Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

26 listopada 2012 r.
19:40
Edytuj ten wpis

Prezes PZL-Świdnik dostał nagrodę

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 12 A A
Mieczysław Majewski, prezes PZL-Świdnik (Jacek Świerczyński)
Mieczysław Majewski, prezes PZL-Świdnik (Jacek Świerczyński)

Mieczysław Majewski, prezes PZL-Świdnik, został uhonorowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej nagrodą "Konfederatki 2012”. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali w Warszawie połączonej z jubileuszem 23-lecia Pracodawców RP.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Gdy osiem lat temu po raz pierwszy przyznawaliśmy "Konfederatki”, pragnęliśmy nagradzać nimi ludzi wyjątkowych. Tych, którzy budują prestiż i siłę pracodawców, często nie zdając sobie sprawy z tego, jak znakomitą robotę wykonują dla naszego środowiska.

"Konfederatki” stały się prestiżowymi wyróżnieniami, a ich laureaci cieszą się zasłużonym uznaniem i szacunkiem – mówił otwierając uroczystość Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP.

"Konfederatki” to doroczna nagroda przyznawana członkom Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej w dowód uznania szczególnych zasług dla rozwoju dialogu społecznego w Polsce oraz za znaczący wkład w umacnianie ruchu pracodawców, krzewienie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 09:25
[quote name='były' timestamp='1354090536' post='701310']
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
[/quote]Znajdą inny skuteczny sposób,wspomnisz moje słowa. SYSTEM.
Avatar
były / 28 listopada 2012 o 09:15
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
Avatar
mecenas / 28 listopada 2012 o 09:10
[quote name='bra' timestamp='1354089787' post='701296']
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników?
Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
[/quote]Nic się nie zacznie! SYSTEM się sam obroni,przecież sądy i prokuratura są nie ZALEŻNE.
Avatar
bra / 28 listopada 2012 o 09:03
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników?
Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 08:36
Z tymi sprawami w Sądzie Pracy to mocno ciekawa sprawa
Avatar
WOJTEK / 28 listopada 2012 o 08:33
A może ktoś napisze ile jest spraw w Sądzie Pracy ,byli pracownicy-wsk pzl po prywatyzacji
Avatar
kula11 / 27 listopada 2012 o 21:45
Za co dostał ? za co dostał ? ... firma zapłaciła to i dostał.
Chyba , że Panowie Pracodawcy RP przyznają te swoje ,,pryncypałki" za totalny bałagan w przedsiębiorstwie, nepotyzm i włoski absolutyzm graniczący z absurdem.
Avatar
Jarek / 27 listopada 2012 o 20:27
Znowu zwolnienia? Przecież na początku roku chwalili się w TV, ze będą przyjęcia ok.200-250 osób. Więc jak to jest?
Avatar
mecenas mole szczak / 27 listopada 2012 o 17:28
To ku*** jaja jakieś?
Avatar
mecenas / 27 listopada 2012 o 17:28
[quote name='xyz' timestamp='1354033388' post='701071']
Ja wiem za co. Za przygotowywaną właśnie akcję kolejnych zwolnień grupowych w PZL. A miało już nie być zwolnień Prezesie. Czy mam przesłać cytat z wywiadu? To nie było tak dawno. Pamiętamy...
[/quote]POLSKA to bardzo bogaty kraj,który nie ulęknie się kryzysu i nadal premiuje żydów.
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 09:25
[quote name='były' timestamp='1354090536' post='701310']
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
[/quote]Znajdą inny skuteczny sposób,wspomnisz moje słowa. SYSTEM.
Avatar
były / 28 listopada 2012 o 09:15
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
Avatar
mecenas / 28 listopada 2012 o 09:10
[quote name='bra' timestamp='1354089787' post='701296']
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników?
Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
[/quote]Nic się nie zacznie! SYSTEM się sam obroni,przecież sądy i prokuratura są nie ZALEŻNE.
Avatar
bra / 28 listopada 2012 o 09:03
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników?
Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
Avatar
Gość / 28 listopada 2012 o 08:36
Z tymi sprawami w Sądzie Pracy to mocno ciekawa sprawa
Avatar
WOJTEK / 28 listopada 2012 o 08:33
A może ktoś napisze ile jest spraw w Sądzie Pracy ,byli pracownicy-wsk pzl po prywatyzacji
Avatar
kula11 / 27 listopada 2012 o 21:45
Za co dostał ? za co dostał ? ... firma zapłaciła to i dostał.
Chyba , że Panowie Pracodawcy RP przyznają te swoje ,,pryncypałki" za totalny bałagan w przedsiębiorstwie, nepotyzm i włoski absolutyzm graniczący z absurdem.
Avatar
Jarek / 27 listopada 2012 o 20:27
Znowu zwolnienia? Przecież na początku roku chwalili się w TV, ze będą przyjęcia ok.200-250 osób. Więc jak to jest?
Avatar
mecenas mole szczak / 27 listopada 2012 o 17:28
To ku*** jaja jakieś?
Avatar
mecenas / 27 listopada 2012 o 17:28
[quote name='xyz' timestamp='1354033388' post='701071']
Ja wiem za co. Za przygotowywaną właśnie akcję kolejnych zwolnień grupowych w PZL. A miało już nie być zwolnień Prezesie. Czy mam przesłać cytat z wywiadu? To nie było tak dawno. Pamiętamy...
[/quote]POLSKA to bardzo bogaty kraj,który nie ulęknie się kryzysu i nadal premiuje żydów.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!