20 lat, nie obejdzie się pewnie bez problemów – wskazuje Cholewa.

Zapytają mieszkańców

W najbliższą środę handlujący mają dostać ankiety do wypełnienia. – Chcemy, żeby zadeklarowali, gdzie chcą handlować: pod wiatami czy pod gołym niebem – wyjaśnia zastępca burmistrza Piask. – Informację zwrotną powinniśmy mieć w ciągu tygodnia.

Jeśli liczba handlujących pod zadaszeniem będzie większa niż liczba miejsc, to miasto zorganizuje przetarg.

Urzędnicy chcą, aby handel w nowym miejscu rozpoczął się w połowie czerwca. Co tydzień na targu przy ul. 500-lecia gromadzi się od 130 do 300 handlujących.

Policja nie ma żadnych sygnałów od pogotowia czy straży wskazujących na kłopoty z przejazdem ul. 500-lecia.

Komentarze 98

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dana / 17 października 2014 o 06:45

A czym ta baba tak śmierdzi? Stałam koło Baśki Kasiczakowej w kościele to tak od niej jechało, że myślałam, że się porzygam. Nie śmieciówka a śmierdzielówka powinno się ją nazywać. A czytaliście jak się puszcza jej córeczka na uniwerku? Agnieszka Kasiczak słynie jako materac przechodni.

Avatar
Gość / 8 października 2014 o 11:53

Tak to jest jak się złodziejowi zaufa. Ale kiedyś on się przejedzie, nie tylko siostrę swoją okradł, ale i innych, naukę pobierał u teścia Stacha Grocheckiego i kogo się dało to wykpił i okradł, do własnej crki się dobierał, dlatego tak go żonka pilnuje na każdym kroku, bo ma ciągotki do małych dziewczynek. To syn Stefana Kowalczyka i Jaśki Kasiczakowej, podrzutek, kukułcze jajo.

Avatar
Kazik / 14 czerwca 2014 o 18:48

Te rodziny Kasiczaków i Grocheckich to zbiorowisko ludzi bez godności i bez honoru.

Baśka-Syfianka Stacha Grocheckiego to obłuda na dwóch nogach, takiej pokraki co w oczy patrzy, schlebia a za plecami kradnie to poza rodziną Geocheckich nie ma. Wszystkiego wszystkim zazdrości, fałszywy zawistny durnowaty śmiech to jej typowa reakcja. Z bękartem Kasiczaków stanowi doskonałą parę. Nic dziwnego, że przyszedł mu pomysł do głOwy aby w zbiorniku na mleko podwieszać mleko od najlepszej krowa żeby sfałszować próby, raz oszust, zawsze oszust, raz złodziej, zawsze złodziej. Kasiczak Stefan wychował synka Stefana Kowalczyka, podobny do ojca jak dwie krople wody a z harakteru też szubrawiec.

Tak to się dorobił Wojtek Kasiczak-Kowalczyk-Bekartowski i Baśka-Syfianka-Podkładka, b o podkłada się każdemu kto chce, tylko uwaga ma syfa.

Te rodziny Kasiczaków i Grocheckich to zbiorowisko ludzi bez godności i bez honoru.

Baśka-Syfianka Stacha Grocheckiego to obłuda na dwóch nogach, takiej pokraki co w oczy patrzy, schlebia a za plecami kradnie to poza rodziną Geocheckich nie ma. Wszystkiego wszystkim zazdrości, fałszywy zawistny durnowaty śmiech to jej typowa reakcja. Z bękartem Kasiczaków stanowi doskonałą parę. Nic dziwnego, że przyszedł mu pomysł do głOwy aby w zbiorniku na mleko podwieszać mleko od najlepszej krowa żeby sfałszować próby, raz oszust, zawsze oszus... rozwiń

Avatar
Aga / 5 czerwca 2014 o 07:35

A to przecież rodzina Grocheckich od pokoleń na oszustwach i machlojach jedzie, co nie zakombinuje Stach z Kazikiem, co nie ukradną, kogoś nie oszukają, to i nie ma, ci inaczej nie umieją żyć, a Wojtek tego murarza Kowalczyka, przypadkiem wychowany przez Kasiczaka, to szuja już po mordzie, nauczył się szybko od teścia fachu złodziejskiego u takiego honoru szukać to bękart, kukułcze jajo, parszywy złodziej.

