Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

23 stycznia 2011 r.
13:07
Edytuj ten wpis

Świdnik: Policjanci znaleźli narkotyki w samochodzie

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
Policjanci przyłapali 23-latka, który miał narkotyki. (archiwum)
Policjanci przyłapali 23-latka, który miał narkotyki. (archiwum)

100 gram marihuany miał w samochodzie 23-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci zatrzymali go w sobotę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna wpadł około godziny 21-szej. Policjanci zatrzymali samochód na ul. Niepodległości. Nie była to zwykła kontrola drogowa. Policjanci mieli informacje, że mężczyzna może mieć narkotyki.

Autem jechało dwóch mężczyzn: 23-letni mieszkaniec Świdnika i jego 22-letni kompan. Policjanci znaleźli ponad 100 gram marihuany, wartej 4 tys. zł. 23-latek został zatrzymany. Odpowie za posiadanie narkotyków.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Falubaz / 27 października 2011 o 18:15
Witam !
Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję.
|
|
|
\/

[url="http://www.youtube.com/watch?v=UGrene4HmsA"][size="3"](KLIKNIJ !)[/size][/url]
Avatar
Marcel / 23 października 2011 o 21:34
pewnie ze skarpy jakis brudas !
Avatar
PBNZ / 12 maja 2011 o 23:15
[quote name='JP Jestescie Pedały ze sk.' timestamp='1296517939' post='431360']
to pewnie najwieksi gangsterzy ze skarpy utylizowac smieci
[/quote]
ku*** je***a kim jesteś cwelu kondonie konfidencie je***y cie ku*** złapie łeb rozjebie
Avatar
Zaniepokojony / 4 lutego 2011 o 00:38
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110203/LUBLIN/449614675
o dziwo tu(powyzszy link) nie cale 60 gr warte jest ok.5 tys.pln
W ponizszym temacie ponad 100gr warte jest ok 4 tys.pln

ONI SA POje***I-W CALYM KRAJU 70% TEGO CO PRZECHWYCI WLADZA WRACA NA RYNEK - do tego "dzialka" kosztuje ponad 80 zł(licze za grama)- bo oczywiscie gram to 10 DZIALEK DILERSKICH- DO GAZU Z TYMI CIULAMI OD OBLICZEN-jakby znalezli TONE to naturalnie uzaleznic mogloby sie pol GLOBU(lekko) a sami chleja po 1,5 litra wÓdy na lebka dziennie oczywiscie ''osiagajac'' ja(za sluzbe)darmo
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110203/LUBLIN/449614675
o dziwo tu(powyzszy link) nie cale 60 gr warte jest ok.5 tys.pln
W ponizszym temacie ponad 100gr warte jest ok 4 tys.pln

