Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

12 maja 2009 r.
16:06
Edytuj ten wpis

Pijani uczniowie przyszli na lekcje

0 10 A A

W Świdniku na lekcjach pojawili się dwaj pijani 16-latkowie. Na przerwie wypili butelkę wina i piwo. Ze szkoły odebrali ich rodzice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek po południu dwóch szesnastolatków wykorzystało przerwę w lekcjach na zrobienie zakupów w sklepie. Kupili butelkę wina i piwo. Wypili alkohol po czym wrócili na lekcje. Nauczyciele zauważyli, że są po alkoholu.

Policję zawiadomiła dopiero matka jednego z uczniów. Alkomat pokazał u niego promil alkoholu. Kłopoty będzie miała teraz ekspedientka, która sprzedała uczniom alkohol. Jej sklep może stracić za to koncesję.

(er)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luiza / 14 maja 2009 o 16:37
VGF napisał:
DZIENNIK WSCHODNI PODAL NIE PRAWDZIWE INFORMACJE O UCZNIACH .NIE BYLO TO NA PRZERWIE TYLKO PRZED LEKCJAMI A ALKOHOL KUPILI SAMI NIKOGO O POMOC NIE PROSILI,W TYM DREWNIAKU MOZNA TO ZROBIC BEZ PROBLEMU.I Z CZEGO TU ROBIC AFERE RAZ DO ROKU I KSIEDZU MOZNA!!!


Skoro wiesz aż tyle , to powiedz po prostu , który to drewniak ,albo która to szkoła....
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 16:18
a niech nauczyciele przypomnia jak oni byli mlodzi czy nie robili zadnych glupot....wiadomo ze sa mlodzi i chce im sie bawic...ale tez do pewnego stopnia...ale z drogiej strony ich rozumiem sama mloda jestem
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 00:02
i oczywiscie ze powinna stracic nie tylko kocesje ale i prace badz pozwolenie na prowadzenie dzialalnosci a nie za wszelka cene i wszystkimi mozliwymi sposobami dorobic sie a moz to ona ich do tego namowila ko wie................................
Avatar
VGF / 13 maja 2009 o 22:51
DZIENNIK WSCHODNI PODAL NIE PRAWDZIWE INFORMACJE O UCZNIACH .NIE BYLO TO NA PRZERWIE TYLKO PRZED LEKCJAMI A ALKOHOL KUPILI SAMI NIKOGO O POMOC NIE PROSILI,W TYM DREWNIAKU MOZNA TO ZROBIC BEZ PROBLEMU.I Z CZEGO TU ROBIC AFERE RAZ DO ROKU I KSIEDZU MOZNA!!!
Avatar
luiza / 13 maja 2009 o 09:17
No tak...to problem.....ale nie należy dopatrywać się winy w religii czy ekspedientki sklepu. Sklepy przestrzegają zakazu raczej wszystkie.Przed niedzielą byłam świadkiem , jak ze sklepu wychodził człowiek z pełną siatką piwa . Z wyglądu nie było go stać na taki zakup . Za rogiem przekazał siatkę małolatom , zainkasował coś tam za przysługę i tyle. Ze wstydem przyznam , że nie czułam się "na siłach" aby zareagować .........
Z tego co obserwuję , małolaty mają tyle pomysłów na ukrywanie swoich wybryków , że najbardziej zainteresowanym - czyli RODZICOM - trudno ich nakryć....gdyż nie wierzą że ich aniołki , bardzo układne w domu , mogą robić coś złego.....
I W TYM PROBLEM !!
No tak...to problem.....ale nie należy dopatrywać się winy w religii czy ekspedientki sklepu. Sklepy przestrzegają zakazu raczej wszystkie.Przed niedzielą byłam świadkiem , jak ze sklepu wychodził człowiek z pełną siatką piwa . Z wyglądu nie było go stać na taki zakup . Za rogiem przekazał siatkę małolatom , zainkasował coś tam za przysługę i tyle. Ze wstydem przyznam , że nie czułam się "na siłach" aby zareagować .........
Z tego co obserwuję , małolaty mają tyle pomysłów na ukrywanie swoich wybryków , że najbardziej za... rozwiń
Avatar
pepin / 12 maja 2009 o 20:31
misiu lekcja religii trwa 45 min, a w domu rodzice mają ich sporo więcej, więc przestań mlaskać ozorem bez sensu
Avatar
szalona / 12 maja 2009 o 20:28
STYX napisał:
czego to gównażerie uczą na tych lekcjach religii sam nie wiem !!!