Ale żeby własną siostrę, w pale się nie mieści, kozła ofiarnego sobie ku*** i złodziej z rodziny Kasiczaków znaleźli, a ci też zagarnęli majątek po Cieśliku i Pani Marcie, a przecież tamci mieli rodziny to tak się zakręcili, też na ukradzionbym jadą. Jaśka dzieci to  nie wiadomo z kim miała, z każdym po trochu, ile razy jeździła na “tourne” po świecie a Stefan wychowywał i synowa taka sama, musiał stach dopłacić, żeby się śmierdziucha ktoś wogóle czepił, jakby bękart nie wzitoby stała w oborze u Stacha na łańcuchu, bo w chałupie smrodu by nie wytrzymał.

A to przecież rodzina Grocheckich od pokoleń na oszustwach i machlojach jedzie, co nie zakombinuje Stach z Kazikiem, co nie ukradną, kogoś nie oszukają, to i nie ma, ci inaczej nie umieją żyć, a Wojtek tego murarza Kowalczyka, przypadkiem wychowany przez Kasiczaka, to szuja już po mordzie, nauczył się szybko od teścia fachu złodziejskiego u takiego honoru szukać to bękart, kukułcze jajo, parszywy złodziej.

Ale żeby własną siostrę, w pale się nie mieści, kozła ofiarnego sobie ku*** i złodziej z rodziny Kasiczaków znaleźli, a ci też ... rozwiń

Avatar
Aga / 4 czerwca 2014 o 17:22

Kasiczak Wojtek był sk..synem i taki cieć zdechnie, tyle ludzi co on okradł to połowa o tym nie wie wcale, to bękart i podrzutek, nic nie warty gacho co się za dziećmi rozgląda, własną córkę rozprawiczył, takiego to za jaja i na drzewo i niech zdycha powoli

Avatar
sasiadka / 4 czerwca 2014 o 07:00

Cham zostanie chamem, nawet jak si nauczy pisac, tak jest w wypadku Wojciecha Kasiczaka, honor, godnosc to cecha ludzi z klasa a nie takiego kmiotka podrzeutka jak Kasiczak, czym on jest pokazal i jeszcze nie jednego wydudka. 18 lat brac od kogos pomoc, od siostry i okrasc, w pale sie nie miesci!

Avatar
Jola / 4 czerwca 2014 o 06:31

Opowiadał jeden z kierowców z mleczarn i w Piaskach jak widział jak Kasiczak Wojtek coś dolewał do mleka, żeby było więcej, kierowcy dał stuwę, żeby nikomu  nic nie powiedział, nie tylko podwieszał mleko od wybranych krów w zbiorniku aby sfałszować próby, to oszust i złodziej w każdym calu

Avatar
sasiadka / 4 czerwca 2014 o 06:18

Tam już było wszystko rozdysponowane, co kto z Elżbiety dorobku weźmie i to nie tylko Stach Grochecki maczał w tym palce ale i synalek, Kazik Grochecki i cała rodzina Kasiczaków, stara Kasiczakowa przecież prawie do rodziny Grocheckich należy, Baśki wujek, Janusz Dziedzic posuwał ją ile wlezie, latała Kasiczaczka pod drogę w Siedliszczkach jak opętana, bo Janusz jeździł w mleczarni w Krasnymstawie. Wszystko zostało w rodzinie, Baśka kuwrwiszon nadaje się tam jak ulał, a że Wojtek miał ją jako ostatni w okolicy to mu nie przeszkadza to glupi pachoł, jak ma być mądry jak on wódeczkę ma zamiast rozumu po tatusiu Kowalczyku, a takiego wielkiego farmera udawał, znawca ale od złodziejstwa i oszustwa.

Tam już było wszystko rozdysponowane, co kto z Elżbiety dorobku weźmie i to nie tylko Stach Grochecki maczał w tym palce ale i synalek, Kazik Grochecki i cała rodzina Kasiczaków, stara Kasiczakowa przecież prawie do rodziny Grocheckich należy, Baśki wujek, Janusz Dziedzic posuwał ją ile wlezie, latała Kasiczaczka pod drogę w Siedliszczkach jak opętana, bo Janusz jeździł w mleczarni w Krasnymstawie. Wszystko zostało w rodzinie, Baśka kuwrwiszon nadaje się tam jak ulał, a że Wojtek miał ją jako ostatni w okolicy to mu nie przeszkadza to glu... rozwiń

Avatar
Jaro / 4 czerwca 2014 o 06:10

Ten Kasiczak Wojtek to sk...syn nad sk...syny, nie tylko, że bękart, ale on swojemu sąsiadowi Tadkowi Grocheckiemu rozwalił chałupę, bo ten mu za dzierżawę na czas nie zapłacił, a sam korzystał z ziemi swojej siostry za darmo i jeszcze robił trudności jak zażadała podpisania umowy, bo się wyparł, że korzystał za darmo i zaczął wmawiać, że płacił, świadków nie było tylko ta rozwalicha Grocheckich, śmierdząca Baśka, syfianka.

jakoś jak przez tyle lat słała siostra paki z Niem iec to było dobrze, maśli wał, bękarcisko, że n ikt nie widział, z wszystkich chce zrobić głupiego, oszust i złodziej i sk..syn Kowalczyka Stefana bękart!