ONI SA POje***I-W CALYM KRAJU 70% TEGO CO PRZECHWYCI WLADZA WRACA NA RYNEK - do tego "dzialka" kosztuje ponad 80 zł(licze za grama)- bo oczywiscie gram to 10 DZIALEK DILERSKICH- DO GAZU Z TYMI CIULAMI OD OBLICZEN-jakby znalezli TONE to naturalnie uzaleznic mogloby sie pol GLOBU(lekko) a sami chleja po 1,5 ... rozwiń
Avatar
THC / 1 lutego 2011 o 11:48
Straszliwy zbrodniarz. Posiadał zasuszone kwiatostany przerażającej, ohydnej, narkotyzującej, ultra trującej konopi. Konopi, która w rzeczywistości, nawet w przypadku nadużywania, szkodzi mniej od legalnych narkotyków typu alkohol i papierosy. Szkodzi mniej i nie wywołuje uzależnienia organizmu, więc tym bardziej powinna być legalna. Kto chce, ten jara i nikomu nic do tego. Zapalenie kilka razy w tygodniu nie zniszczy zdrowia, tak, jak kilka piw wypitych w przeciągu tygodnia nikogo nie zmieni w alkoholika. Światem rządzą deb***e, tylko w kilku krajach mądrzy ludzie odebrali mafiom 100% zysków z handlu marihuaną. W dzisiejszych czasach jest ona tak łatwo dostępna, jak alkohol, dostępna też dla nieletnich, przecież diler nie będzie nikogo legitymował (często sam jest nieletni), dlatego głupotą jest wydawanie pieniędzy na walkę z czymś, czego nic nie zlikwiduje. Niech w końcu w Polsce odważni zalegalizują zielsko. Lepszy zajarany trawą, wesoły i pokojowo nastawiony naród, niż nachlany wódą i ziejący nienawiścią.
Straszliwy zbrodniarz. Posiadał zasuszone kwiatostany przerażającej, ohydnej, narkotyzującej, ultra trującej konopi. Konopi, która w rzeczywistości, nawet w przypadku nadużywania, szkodzi mniej od legalnych narkotyków typu alkohol i papierosy. Szkodzi mniej i nie wywołuje uzależnienia organizmu, więc tym bardziej powinna być legalna. Kto chce, ten jara i nikomu nic do tego. Zapalenie kilka razy w tygodniu nie zniszczy zdrowia, tak, jak kilka piw wypitych w przeciągu tygodnia nikogo nie zmieni w alkoholika. Światem rządzą deb***e, tylko w kil... rozwiń
Avatar
JP Jestescie Pedały ze sk. / 1 lutego 2011 o 00:52
to pewnie najwieksi gangsterzy ze skarpy utylizowac smieci
Avatar
swider / 23 stycznia 2011 o 23:30
[quote name='Mar' timestamp='1295788238' post='427878']
No i co za problem? Ktoś go zmuszał do brania tych narkotyków, albo on kogoś zmuszał? Jak ktoś chce to niech bierze, jak nie to nie. Nie ma żadnego powodu żeby państwo się w to wtrącało!
[/quote]
dokładnie...no ale wiesz teraz nawet dzieci są państwowe...
Avatar
swider / 23 stycznia 2011 o 23:27
taaaaaaaa??? to powiesić ich za to... polska...eh
Avatar
pb23 / 23 stycznia 2011 o 22:34
Powinno być 100 gramów, a nie 100 gram!!!
Avatar
xxx / 23 stycznia 2011 o 14:53
jaka 21, zatrzymali go w biały dzień kolo 16 bo jakaś ku..a się rozpruła
Avatar
Falubaz / 27 października 2011 o 18:15
Witam !
Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję.
|
|
|
\/

[url="http://www.youtube.com/watch?v=UGrene4HmsA"][size="3"](KLIKNIJ !)[/size][/url]
Avatar
Marcel / 23 października 2011 o 21:34
pewnie ze skarpy jakis brudas !
Avatar
PBNZ / 12 maja 2011 o 23:15
[quote name='JP Jestescie Pedały ze sk.' timestamp='1296517939' post='431360']
to pewnie najwieksi gangsterzy ze skarpy utylizowac smieci
[/quote]
ku*** je***a kim jesteś cwelu kondonie konfidencie je***y cie ku*** złapie łeb rozjebie
Avatar
Zaniepokojony / 4 lutego 2011 o 00:38
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110203/LUBLIN/449614675
o dziwo tu(powyzszy link) nie cale 60 gr warte jest ok.5 tys.pln
W ponizszym temacie ponad 100gr warte jest ok 4 tys.pln

ONI SA POje***I-W CALYM KRAJU 70% TEGO CO PRZECHWYCI WLADZA WRACA NA RYNEK - do tego "dzialka" kosztuje ponad 80 zł(licze za grama)- bo oczywiscie gram to 10 DZIALEK DILERSKICH- DO GAZU Z TYMI CIULAMI OD OBLICZEN-jakby znalezli TONE to naturalnie uzaleznic mogloby sie pol GLOBU(lekko) a sami chleja po 1,5 litra wÓdy na lebka dziennie oczywiscie ''osiagajac'' ja(za sluzbe)darmo
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110203/LUBLIN/449614675
o dziwo tu(powyzszy link) nie cale 60 gr warte jest ok.5 tys.pln
W ponizszym temacie ponad 100gr warte jest ok 4 tys.pln