STYX widzę, że nie chodziłeś na lekcje religii to skąd możesz wiedzieć czego na nich uczą? Powiem CI tylko -żałuj, nie wiesz co straciłeś?!
Avatar
STYX / 12 maja 2009 o 19:00
czego to gównażerie uczą na tych lekcjach religii sam nie wiem !!!
Avatar
koneser / 12 maja 2009 o 18:25
I z czego tu robic afere,wino na dwoch to po godzinie juz po nich nie powinno byc nic widac.
Avatar
kolka / 12 maja 2009 o 17:38
Skoro im się ciągle powtarza "RÓBTA CO CHCETA".Skoro luzak Majewski na spotkaniu z małolatami sławi wolność i swobodę-BIERZCIE PRYTĘ I NAD WODĘ.Skoro pozwala się im wykrzykiwać "MINISTRA DO WORA A WÓR DO JEZIORA",to niby czemu nie mogą gdzieś na parkowej ławeczce obciągnąć flaszeczki Malagi?Chcecie karać ekspedientkę?,przecież dla nich tego zakupu mógł dokonać nierozważny a uprawniony i zupełnie przypadkowy człowiek.Ja myślę,że skoro odpuszczono Palikotowi uliczne pijaństwo to i tu również należy tak postąpić-młodym trzeba najpierw dać dobre wzorce a dopiero później dziwić się ich ewentualnym złym zachowaniom.
Skoro im się ciągle powtarza "RÓBTA CO CHCETA".Skoro luzak Majewski na spotkaniu z małolatami sławi wolność i swobodę-BIERZCIE PRYTĘ I NAD WODĘ.Skoro pozwala się im wykrzykiwać "MINISTRA DO WORA A WÓR DO JEZIORA",to niby czemu nie mogą gdzieś na parkowej ławeczce obciągnąć flaszeczki Malagi?Chcecie karać ekspedientkę?,przecież dla nich tego zakupu mógł dokonać nierozważny a uprawniony i zupełnie przypadkowy człowiek.Ja myślę,że skoro odpuszczono Palikotowi uliczne pijaństwo to i tu również należy tak postąpić-młodym trzeb... rozwiń
Avatar
luiza / 14 maja 2009 o 16:37
VGF napisał:
DZIENNIK WSCHODNI PODAL NIE PRAWDZIWE INFORMACJE O UCZNIACH .NIE BYLO TO NA PRZERWIE TYLKO PRZED LEKCJAMI A ALKOHOL KUPILI SAMI NIKOGO O POMOC NIE PROSILI,W TYM DREWNIAKU MOZNA TO ZROBIC BEZ PROBLEMU.I Z CZEGO TU ROBIC AFERE RAZ DO ROKU I KSIEDZU MOZNA!!!