Ten Kasiczak Wojtek to sk...syn nad sk...syny, nie tylko, że bękart, ale on swojemu sąsiadowi Tadkowi Grocheckiemu rozwalił chałupę, bo ten mu za dzierżawę na czas nie zapłacił, a sam korzystał z ziemi swojej siostry za darmo i jeszcze robił trudności jak zażadała podpisania umowy, bo się wyparł, że korzystał za darmo i zaczął wmawiać, że płacił, świadków nie było tylko ta rozwalicha Grocheckich, śmierdząca Baśka, syfianka.

jakoś jak przez tyle lat słała siostra paki z Niem iec to było dobrze, maśli wał, bękarcisko, że n ikt nie wi... rozwiń

Avatar
Aga / 3 czerwca 2014 o 19:48

A temu Kasiczakowi to obilo sie kiedy o uszy takie slowo jak "honor" czy "godnosc"? Mysle, ze nie, prostak i ham bez charakteru, okradlby nie tylko matke (ojca okradl nie swojego, bo on syn Stefana ale Kowalczyka nie Kasiczaka) czy siostre, ten dla pieniedzy to by wlasne dzieci sprzedal, to wyjatkowa kanalia, na pysk wystarczy spojrzec, 10 lat za morde sama bym dal

Avatar
Dana / 17 października 2014 o 06:45

A czym ta baba tak śmierdzi? Stałam koło Baśki Kasiczakowej w kościele to tak od niej jechało, że myślałam, że się porzygam. Nie śmieciówka a śmierdzielówka powinno się ją nazywać. A czytaliście jak się puszcza jej córeczka na uniwerku? Agnieszka Kasiczak słynie jako materac przechodni.

Avatar
Gość / 8 października 2014 o 11:53

Tak to jest jak się złodziejowi zaufa. Ale kiedyś on się przejedzie, nie tylko siostrę swoją okradł, ale i innych, naukę pobierał u teścia Stacha Grocheckiego i kogo się dało to wykpił i okradł, do własnej crki się dobierał, dlatego tak go żonka pilnuje na każdym kroku, bo ma ciągotki do małych dziewczynek. To syn Stefana Kowalczyka i Jaśki Kasiczakowej, podrzutek, kukułcze jajo.

Avatar
Kazik / 14 czerwca 2014 o 18:48

Te rodziny Kasiczaków i Grocheckich to zbiorowisko ludzi bez godności i bez honoru.

Baśka-Syfianka Stacha Grocheckiego to obłuda na dwóch nogach, takiej pokraki co w oczy patrzy, schlebia a za plecami kradnie to poza rodziną Geocheckich nie ma. Wszystkiego wszystkim zazdrości, fałszywy zawistny durnowaty śmiech to jej typowa reakcja. Z bękartem Kasiczaków stanowi doskonałą parę. Nic dziwnego, że przyszedł mu pomysł do głOwy aby w zbiorniku na mleko podwieszać mleko od najlepszej krowa żeby sfałszować próby, raz oszust, zawsze oszust, raz złodziej, zawsze złodziej. Kasiczak Stefan wychował synka Stefana Kowalczyka, podobny do ojca jak dwie krople wody a z harakteru też szubrawiec.

Tak to się dorobił Wojtek Kasiczak-Kowalczyk-Bekartowski i Baśka-Syfianka-Podkładka, b o podkłada się każdemu kto chce, tylko uwaga ma syfa.

Te rodziny Kasiczaków i Grocheckich to zbiorowisko ludzi bez godności i bez honoru.

