niedziela, 18 marca 2018 r.

Świdnik

Sygnały czytelników

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 listopada 2005, 12:12

Dobrze, że zajęliście się problemem przemytu. Nie rozumiem tylko jednego: zajmuje się tym policja i celnicy. A gdzie są urzędnicy skarbowi?! Przecież to leży w ich kompetencjach. Ale wygodniej siedzi się za biurkiem i pije kawę...
Andrzej D. ze Świdnika

Nie dziwię się, że ludzie kupują rzeczy pochodzące z przemytu. Są po prostu tańsze. To jest główny powód. Co tu mówić o patriotyzmie i lojalności wobec państwa? Gdybyśmy godziwie zarabiali, to nikt nie chodziłby na targ kupować szmuglowanych towarów.
Maria z Piask

Może wam uda się rozwiązać problem mieszkańców bloku przy ul. Akacjowej 18. Nie możemy sobie poradzić z gromadą młodych ludzi, którzy niemal codziennie zbierają się pod klatką. Nie dosyć, że piją alkohol, to zaczepiają ludzi. Wiele razy dzwoniliśmy na policję. Kończyło się to tym, że funkcjonariusze ich spisywali i na tym się kończyło, a problem pozostał.
Czytelniczka

Zmartwiłem się, że w Galerii Wenus nie będzie prawdopodobnie kręgielni. Szkoda, bo myślę, że byłoby wielu chętnych do korzystania z niej. Młodzieży brakuje właśnie takich miejsc w Świdniku.
Marek

Nie wierzę, że wasza akcja - polegająca na pokazywaniu niebezpiecznych miejsc - przyniesie zamierzony efekt. Skoro przez tyle lat nic się nie zmieniło, to nie sądzę, że teraz będzie inaczej. Niedawno byłem świadkiem, jak policjanci przyjechali na ul. Niepodległości, gdzie nieletni głośno się zachowywali, a było już koło północy. Spisali ich i zaprowadzili do rodziców. I co to dało? Za kilkadziesiąt minut znów wyszli na ulicę, bo ich rodzice puścili. Ręce opadają.
Edward B.

Szlag mnie trafia, kiedy słyszę już od kilku lat dyskusje na temat lotniska w Świdniku. Z tych rozmów nic nie wynika. Już mi się nawet tego nie chce słuchać. Niedawno byłem na Słowacji. Tam się mało gada, a dużo robi. Takich autostrad to możemy im tylko pozazdrościć. Może już czas najwyższy, żeby u nas podjąć jakieś konkretne kroki, a nie tylko obiecywać?
Zenon Janiak z Rybczewic

Ciągle krytykujecie naszą spółdzielnię. A ja chciałem pochwalić prezesa. Miałem zadłużenie. Poszedłem do niego. Bez żadnego problemu rozłożył mi dług na raty. Za to jestem mu wdzięczny.
Czytelnik
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!