Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

24 stycznia 2015 r.
22:00
Edytuj ten wpis

Z kartą taniej. Ale tylko w Świdniku

3 13 A A

W mieście niebawem ruszy program lojalnościowy. Klienci robiący zakupy w Świdniku dzięki specjalnej karcie otrzymają rabaty

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To wspólna inicjatywa świdnickich przedsiębiorców i miasta - mówi Bartłomiej Pejo z Biura Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Świdnik. - Wyprodukujemy nie tylko karty lojalnościowe, ale też zajmiemy się promocją projektu "Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku” m.in. poprzez media elektroniczne. Wydrukujemy plakaty i naklejki, które będą identyfikować punkty biorące udział w tym projekcie.

Inicjatywa ma zachęcić do kierowania się lokalnym patriotyzmem w kwestii zakupów i usług. - Zamykamy, w pewnym sensie, obieg pieniądza w naszym mieście - objaśnia Pejo. - Korzystają wszyscy. Mieszkańcy z karty rabatowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą to być rabaty na poziomie od 5 do 20 proc., ale każdy z przedsiębiorców podejmuje sam decyzję w tym zakresie. Może więc liczyć na więcej klientów, np. takich, którzy dzięki karcie zrezygnują z wyjazdu na zakupy do Lublina. A korzyść dla miasta jest taka, że wspieramy przedsiębiorczość. Druga rzecz to podatki, które wpłyną do kasy Świdnika.

Na początek do dyspozycji mieszkańców będzie tysiąc kart lojalnościowych. - Każda będzie mieć format karty kredytowej - opisuje Pejo. - Nie będzie imienna, będą więc z niej mogły korzystać całe rodziny.

Karta nie jest jeszcze gotowa. - W najbliższym tygodniu jej projekt przedstawimy do zaopiniowania Radzie Przedsiębiorców - zapowiada Pejo.
Wiadomo już, że kartę będzie można obierać w Urzędzie Miasta w Świdniku i w kilku punktach partnerskich, które wyrażą zgodę na udostępnianie jej mieszkańcom.

Liczba partnerów w projekcie nie jest jeszcze znana. - Projekt dopiero się rozpoczął, więc ciężko powiedzieć, ilu w sumie partnerów będziemy mieć - mówi Pejo. - W Świdniku jest zarejestrowanych ok. 3 tys. podmiotów gospodarczych. Mniej więcej jedna trzecia z nich są to punkty usługowo-handlowe. Do tych właśnie przedsiębiorców chcemy dotrzeć.

Rada Przedsiębiorców w Świdniku zostanie wybrana na początku przyszłego tygodnia. - Na tym spotkaniu przedstawimy do zaopiniowana projekty - karty, plakatów i program lojalnościowy - zapowiada Pejo. - Jeśli to wszystko zostanie zatwierdzone na najbliższym spotkaniu, to karta będzie dostępna dla mieszkańców w ciągu miesiąca.

Urzędnicy liczą, że karta będzie honorowana w ok. 1 tys. punktów usługowo-handlowych na terenie Świdnika.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
J.B. / 26 stycznia 2015 o 10:22

Lepiej byłoby jakby stworzono jakiś serwis internetowy gdzie co w Świdniku można kupić bo wszystko jest jest tak po rozrzucane po całym mieście, poukrywane w jakiś zaułkach żeby coś kupić to trzeba się naszukać. Druga kwestia to mały wybór asortymentu, gdzie nie pójdę to nie ma.

Avatar
LSW / 26 stycznia 2015 o 09:41

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz 

Nie ma to jak pluć na to miasto i mieszkańców i jednocześnie pracować tutaj a czasami nawet mieszkać.Po ch..j tu przyjeżdzasz zabierasz pracę świdniczanom,jak ci tak żle to wypi....j do swojego wielkiego miasta i tam pracuj i mieszkaj.Ten wpis dotyczy wszystkich lubelaków,łycniaków i cemenciaków. 

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 00:25

Polityka .. proszę używać sformuowań ekonomicznych...!!!

Avatar
Przedsiebiorca / 26 stycznia 2015 o 00:22

hm..

Pomysł może i fajny tylko kto zrekompensuje nam do 20%... ..(??? tez opłaci podatki ) ..

A moze wszystkim przedsiebiorcom (podaja 1000 ze wezma udział) obniża podatki, czynsz najmu, Zus.. nie bedziemy narzekać,...ale Panie Bartku Prosze nie stosowac metod politycznych tylko Ekonomicznych.

Avatar
zenek / 25 stycznia 2015 o 20:52

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz życia.

