Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

23 kwietnia 2013 r.
19:14
Edytuj ten wpis

Pikieta przed PZL Świdnik. Związkowcy mają dość (zdjęcia)

33 10 A A

Związkowcy z WZZ "Sierpień 80” twierdzą, że pracownicy PZL-Świdnik są niesłusznie karani, a praca w zakładzie jest źle zorganizowana. – Mamy już tego dość – mówią.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:02

No własnei prostaku prymitywny czerwona swołocz debilu kretyie ta czerwona swołocaz przez 45 lat dawała prace i bezpieczeństwo dupku amen

Avatar
Pracownik stary / 30 kwietnia 2013 o 11:50
[quote name='były pracownik' timestamp='1367315222' post='764452']
gosciu,odstaw juz leki i nie pisz bzdur,bo ktos co nie wie co się dzieje w tym pier***niku to moze by ci uwierzył.Takie pieniadze to zarabiaja w kopalni a nie w tej smiesznej firmie,chociaz ciężko to nazwac jeszcze firmą,raczej obozem pracy.
[/quote]

Oj zarabiają, zarabiają (z nadgodzinami). No chyba, ze mówimy o agencyjnych. Ale do nadgodzin to trochę jednak zmuszają, ale inna sprawa jest, że pełno ludzi, który b. chętnie na nie chodzą.
Avatar
były pracownik / 30 kwietnia 2013 o 11:47
[quote name='BARDZO ZADOWOLONY' timestamp='1367308626' post='764427']
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten płacz gdzie na lubelszczyźnie lepszą robotę jeden z drugim dostanie? no gdzie?
[/quote]

gosciu,odstaw juz leki i nie pisz bzdur,bo ktos co nie wie co się dzieje w tym pier***niku to moze by ci uwierzył.Takie pieniadze to zarabiaja w kopalni a nie w tej smiesznej firmie,chociaz ciężko to nazwac jeszcze firmą,raczej obozem pracy.
[quote name='BARDZO ZADOWOLONY' timestamp='1367308626' post='764427']
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten pł... rozwiń
Avatar
BARDZO ZADOWOLONY / 30 kwietnia 2013 o 09:57
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten płacz gdzie na lubelszczyźnie lepszą robotę jeden z drugim dostanie? no gdzie?
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 18:26
powinniście pracować za miskę zupy, w latach 80 przeszkadzało wam jak kotlet zdrożał raz na kilka lat o parę groszy, strajkowaliści i teraz min. przez was ludzie nie mają pracy, albo pracują za psie pieniadze, to wy jesteście winni tej biedy, zlikwidować ten zakład i zyjcie powietrzem
Avatar
kri / 24 kwietnia 2013 o 09:22
"Związek „Sierpień 80” w PZL-Świdnik znany jest z determinacji w walce o pracownicze przywileje."
Autor tekstu POzwolił sobie na niewybredny żart przytoczony powyżej wtrącony w relację z pikiety przed Zakładem w Świdniku.
Wszyscy wiedzą kto jest właścicielem Dziennika wschodniego i dlaczego to nie są Polacy.
"Czerwona swołocz "dalej w POlsce ma najwięcej do POwiedzenia.
Nie dajmy się zgnoić tym "dupkom".
Róbmy swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Związek „Sierpień 80” w PZL-Świdnik znany jest z determinacji w walce o pracownicze przywileje."
Autor tekstu POzwolił sobie na niewybredny żart przytoczony powyżej wtrącony w relację z pikiety przed Zakładem w Świdniku.
Wszyscy wiedzą kto jest właścicielem Dziennika wschodniego i dlaczego to nie są Polacy.
"Czerwona swołocz "dalej w POlsce ma najwięcej do POwiedzenia.
Nie dajmy się zgnoić tym "dupkom".
Róbmy swoje !!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 24 kwietnia 2013 o 08:44
[quote name='sila najemna...' timestamp='1366784618' post='762184']
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdzie przy PiS byli bysmy piec lat temu. Dlaczego nikt nie widzi tej wrogiej czlowiekowi ideologii? Dlaczego wciaz bezkarnie pozwalamy na usuwanie Kaczynskiego w cien i sami zakladamy sobie stryczek na szyje? Czas najwyzszy powiedziec NIE i zaczac efektywnie dzialac na rzezc jednoczenia klasy wyzyskiwanej miast i wsi. Tylko rozumne dzialania i opor dany lewackim pomyslom na zycie proletariatu moze zaowocowac w takiej ilosci miejsc pracy, ze to my bedziemy stawiali warunki wyzyskiwaczom i krwiopijcom! Tylko kreatywna i postepowa prawica potrafi zahamowac degradacje znaczenia wiary katolickiej, umilowania Boga, poszanowania duchowienstwa i honorowego zachowywania sie w trudnych sytuacjach!
[/quote]Taka jest wola wielkiego ZWIĄZKU RADZIECKIEGO, a nasze pachołki Moskwy mają g.ó.w.n.o do gadania.Czerwoni jedzą z ręki putinowi,za raz POlecą nasze AZOTY !!!!
[quote name='sila najemna...' timestamp='1366784618' post='762184']
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo l... rozwiń
Avatar
sila najemna... / 24 kwietnia 2013 o 08:23
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdzie przy PiS byli bysmy piec lat temu. Dlaczego nikt nie widzi tej wrogiej czlowiekowi ideologii? Dlaczego wciaz bezkarnie pozwalamy na usuwanie Kaczynskiego w cien i sami zakladamy sobie stryczek na szyje? Czas najwyzszy powiedziec NIE i zaczac efektywnie dzialac na rzezc jednoczenia klasy wyzyskiwanej miast i wsi. Tylko rozumne dzialania i opor dany lewackim pomyslom na zycie proletariatu moze zaowocowac w takiej ilosci miejsc pracy, ze to my bedziemy stawiali warunki wyzyskiwaczom i krwiopijcom! Tylko kreatywna i postepowa prawica potrafi zahamowac degradacje znaczenia wiary katolickiej, umilowania Boga, poszanowania duchowienstwa i honorowego zachowywania sie w trudnych sytuacjach!
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdz... rozwiń
Avatar
fred / 24 kwietnia 2013 o 08:13
I co w tym dziwnego że ktoś pracuje w weekendy lub w godzinach nadliczbowych? Czy Pan Borys powiedziała że godziny nadliczbowe są płatne a prace w niedziele płatne 200%? Takie mamy czasy że "dymamy" 250 godzin w miesiącu tylko różnica polega na tym że niektórzy za nadgodziny dostają pieniądze a inni pracują w czynie społecznym!!!!
Avatar
ANDY / 23 kwietnia 2013 o 21:33
Chcecie posłuchać więcej !