Baśka-Syfianka Stacha Grocheckiego to obłuda na dwóch nogach, takiej pokraki co w oczy patrzy, schlebia a za plecami kradnie to poza rodziną Geocheckich nie ma. Wszystkiego wszystkim zazdrości, fałszywy zawistny durnowaty śmiech to jej typowa reakcja. Z bękartem Kasiczaków stanowi doskonałą parę. Nic dziwnego, że przyszedł mu pomysł do głOwy aby w zbiorniku na mleko podwieszać mleko od najlepszej krowa żeby sfałszować próby, raz oszust, zawsze oszus... rozwiń

Avatar
Aga / 5 czerwca 2014 o 07:35

A to przecież rodzina Grocheckich od pokoleń na oszustwach i machlojach jedzie, co nie zakombinuje Stach z Kazikiem, co nie ukradną, kogoś nie oszukają, to i nie ma, ci inaczej nie umieją żyć, a Wojtek tego murarza Kowalczyka, przypadkiem wychowany przez Kasiczaka, to szuja już po mordzie, nauczył się szybko od teścia fachu złodziejskiego u takiego honoru szukać to bękart, kukułcze jajo, parszywy złodziej.

Ale żeby własną siostrę, w pale się nie mieści, kozła ofiarnego sobie ku*** i złodziej z rodziny Kasiczaków znaleźli, a ci też zagarnęli majątek po Cieśliku i Pani Marcie, a przecież tamci mieli rodziny to tak się zakręcili, też na ukradzionbym jadą. Jaśka dzieci to  nie wiadomo z kim miała, z każdym po trochu, ile razy jeździła na “tourne” po świecie a Stefan wychowywał i synowa taka sama, musiał stach dopłacić, żeby się śmierdziucha ktoś wogóle czepił, jakby bękart nie wzitoby stała w oborze u Stacha na łańcuchu, bo w chałupie smrodu by nie wytrzymał.

A to przecież rodzina Grocheckich od pokoleń na oszustwach i machlojach jedzie, co nie zakombinuje Stach z Kazikiem, co nie ukradną, kogoś nie oszukają, to i nie ma, ci inaczej nie umieją żyć, a Wojtek tego murarza Kowalczyka, przypadkiem wychowany przez Kasiczaka, to szuja już po mordzie, nauczył się szybko od teścia fachu złodziejskiego u takiego honoru szukać to bękart, kukułcze jajo, parszywy złodziej.

Ale żeby własną siostrę, w pale się nie mieści, kozła ofiarnego sobie ku*** i złodziej z rodziny Kasiczaków znaleźli, a ci też ... rozwiń

Avatar
Aga / 4 czerwca 2014 o 17:22

Kasiczak Wojtek był sk..synem i taki cieć zdechnie, tyle ludzi co on okradł to połowa o tym nie wie wcale, to bękart i podrzutek, nic nie warty gacho co się za dziećmi rozgląda, własną córkę rozprawiczył, takiego to za jaja i na drzewo i niech zdycha powoli

Avatar
sasiadka / 4 czerwca 2014 o 07:00

Cham zostanie chamem, nawet jak si nauczy pisac, tak jest w wypadku Wojciecha Kasiczaka, honor, godnosc to cecha ludzi z klasa a nie takiego kmiotka podrzeutka jak Kasiczak, czym on jest pokazal i jeszcze nie jednego wydudka. 18 lat brac od kogos pomoc, od siostry i okrasc, w pale sie nie miesci!

Avatar
Jola / 4 czerwca 2014 o 06:31

Opowiadał jeden z kierowców z mleczarn i w Piaskach jak widział jak Kasiczak Wojtek coś dolewał do mleka, żeby było więcej, kierowcy dał stuwę, żeby nikomu  nic nie powiedział, nie tylko podwieszał mleko od wybranych krów w zbiorniku aby sfałszować próby, to oszust i złodziej w każdym calu

Avatar
sasiadka / 4 czerwca 2014 o 06:18

Tam już było wszystko rozdysponowane, co kto z Elżbiety dorobku weźmie i to nie tylko Stach Grochecki maczał w tym palce ale i synalek, Kazik Grochecki i cała rodzina Kasiczaków, stara Kasiczakowa przecież prawie do rodziny Grocheckich należy, Baśki wujek, Janusz Dziedzic posuwał ją ile wlezie, latała Kasiczaczka pod drogę w Siedliszczkach jak opętana, bo Janusz jeździł w mleczarni w Krasnymstawie. Wszystko zostało w rodzinie, Baśka kuwrwiszon nadaje się tam jak ulał, a że Wojtek miał ją jako ostatni w okolicy to mu nie przeszkadza to glupi pachoł, jak ma być mądry jak on wódeczkę ma zamiast rozumu po tatusiu Kowalczyku, a takiego wielkiego farmera udawał, znawca ale od złodziejstwa i oszustwa.