Skoro wiesz aż tyle , to powiedz po prostu , który to drewniak ,albo która to szkoła....
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 16:18
a niech nauczyciele przypomnia jak oni byli mlodzi czy nie robili zadnych glupot....wiadomo ze sa mlodzi i chce im sie bawic...ale tez do pewnego stopnia...ale z drogiej strony ich rozumiem sama mloda jestem
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 00:02
i oczywiscie ze powinna stracic nie tylko kocesje ale i prace badz pozwolenie na prowadzenie dzialalnosci a nie za wszelka cene i wszystkimi mozliwymi sposobami dorobic sie a moz to ona ich do tego namowila ko wie................................
Avatar
VGF / 13 maja 2009 o 22:51
DZIENNIK WSCHODNI PODAL NIE PRAWDZIWE INFORMACJE O UCZNIACH .NIE BYLO TO NA PRZERWIE TYLKO PRZED LEKCJAMI A ALKOHOL KUPILI SAMI NIKOGO O POMOC NIE PROSILI,W TYM DREWNIAKU MOZNA TO ZROBIC BEZ PROBLEMU.I Z CZEGO TU ROBIC AFERE RAZ DO ROKU I KSIEDZU MOZNA!!!
Avatar
luiza / 13 maja 2009 o 09:17
No tak...to problem.....ale nie należy dopatrywać się winy w religii czy ekspedientki sklepu. Sklepy przestrzegają zakazu raczej wszystkie.Przed niedzielą byłam świadkiem , jak ze sklepu wychodził człowiek z pełną siatką piwa . Z wyglądu nie było go stać na taki zakup . Za rogiem przekazał siatkę małolatom , zainkasował coś tam za przysługę i tyle. Ze wstydem przyznam , że nie czułam się "na siłach" aby zareagować .........
Z tego co obserwuję , małolaty mają tyle pomysłów na ukrywanie swoich wybryków , że najbardziej zainteresowanym - czyli RODZICOM - trudno ich nakryć....gdyż nie wierzą że ich aniołki , bardzo układne w domu , mogą robić coś złego.....
I W TYM PROBLEM !!
No tak...to problem.....ale nie należy dopatrywać się winy w religii czy ekspedientki sklepu. Sklepy przestrzegają zakazu raczej wszystkie.Przed niedzielą byłam świadkiem , jak ze sklepu wychodził człowiek z pełną siatką piwa . Z wyglądu nie było go stać na taki zakup . Za rogiem przekazał siatkę małolatom , zainkasował coś tam za przysługę i tyle. Ze wstydem przyznam , że nie czułam się "na siłach" aby zareagować .........
Z tego co obserwuję , małolaty mają tyle pomysłów na ukrywanie swoich wybryków , że najbardziej za... rozwiń
Avatar
pepin / 12 maja 2009 o 20:31
misiu lekcja religii trwa 45 min, a w domu rodzice mają ich sporo więcej, więc przestań mlaskać ozorem bez sensu
Avatar
szalona / 12 maja 2009 o 20:28
STYX napisał:
czego to gównażerie uczą na tych lekcjach religii sam nie wiem !!!


STYX widzę, że nie chodziłeś na lekcje religii to skąd możesz wiedzieć czego na nich uczą? Powiem CI tylko -żałuj, nie wiesz co straciłeś?!
Avatar
STYX / 12 maja 2009 o 19:00
czego to gównażerie uczą na tych lekcjach religii sam nie wiem !!!
Avatar
koneser / 12 maja 2009 o 18:25
I z czego tu robic afere,wino na dwoch to po godzinie juz po nich nie powinno byc nic widac.
Avatar
kolka / 12 maja 2009 o 17:38
Skoro im się ciągle powtarza "RÓBTA CO CHCETA".Skoro luzak Majewski na spotkaniu z małolatami sławi wolność i swobodę-BIERZCIE PRYTĘ I NAD WODĘ.Skoro pozwala się im wykrzykiwać "MINISTRA DO WORA A WÓR DO JEZIORA",to niby czemu nie mogą gdzieś na parkowej ławeczce obciągnąć flaszeczki Malagi?Chcecie karać ekspedientkę?,przecież dla nich tego zakupu mógł dokonać nierozważny a uprawniony i zupełnie przypadkowy człowiek.Ja myślę,że skoro odpuszczono Palikotowi uliczne pijaństwo to i tu również należy tak postąpić-młodym trzeba najpierw dać dobre wzorce a dopiero później dziwić się ich ewentualnym złym zachowaniom.
Skoro im się ciągle powtarza "RÓBTA CO CHCETA".Skoro luzak Majewski na spotkaniu z małolatami sławi wolność i swobodę-BIERZCIE PRYTĘ I NAD WODĘ.Skoro pozwala się im wykrzykiwać "MINISTRA DO WORA A WÓR DO JEZIORA",to niby czemu nie mogą gdzieś na parkowej ławeczce obciągnąć flaszeczki Malagi?Chcecie karać ekspedientkę?,przecież dla nich tego zakupu mógł dokonać nierozważny a uprawniony i zupełnie przypadkowy człowiek.Ja myślę,że skoro odpuszczono Palikotowi uliczne pijaństwo to i tu również należy tak postąpić-młodym trzeb... rozwiń