Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

15 marca 2015 r.
14:19
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie placu zabaw

Autor: Zdjęcie autora toma
62 13 A A

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 35-letniego mieszkańca tego miasta, który w sobotę ok. godz. 23 wjechał w ogrodzenie placu zabaw na rogu ulic Kamińskiego i Ratajczaka. Kierowca peugeota miał 0,9 promila alkoholu w organizmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zdjęcia i informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszego Czytelnika na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl Dziękujemy.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący autem najprawdopodobniej z nadmierną prędkością wszedł w zakręt, uderzył w ogrodzenie placu zabaw i ściął rosnące tam drzewo. Mężczyzna został przewieziony na komisariat, a jego auto trafiło na policyjny parking.

- 35-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności - mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do podobnego zdarzenia z udziałem pijanego kierowcy doszło w piątek w Chorupniku w pow. krasnostawskim. Tam pijany kierowca wjechał w przystanek autobusowy.
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
takijeden / 17 marca 2015 o 11:19

Jeszcze śmieciu trafisz na swojego pogromcę na dwóch gazach za kierownicą!

Inaczej wtedy będziesz śpiewał idioto...

Co nie zmienia faktu,że nikt Muce nie dał prawa wypowiadania się w imieniu ogółu i to co myśli ze swoim szwagrem (wujkiem,stryjkiem,bratem czy kimkolwiek) to jej (jego) opinia w nie całego społeczeństwa...

Avatar
Gość / 17 marca 2015 o 00:20

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

Jeszcze śmieciu trafisz na swojego pogromcę na dwóch gazach za kierownicą!

Inaczej wtedy będziesz śpiewał idioto...

Avatar
pijany kierowca / 16 marca 2015 o 21:34

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

rozwiń
Avatar
XYZ / 16 marca 2015 o 13:00

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej porcyjce musi obawiać się posadzenia o pijaństwo? Czy to nie jest próbą zasugerowania Polaków, że prości ludzie głosujący na PiS czy inne partie nie są wiele warci bo ponoć pija na wydrę? PO i jej służalcze pisemka tylko piszą o jakiejś nieszczęśliwej dla Polaków sytuacji, ale nie napiszą, że odebranie prawka temu człowiekowi pozbawi jego rodzinę chleba!!! Kopacz z Komorowskim dadzą im na czynsz, na spłatę kredytu, na chleb i do chleba? Zastanówcie się rodacy bo wybory już nie za długo ... Bez szybkiej zmiany na fotelu prezydenta i w sejmie czeka nas upadek i jeszcze większa bieda z prześladowaniami włącznie. Wybór jest tylko nasz. Polska zasługuje na prawo do bycia sobą. Oddani wierze ojców i rodzinie zawsze będziemy silni!

Nie wykorzystuj tej sytuacji do swojej politycznej własnie manipulacji. Swoja droga jak pijany to pijany. Dobrze , że na chodniku o tej porze nie było nikogo . A mógł być ktos z twoich bliskich, prawda ? Inaczej byś pewnie śpiewał. Czy też nazywałbyś całą sytuację manipulacja ?

Nie wykorzystuj tej sytuacji do swojej politycznej własnie manipulacji. Swoja droga jak pijany to pijany. Dobrze , że na chodniku o tej porze nie było nikogo . A mógł być ktos z twoich bliskich, prawda ? Inaczej byś pewnie śpiewał. Czy też nazywałbyś całą sytuację manipulacja ?

rozwiń
Avatar
R,T. / 16 marca 2015 o 00:08

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej porcyjce musi obawiać się posadzenia o pijaństwo? Czy to nie jest próbą zasugerowania Polaków, że prości ludzie głosujący na PiS czy inne partie nie są wiele warci bo ponoć pija na wydrę? PO i jej służalcze pisemka tylko piszą o jakiejś nieszczęśliwej dla Polaków sytuacji, ale nie napiszą, że odebranie prawka temu człowiekowi pozbawi jego rodzinę chleba!!! Kopacz z Komorowskim dadzą im na czynsz, na spłatę kredytu, na chleb i do chleba? Zastanówcie się rodacy bo wybory już nie za długo ... Bez szybkiej zmiany na fotelu prezydenta i w sejmie czeka nas upadek i jeszcze większa bieda z prześladowaniami włącznie. Wybór jest tylko nasz. Polska zasługuje na prawo do bycia sobą. Oddani wierze ojców i rodzinie zawsze będziemy silni!

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej po... rozwiń

Avatar
Muka / 15 marca 2015 o 19:57

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
ren / 15 marca 2015 o 18:24
Chciał skoczyć tylko do Cpn bo zbraklo
Avatar
Gość / 15 marca 2015 o 17:36

Na tym placu w ogóle dzieją sie niezłe imprezy. Moze wyszedł z tego domku na placu.To ulubiony lokal pijaczków!

Avatar
Sławek / 15 marca 2015 o 16:30

zauważyliście, że najczęściej siadają za kółko pijaki z Lubartowa i Świdnika/Mełgwi ???

nie zauważyliśmy. ci z blachami LU tak samo chleją i rozbijają się.

Avatar
Tomek / 15 marca 2015 o 16:00

A kara za scięte drzewo bez pozwolenia ciekawe jaka  ?????