Zapraszamy na 1Maja 2013 w Świdniku .

[url="https://www.facebook.com/events/515084928551536/?ref=22"]https://www.facebook...8551536/?ref=22[/url]

.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:02

No własnei prostaku prymitywny czerwona swołocz debilu kretyie ta czerwona swołocaz przez 45 lat dawała prace i bezpieczeństwo dupku amen

Avatar
Pracownik stary / 30 kwietnia 2013 o 11:50
[quote name='były pracownik' timestamp='1367315222' post='764452']
gosciu,odstaw juz leki i nie pisz bzdur,bo ktos co nie wie co się dzieje w tym pier***niku to moze by ci uwierzył.Takie pieniadze to zarabiaja w kopalni a nie w tej smiesznej firmie,chociaz ciężko to nazwac jeszcze firmą,raczej obozem pracy.
[/quote]

Oj zarabiają, zarabiają (z nadgodzinami). No chyba, ze mówimy o agencyjnych. Ale do nadgodzin to trochę jednak zmuszają, ale inna sprawa jest, że pełno ludzi, który b. chętnie na nie chodzą.
Avatar
były pracownik / 30 kwietnia 2013 o 11:47
[quote name='BARDZO ZADOWOLONY' timestamp='1367308626' post='764427']
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten płacz gdzie na lubelszczyźnie lepszą robotę jeden z drugim dostanie? no gdzie?
[/quote]