Avatar
Kamila / 25 stycznia 2015 o 19:32

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Avatar
js / 25 stycznia 2015 o 15:32
Gdyby nie hamburg to byslś zdechł z głodu
Avatar
mieszkam tu LSW-u / 25 stycznia 2015 o 12:59

Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam

cham i prostak to cię zrobił i to widać po twoich genach w wypowiedzi

Avatar
mieszkaniec / 25 stycznia 2015 o 10:49

No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu

musi chłop się jakoś wykazać . nie na darmo stworzono oddzielny etat

Avatar
hghrdff / 25 stycznia 2015 o 10:18
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
Avatar
J.B. / 26 stycznia 2015 o 10:22

Lepiej byłoby jakby stworzono jakiś serwis internetowy gdzie co w Świdniku można kupić bo wszystko jest jest tak po rozrzucane po całym mieście, poukrywane w jakiś zaułkach żeby coś kupić to trzeba się naszukać. Druga kwestia to mały wybór asortymentu, gdzie nie pójdę to nie ma.

Avatar
LSW / 26 stycznia 2015 o 09:41

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz 

Nie ma to jak pluć na to miasto i mieszkańców i jednocześnie pracować tutaj a czasami nawet mieszkać.Po ch..j tu przyjeżdzasz zabierasz pracę świdniczanom,jak ci tak żle to wypi....j do swojego wielkiego miasta i tam pracuj i mieszkaj.Ten wpis dotyczy wszystkich lubelaków,łycniaków i cemenciaków. 

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 00:25

Polityka .. proszę używać sformuowań ekonomicznych...!!!

Avatar
Przedsiebiorca / 26 stycznia 2015 o 00:22

hm..

Pomysł może i fajny tylko kto zrekompensuje nam do 20%... ..(??? tez opłaci podatki ) ..

A moze wszystkim przedsiebiorcom (podaja 1000 ze wezma udział) obniża podatki, czynsz najmu, Zus.. nie bedziemy narzekać,...ale Panie Bartku Prosze nie stosowac metod politycznych tylko Ekonomicznych.

Avatar
zenek / 25 stycznia 2015 o 20:52

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz życia.

Avatar
Kamila / 25 stycznia 2015 o 19:32

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Avatar
js / 25 stycznia 2015 o 15:32
Gdyby nie hamburg to byslś zdechł z głodu
Avatar
mieszkam tu LSW-u / 25 stycznia 2015 o 12:59

Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam

cham i prostak to cię zrobił i to widać po twoich genach w wypowiedzi

Avatar
mieszkaniec / 25 stycznia 2015 o 10:49

No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu

musi chłop się jakoś wykazać . nie na darmo stworzono oddzielny etat

Avatar
hghrdff / 25 stycznia 2015 o 10:18
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi

Kolejne pielęgniarki na zwolnieniach lekarskich. W SPSK4 odwołują planowe zabiegi 5 0

Praca jak na ostrym dyżurze i przełożone na inne terminy planowe zabiegi. W szpitalu klinicznym przy ul. Jaczewskiego w Lublinie ok. 40 procent pielęgniarek anestezjologicznych i instrumentariuszek od dzisiaj jest na zwolnieniu lekarskim. Podobna sytuacja jest też w innych szpitalach.

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34. Była walka, ale punktów brak 0 0

W zaległym spotkaniu Budowlani Lublin przegrali z Ogniwem Sopot 16:34

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców

Poseł z Białej Podlaskiej rzecznikiem przedsiębiorców 0 2

To już oficjalna wiadomość: Adam Abramowicz z Białej Podlaskiej został Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców i zrzekł się mandatu poselskiego oraz członkostwa w PiS. – Tego wymagało to stanowisko – mówi były już poseł

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie
30 czerwca 2018, 10:00

Be Active Tour. Ewa Chodakowska w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 30 czerwca w ramach trasy Be Active Tour do Lublina zawita znana propagatorka aktywnego stylu życia - Ewa Chodakowska. Gwiazda poprowadzi warsztaty na Arenie Lublin w godz. 10-17.30.

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia]
galeria

Agropokazy: Rolnicy bawili się w Końskowoli, zagrał Papa D. [zdjęcia] 0 0

Były nowoczesne maszyny rolnicze, pokazy cięcia drzew, wystawy zwierząt hodowlanych, nagrody dla najlepszych rolników, a także dziesiątki kramów, wesołe miasteczko i koncerty zespołów muzycznych. Tegoroczne Agropokazy już za nami.

Lublin podzielił pieniądze na imprezy. Kto dostał najwięcej?

Lublin podzielił pieniądze na imprezy. Kto dostał najwięcej? 0 0

Prawie 340 tys. zł rozdzieliły władze Lublina na dotacje do wydarzeń kulturalnych. Ponad połowę puli zgarnęli organizatorzy dwóch festiwali. Wśród tych, którzy dostali okrągłe zero, jest Niepubliczna Biblioteka Fantastyczna im. Stanisława Lema i festiwal operowy na lubelskim Zamku

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim powstanie nowe przedszkole i żłobek. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na projekt budowlany. Obiekty mają powstać przy osiedlu wielorodzinnym Brzeska –Wyszyńskiego, które wciąż się rozbudowuje.

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach 0 0

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II to główne tematy XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby. Cykl koncertów w kościele p.w. Św. Rodziny rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do połowy października.

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 2 1

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia] 1 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 44 9

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 9

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 21 10

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!