Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

2 kwietnia 2012 r.
13:51
Edytuj ten wpis

Praca na lotnisku: Zatrudnią 39 ochroniarzy

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
11 9 A A
 (Mikołaj Majda / portlotniczy.lublin.pl)
(Mikołaj Majda / portlotniczy.lublin.pl)

39 pracowników Służby Ochrony Lotniska szuka Port Lotniczy Lublin. Ogłoszenie o naborze do pracy pojawiło się na stronie Portu Lotniczego Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– To już nie jest nabór na pojedyncze stanowisko, szukamy 39 pracowników ochrony – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

– Ich zadaniem będzie ochrona fizyczna obiektów portu, kontrola bezpieczeństwa osób i bagażu obsługa elektronicznego systemu bezpieczeństwa.

Wymagania nie są wygórowane. Wystarczy średnie wykształcenie i dobra sprawność psychofizyczna. – Ale, co trzeba podkreślić, kandydat musi znać język angielski w stopniu co najmniej umożliwiającym komunikację – dodaje Jankowski.

– Istotne jest też miejsce zamieszkania w promieniu do 50 km od portu.
Aplikacje można składać do 15 kwietnia.

Wszystkie szczegóły związane z naborem znajdują się na stronie www.airport.lublin.pl w zakładce "rekrutacja”. Klikając na wybrane stanowisko znajdziemy jego dokładny opis i wymagania.

Pod linkiem "Wyślij zgłoszenie” znajduje się formularz aplikacyjny, który należy wypełnić. Drogą on-line trafi on do portu.

Spółka szuka też kandydatów na stanowisko komendanta Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej (aplikacje do 12 kwietnia), komendanta Służby Ochrony Lotniska oraz dyżurnego operacyjnego portu lotniczego (aplikacje do 5 kwietnia).

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PL.prawda / 3 kwietnia 2012 o 08:19
Komendant Służby Ochrony Lotniska i znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym ??? No nie, on ma szprechać perfekcyjnie po angielsku !!!! Na poziomie dobrym to może znać niemiecki! Chyba faktycznie oferty tych najwyższych stanowisk były szykowane "pod kogoś" bo założę się, że zgłaszający się (po studiach ale po niechodliwych kierunkach) na "Pracownik Służby Ochrony Lotniska" będą lepiej mówić po ang. od szefa.
Avatar
werbunkowy / 3 kwietnia 2012 o 07:50
Zostało jeszcze ok 35 etatów na tzw.odstraszaczy ptaków,chodzisz z gwizdkiem przez 12godz za 4,50/h.
Avatar
Ztw / 3 kwietnia 2012 o 04:51
POj... remontuje naraz obie drogi dojazdowe do Świdnika i ma w D..., że ludzie do pracy nie mogą dojechać.
Avatar
agee / 2 kwietnia 2012 o 20:53
nieżle NAS Lublinian oceniają 40-tu ochroniarzy na zwykłych ludzi ????????????
Avatar
uważny / 2 kwietnia 2012 o 20:26
A czytaliście, jakie warunki ma spełnić komendant ochrony lotniska? Widać, że oferta pisana była "pod kogoś" - pewnie znajomego świstaka...
Avatar
Marcin / 2 kwietnia 2012 o 19:46
Pewnie szukają jeszcze na stanowisko opiekuna susła perełkowanego he he he !
Ja się pytam gdzie się podziały te setki miejsc pracy co miały być ?