gosciu,odstaw juz leki i nie pisz bzdur,bo ktos co nie wie co się dzieje w tym pier***niku to moze by ci uwierzył.Takie pieniadze to zarabiaja w kopalni a nie w tej smiesznej firmie,chociaz ciężko to nazwac jeszcze firmą,raczej obozem pracy.
[quote name='BARDZO ZADOWOLONY' timestamp='1367308626' post='764427']
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten pł... rozwiń
Avatar
BARDZO ZADOWOLONY / 30 kwietnia 2013 o 09:57
Po co ten krzyk ,przecież pracownicy sami godzą się na pracę w godzinach nadliczbowych,niektórzy latają za majstrami kierownikami i skamlają żeby zostać po godzinach, w niedziele jak była robota to chetnych było do groma,a który nie dostanie tzw.karty nadliczbowej to mało się z żalu nie zesra,wiekszość to by nadliczbowo we wszystkie święta do roboty przychodziła(wielkanoc i boże narodzenie),zarabiamy po 4 ,5 a nawet 6 tysięcy netto i po ten płacz gdzie na lubelszczyźnie lepszą robotę jeden z drugim dostanie? no gdzie?
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 18:26
powinniście pracować za miskę zupy, w latach 80 przeszkadzało wam jak kotlet zdrożał raz na kilka lat o parę groszy, strajkowaliści i teraz min. przez was ludzie nie mają pracy, albo pracują za psie pieniadze, to wy jesteście winni tej biedy, zlikwidować ten zakład i zyjcie powietrzem
Avatar
kri / 24 kwietnia 2013 o 09:22
"Związek „Sierpień 80” w PZL-Świdnik znany jest z determinacji w walce o pracownicze przywileje."
Autor tekstu POzwolił sobie na niewybredny żart przytoczony powyżej wtrącony w relację z pikiety przed Zakładem w Świdniku.
Wszyscy wiedzą kto jest właścicielem Dziennika wschodniego i dlaczego to nie są Polacy.
"Czerwona swołocz "dalej w POlsce ma najwięcej do POwiedzenia.
Nie dajmy się zgnoić tym "dupkom".
Róbmy swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Związek „Sierpień 80” w PZL-Świdnik znany jest z determinacji w walce o pracownicze przywileje."
Autor tekstu POzwolił sobie na niewybredny żart przytoczony powyżej wtrącony w relację z pikiety przed Zakładem w Świdniku.
Wszyscy wiedzą kto jest właścicielem Dziennika wschodniego i dlaczego to nie są Polacy.
"Czerwona swołocz "dalej w POlsce ma najwięcej do POwiedzenia.
Nie dajmy się zgnoić tym "dupkom".
Róbmy swoje !!!!!!!!!!!!!&#... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 24 kwietnia 2013 o 08:44
[quote name='sila najemna...' timestamp='1366784618' post='762184']
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdzie przy PiS byli bysmy piec lat temu. Dlaczego nikt nie widzi tej wrogiej czlowiekowi ideologii? Dlaczego wciaz bezkarnie pozwalamy na usuwanie Kaczynskiego w cien i sami zakladamy sobie stryczek na szyje? Czas najwyzszy powiedziec NIE i zaczac efektywnie dzialac na rzezc jednoczenia klasy wyzyskiwanej miast i wsi. Tylko rozumne dzialania i opor dany lewackim pomyslom na zycie proletariatu moze zaowocowac w takiej ilosci miejsc pracy, ze to my bedziemy stawiali warunki wyzyskiwaczom i krwiopijcom! Tylko kreatywna i postepowa prawica potrafi zahamowac degradacje znaczenia wiary katolickiej, umilowania Boga, poszanowania duchowienstwa i honorowego zachowywania sie w trudnych sytuacjach!
[/quote]Taka jest wola wielkiego ZWIĄZKU RADZIECKIEGO, a nasze pachołki Moskwy mają g.ó.w.n.o do gadania.Czerwoni jedzą z ręki putinowi,za raz POlecą nasze AZOTY !!!!
[quote name='sila najemna...' timestamp='1366784618' post='762184']
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo l... rozwiń
Avatar
sila najemna... / 24 kwietnia 2013 o 08:23
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdzie przy PiS byli bysmy piec lat temu. Dlaczego nikt nie widzi tej wrogiej czlowiekowi ideologii? Dlaczego wciaz bezkarnie pozwalamy na usuwanie Kaczynskiego w cien i sami zakladamy sobie stryczek na szyje? Czas najwyzszy powiedziec NIE i zaczac efektywnie dzialac na rzezc jednoczenia klasy wyzyskiwanej miast i wsi. Tylko rozumne dzialania i opor dany lewackim pomyslom na zycie proletariatu moze zaowocowac w takiej ilosci miejsc pracy, ze to my bedziemy stawiali warunki wyzyskiwaczom i krwiopijcom! Tylko kreatywna i postepowa prawica potrafi zahamowac degradacje znaczenia wiary katolickiej, umilowania Boga, poszanowania duchowienstwa i honorowego zachowywania sie w trudnych sytuacjach!
Zastanawiam sie czesto nad naszymi wspolnymi problemami i dochodze do wniosku, ze wina lezy jednak po naszej stronie! Kapitalizm podnosi swoje kosmate lapy na niezaleznosc klasy robotniczej, a my w wyborach popieramy PO! Ci z kolei niszcza postepowa prawice i odwracaja kota ogonem mozwiac klamstwa pod adresem patriotycznych kol i zwalczaka Kosciol. Wyzysk doprowadzili do perfekcji, a my wciaz wierzymy, ze odsuniecie PiS od rzadow bylo lekarstwem. Gorzko nam takie lekarstwo posmakowalo, bo po siedmiu latach nierzadu jestesmy tam, gdz... rozwiń
Avatar
fred / 24 kwietnia 2013 o 08:13
I co w tym dziwnego że ktoś pracuje w weekendy lub w godzinach nadliczbowych? Czy Pan Borys powiedziała że godziny nadliczbowe są płatne a prace w niedziele płatne 200%? Takie mamy czasy że "dymamy" 250 godzin w miesiącu tylko różnica polega na tym że niektórzy za nadgodziny dostają pieniądze a inni pracują w czynie społecznym!!!!
Avatar
ANDY / 23 kwietnia 2013 o 21:33
Chcecie posłuchać więcej !

Zapraszamy na 1Maja 2013 w Świdniku .

[url="https://www.facebook.com/events/515084928551536/?ref=22"]https://www.facebook...8551536/?ref=22[/url]

.