Tam już było wszystko rozdysponowane, co kto z Elżbiety dorobku weźmie i to nie tylko Stach Grochecki maczał w tym palce ale i synalek, Kazik Grochecki i cała rodzina Kasiczaków, stara Kasiczakowa przecież prawie do rodziny Grocheckich należy, Baśki wujek, Janusz Dziedzic posuwał ją ile wlezie, latała Kasiczaczka pod drogę w Siedliszczkach jak opętana, bo Janusz jeździł w mleczarni w Krasnymstawie. Wszystko zostało w rodzinie, Baśka kuwrwiszon nadaje się tam jak ulał, a że Wojtek miał ją jako ostatni w okolicy to mu nie przeszkadza to glu... rozwiń

Avatar
Jaro / 4 czerwca 2014 o 06:10

Ten Kasiczak Wojtek to sk...syn nad sk...syny, nie tylko, że bękart, ale on swojemu sąsiadowi Tadkowi Grocheckiemu rozwalił chałupę, bo ten mu za dzierżawę na czas nie zapłacił, a sam korzystał z ziemi swojej siostry za darmo i jeszcze robił trudności jak zażadała podpisania umowy, bo się wyparł, że korzystał za darmo i zaczął wmawiać, że płacił, świadków nie było tylko ta rozwalicha Grocheckich, śmierdząca Baśka, syfianka.

jakoś jak przez tyle lat słała siostra paki z Niem iec to było dobrze, maśli wał, bękarcisko, że n ikt nie widział, z wszystkich chce zrobić głupiego, oszust i złodziej i sk..syn Kowalczyka Stefana bękart!

Ten Kasiczak Wojtek to sk...syn nad sk...syny, nie tylko, że bękart, ale on swojemu sąsiadowi Tadkowi Grocheckiemu rozwalił chałupę, bo ten mu za dzierżawę na czas nie zapłacił, a sam korzystał z ziemi swojej siostry za darmo i jeszcze robił trudności jak zażadała podpisania umowy, bo się wyparł, że korzystał za darmo i zaczął wmawiać, że płacił, świadków nie było tylko ta rozwalicha Grocheckich, śmierdząca Baśka, syfianka.

jakoś jak przez tyle lat słała siostra paki z Niem iec to było dobrze, maśli wał, bękarcisko, że n ikt nie wi... rozwiń

Avatar
Aga / 3 czerwca 2014 o 19:48

A temu Kasiczakowi to obilo sie kiedy o uszy takie slowo jak "honor" czy "godnosc"? Mysle, ze nie, prostak i ham bez charakteru, okradlby nie tylko matke (ojca okradl nie swojego, bo on syn Stefana ale Kowalczyka nie Kasiczaka) czy siostre, ten dla pieniedzy to by wlasne dzieci sprzedal, to wyjatkowa kanalia, na pysk wystarczy spojrzec, 10 lat za morde sama bym dal

Zobacz wszystkie komentarze 98

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 0 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 5

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 17 16

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 76 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.

Mieszkanie na wynajem - co najczęściej odstrasza najemców?

Mieszkanie na wynajem - co najczęściej odstrasza najemców? 0 0

Kupno mieszkania w celu przeznaczenia całego metrażu na wynajem nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych sposobów inwestowania większych sum pieniędzy. Jak zatem zaaranżować mieszkanie, by przynosiło dochód przez cały rok?

Kierowca z Ukrainy jechał ekspresówką pod prąd. Dziwnie się tłumaczył [wideo]
film

Kierowca z Ukrainy jechał ekspresówką pod prąd. Dziwnie się tłumaczył [wideo] 0 3

Kierowca busa jechał drogą ekspresową pod prąd. Obywatel Ukrainy tłumaczył, że tak go poprowadziła nawigacja w samochodzie

Chciał bez kluczyka odpalić ciągnik. Trafił do szpitala

Chciał bez kluczyka odpalić ciągnik. Trafił do szpitala 4 1

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na terenie gminy Wierzbica w powiecie chełmskim

Poseł z pensją kasjerki w Biedronce? Ekspert wyjaśnia, dlaczego zbyt niskie pensje to ryzyko

Poseł z pensją kasjerki w Biedronce? Ekspert wyjaśnia, dlaczego zbyt niskie pensje to ryzyko 26 15

20-procentowe cięcie poselskich pensji to za mało - pokazuje badanie opinii publicznej. Połowa z nas uważa, że wystarczy 3,5 tys. zł na rękę. - Pieniądze to niezależność. Im mniej pieniędzy, tym niezależność polityków maleje - przestrzega ekspert

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.