Raptem są 4 oferty na stronie portu lotniczego ?
Czyżby już wszystko dawno temu zostało rozdysponowane w ramach rodzin u koryta i "samych swoich".
Avatar
... / 2 kwietnia 2012 o 18:35
W końcu ktoś powiedział nie dla buraków, przecież miejscowi też muszą gdzieś pracować, a nie tylko rejestrowac sie po urzędach pracy.
Avatar
czytelnik / 2 kwietnia 2012 o 17:18
z ta odlegloscia zamieszkania to jakas dyskryminacja, co kogo obchodzi w jaki sposob ktos do pracy dojedzie? zwykle jak ktos ma 50 km to sie relokuje i gitara...
Avatar
student / 2 kwietnia 2012 o 14:39
Kategoryczne NIE dla zespołu Tartak na lubelskich juwenaliach

Strona protestu:

https://www.facebook.com/events/407131025965102/407174275960777/?notif_t=plan_mall_activity

Jest już ponad tysiąc osób, od wczoraj. Stanowcze NIE, dla pogrobowców banderowców na polskiej ziemi. To urąganie pamięci ofiar. Ci ludzie nakręcili wideoklip w zburzonym polskim kościele i śpiewają tam o mordercach z UPA. Jeśli to wam nie przeszkadza to równie dobrze można śpiewać o chwale SS i NKWD. Wstyd!
Avatar
PL.prawda / 3 kwietnia 2012 o 08:19
Komendant Służby Ochrony Lotniska i znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym ??? No nie, on ma szprechać perfekcyjnie po angielsku !!!! Na poziomie dobrym to może znać niemiecki! Chyba faktycznie oferty tych najwyższych stanowisk były szykowane "pod kogoś" bo założę się, że zgłaszający się (po studiach ale po niechodliwych kierunkach) na "Pracownik Służby Ochrony Lotniska" będą lepiej mówić po ang. od szefa.
Avatar
werbunkowy / 3 kwietnia 2012 o 07:50
Zostało jeszcze ok 35 etatów na tzw.odstraszaczy ptaków,chodzisz z gwizdkiem przez 12godz za 4,50/h.
Avatar
Ztw / 3 kwietnia 2012 o 04:51
POj... remontuje naraz obie drogi dojazdowe do Świdnika i ma w D..., że ludzie do pracy nie mogą dojechać.
Avatar
agee / 2 kwietnia 2012 o 20:53
nieżle NAS Lublinian oceniają 40-tu ochroniarzy na zwykłych ludzi ????????????
Avatar
uważny / 2 kwietnia 2012 o 20:26
A czytaliście, jakie warunki ma spełnić komendant ochrony lotniska? Widać, że oferta pisana była "pod kogoś" - pewnie znajomego świstaka...
Avatar
Marcin / 2 kwietnia 2012 o 19:46
Pewnie szukają jeszcze na stanowisko opiekuna susła perełkowanego he he he !
Ja się pytam gdzie się podziały te setki miejsc pracy co miały być ?

Raptem są 4 oferty na stronie portu lotniczego ?
Czyżby już wszystko dawno temu zostało rozdysponowane w ramach rodzin u koryta i "samych swoich".
Avatar
... / 2 kwietnia 2012 o 18:35
W końcu ktoś powiedział nie dla buraków, przecież miejscowi też muszą gdzieś pracować, a nie tylko rejestrowac sie po urzędach pracy.
Avatar
czytelnik / 2 kwietnia 2012 o 17:18
z ta odlegloscia zamieszkania to jakas dyskryminacja, co kogo obchodzi w jaki sposob ktos do pracy dojedzie? zwykle jak ktos ma 50 km to sie relokuje i gitara...
Avatar
student / 2 kwietnia 2012 o 14:39
Kategoryczne NIE dla zespołu Tartak na lubelskich juwenaliach

Strona protestu:

https://www.facebook.com/events/407131025965102/407174275960777/?notif_t=plan_mall_activity

Jest już ponad tysiąc osób, od wczoraj. Stanowcze NIE, dla pogrobowców banderowców na polskiej ziemi. To urąganie pamięci ofiar. Ci ludzie nakręcili wideoklip w zburzonym polskim kościele i śpiewają tam o mordercach z UPA. Jeśli to wam nie przeszkadza to równie dobrze można śpiewać o chwale SS i NKWD. Wstyd!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!