ONI SA POje***I-W CALYM KRAJU 70% TEGO CO PRZECHWYCI WLADZA WRACA NA RYNEK - do tego "dzialka" kosztuje ponad 80 zł(licze za grama)- bo oczywiscie gram to 10 DZIALEK DILERSKICH- DO GAZU Z TYMI CIULAMI OD OBLICZEN-jakby znalezli TONE to naturalnie uzaleznic mogloby sie pol GLOBU(lekko) a sami chleja po 1,5 ... rozwiń
Avatar
THC / 1 lutego 2011 o 11:48
Straszliwy zbrodniarz. Posiadał zasuszone kwiatostany przerażającej, ohydnej, narkotyzującej, ultra trującej konopi. Konopi, która w rzeczywistości, nawet w przypadku nadużywania, szkodzi mniej od legalnych narkotyków typu alkohol i papierosy. Szkodzi mniej i nie wywołuje uzależnienia organizmu, więc tym bardziej powinna być legalna. Kto chce, ten jara i nikomu nic do tego. Zapalenie kilka razy w tygodniu nie zniszczy zdrowia, tak, jak kilka piw wypitych w przeciągu tygodnia nikogo nie zmieni w alkoholika. Światem rządzą deb***e, tylko w kilku krajach mądrzy ludzie odebrali mafiom 100% zysków z handlu marihuaną. W dzisiejszych czasach jest ona tak łatwo dostępna, jak alkohol, dostępna też dla nieletnich, przecież diler nie będzie nikogo legitymował (często sam jest nieletni), dlatego głupotą jest wydawanie pieniędzy na walkę z czymś, czego nic nie zlikwiduje. Niech w końcu w Polsce odważni zalegalizują zielsko. Lepszy zajarany trawą, wesoły i pokojowo nastawiony naród, niż nachlany wódą i ziejący nienawiścią.
Straszliwy zbrodniarz. Posiadał zasuszone kwiatostany przerażającej, ohydnej, narkotyzującej, ultra trującej konopi. Konopi, która w rzeczywistości, nawet w przypadku nadużywania, szkodzi mniej od legalnych narkotyków typu alkohol i papierosy. Szkodzi mniej i nie wywołuje uzależnienia organizmu, więc tym bardziej powinna być legalna. Kto chce, ten jara i nikomu nic do tego. Zapalenie kilka razy w tygodniu nie zniszczy zdrowia, tak, jak kilka piw wypitych w przeciągu tygodnia nikogo nie zmieni w alkoholika. Światem rządzą deb***e, tylko w kil... rozwiń
Avatar
JP Jestescie Pedały ze sk. / 1 lutego 2011 o 00:52
to pewnie najwieksi gangsterzy ze skarpy utylizowac smieci
Avatar
swider / 23 stycznia 2011 o 23:30
[quote name='Mar' timestamp='1295788238' post='427878']
No i co za problem? Ktoś go zmuszał do brania tych narkotyków, albo on kogoś zmuszał? Jak ktoś chce to niech bierze, jak nie to nie. Nie ma żadnego powodu żeby państwo się w to wtrącało!
[/quote]
dokładnie...no ale wiesz teraz nawet dzieci są państwowe...
Avatar
swider / 23 stycznia 2011 o 23:27
taaaaaaaa??? to powiesić ich za to... polska...eh
Avatar
pb23 / 23 stycznia 2011 o 22:34
Powinno być 100 gramów, a nie 100 gram!!!
Avatar
xxx / 23 stycznia 2011 o 14:53
jaka 21, zatrzymali go w biały dzień kolo 16 bo jakaś ku..a się rozpruła
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!