Avatar
takijeden / 17 marca 2015 o 11:19

Jeszcze śmieciu trafisz na swojego pogromcę na dwóch gazach za kierownicą!

Inaczej wtedy będziesz śpiewał idioto...

Co nie zmienia faktu,że nikt Muce nie dał prawa wypowiadania się w imieniu ogółu i to co myśli ze swoim szwagrem (wujkiem,stryjkiem,bratem czy kimkolwiek) to jej (jego) opinia w nie całego społeczeństwa...

Avatar
Gość / 17 marca 2015 o 00:20

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

Jeszcze śmieciu trafisz na swojego pogromcę na dwóch gazach za kierownicą!

Inaczej wtedy będziesz śpiewał idioto...

Avatar
pijany kierowca / 16 marca 2015 o 21:34

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

to ja tobie i twojej rodzinie tez zycze zebyscie sie pozabijali... bo czemu nie :)

rozwiń
Avatar
XYZ / 16 marca 2015 o 13:00

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej porcyjce musi obawiać się posadzenia o pijaństwo? Czy to nie jest próbą zasugerowania Polaków, że prości ludzie głosujący na PiS czy inne partie nie są wiele warci bo ponoć pija na wydrę? PO i jej służalcze pisemka tylko piszą o jakiejś nieszczęśliwej dla Polaków sytuacji, ale nie napiszą, że odebranie prawka temu człowiekowi pozbawi jego rodzinę chleba!!! Kopacz z Komorowskim dadzą im na czynsz, na spłatę kredytu, na chleb i do chleba? Zastanówcie się rodacy bo wybory już nie za długo ... Bez szybkiej zmiany na fotelu prezydenta i w sejmie czeka nas upadek i jeszcze większa bieda z prześladowaniami włącznie. Wybór jest tylko nasz. Polska zasługuje na prawo do bycia sobą. Oddani wierze ojców i rodzinie zawsze będziemy silni!

Nie wykorzystuj tej sytuacji do swojej politycznej własnie manipulacji. Swoja droga jak pijany to pijany. Dobrze , że na chodniku o tej porze nie było nikogo . A mógł być ktos z twoich bliskich, prawda ? Inaczej byś pewnie śpiewał. Czy też nazywałbyś całą sytuację manipulacja ?

Nie wykorzystuj tej sytuacji do swojej politycznej własnie manipulacji. Swoja droga jak pijany to pijany. Dobrze , że na chodniku o tej porze nie było nikogo . A mógł być ktos z twoich bliskich, prawda ? Inaczej byś pewnie śpiewał. Czy też nazywałbyś całą sytuację manipulacja ?

rozwiń
Avatar
R,T. / 16 marca 2015 o 00:08

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej porcyjce musi obawiać się posadzenia o pijaństwo? Czy to nie jest próbą zasugerowania Polaków, że prości ludzie głosujący na PiS czy inne partie nie są wiele warci bo ponoć pija na wydrę? PO i jej służalcze pisemka tylko piszą o jakiejś nieszczęśliwej dla Polaków sytuacji, ale nie napiszą, że odebranie prawka temu człowiekowi pozbawi jego rodzinę chleba!!! Kopacz z Komorowskim dadzą im na czynsz, na spłatę kredytu, na chleb i do chleba? Zastanówcie się rodacy bo wybory już nie za długo ... Bez szybkiej zmiany na fotelu prezydenta i w sejmie czeka nas upadek i jeszcze większa bieda z prześladowaniami włącznie. Wybór jest tylko nasz. Polska zasługuje na prawo do bycia sobą. Oddani wierze ojców i rodzinie zawsze będziemy silni!

...ludzie dają sobą manipulować na różne sposoby, aby tylko pismaki mieli satysfakcję ze sprzedaży newsa. Pijany i plac zabaw zaostrza wyobraźnię , tak ja Prezydent Komorowski rozdał medale i ordery! i zaraz garkotłuki podniecają się i głosują na antypolska bandę i wierzą, że człowiek z 0.9 promila jest pijany ..

Socjotechnika aby wygrać wybory i jednocześnie podpuścić naród na siebie .. Jedno piwo i setka wódki w zupełności starczy do takiej skali tuz poniżej 1 promila. Czy to jest picie? Czy człowiek we własnym kraju po takiej po... rozwiń

Avatar
Muka / 15 marca 2015 o 19:57

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
ren / 15 marca 2015 o 18:24
Chciał skoczyć tylko do Cpn bo zbraklo
Avatar
Gość / 15 marca 2015 o 17:36

Na tym placu w ogóle dzieją sie niezłe imprezy. Moze wyszedł z tego domku na placu.To ulubiony lokal pijaczków!

Avatar
Sławek / 15 marca 2015 o 16:30

zauważyliście, że najczęściej siadają za kółko pijaki z Lubartowa i Świdnika/Mełgwi ???

nie zauważyliśmy. ci z blachami LU tak samo chleją i rozbijają się.

Avatar
Tomek / 15 marca 2015 o 16:00

A kara za scięte drzewo bez pozwolenia ciekawe jaka  ?????

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 0

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 2 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 18 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 44 28

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.