Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tag
program tv

Artykuły oznaczone tagiem: program tv

Program TV na weekend 15-17 czerwca. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Program TV na weekend 15-17 czerwca. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najbliższe dni w telewizji to przede wszystkim Mundial. Ale nie znaczy to, że ci, którzy nie przepadają za piłką nożną, będą musieli się nudzić. Sprawdźcie, jakie filmy można zobaczyć w weekend w naziemnej telewizji cyfrowej.

Program TV: Filmowy weekend 8-10 czerwca. Co warto zobaczyć?
8 czerwca 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 8-10 czerwca. Co warto zobaczyć? 1 1

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie kino akcji (Con Air), produkcja familijna (Góra czarownic) i ambitniejsza rozrywka (Rozstanie). Sprawdźcie, co jeszcze będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV: Filmowy weekend 1-3 czerwca. Co warto zobaczyć?
1 czerwca 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 1-3 czerwca. Co warto zobaczyć? 0 1

Co Gdzie Kiedy. Kolejna odsłona Transformers, kultowi Pogromcy duchów, kino gangsterskie Martina Scorsese, to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV: Filmowy weekend 18-20 maja. Co warto zobaczyć?
18 maja 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 18-20 maja. Co warto zobaczyć? 0 2

Co Gdzie Kiedy. Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane przed tygodniem cykle. Miłośnicy familijnych animacji będą mieli okazję obejrzeć kolejną część Epoki Lodowcowej z kolei miłośnicy klasycznej przygody zobaczą drugą odsłonę przeboju z Michaelem Douglasem. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV: Filmowy weekend 11-13 maja. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 11-13 maja. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Co warto zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej w najbliższy weekend? Wśród ciekawych filmowych propozycji znajdą się m.in. efektowne Na skraju jutra, oscarowa Tajemnica Filomeny i przejmujący Szeregowiec Ryan.

"Lobster", "Wolny strzelec", "Obcy". Program TV na weekend 27-29 kwietnia
27 kwietnia 2018, 0:00

"Lobster", "Wolny strzelec", "Obcy". Program TV na weekend 27-29 kwietnia 0 0

W ten weekend stacje naziemnej telewizji cyfrowej oferują szereg róznorodnych produkcji filmowych. Zobaczymy m.in. ambitne dramaty (Lobster, Wolny strzelec), efektowne widowiska (300, Gniew tytanów) i kino familijne (Shrek Trzeci). Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Program TV na weekend 6-8 kwietnia: Jakie filmy warto zobaczyć?
6 kwietnia 2018, 0:00

Program TV na weekend 6-8 kwietnia: Jakie filmy warto zobaczyć? 3 0

Najbliższy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej przebiegnie pod znakiem kina szpiegowskiego i sensacyjnego. Przygody Bonda, Kryptonim U.N.C.L.E. czy widowiskowy John Wick to niektóre przykłady. Ale będzie też coś dla fanów ambitniejszych filmów, m.in. produkcje braci Dardenne i Davida Lyncha. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV na Święta Wielkanocne [30.03-2.04]. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na Święta Wielkanocne [30.03-2.04]. Jakie filmy warto zobaczyć? 8 4

Przed nami Święta Wielkanocne. Stacje telewizyjne prześcigają się, by w tym okresie zatrzymać widza przy sobie. W programie naziemnej telewizji cyfrowej, poza kilkoma premierami nie mamy co liczyć na zupełne nowości. Wybieramy jednak kilka ciekawych produkcji, które w tym okresie warto będzie zobaczyć. Sprawdź program telewizyjny na Święta:

Program TV na weekend 23-25 marca. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 23-25 marca. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

W nadchodzący weekend w telewizji każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Widowiskowe Avengers, dramatyczny Uciekinier, przezabawny Zgon na pogrzebie, to tylko niektóre z propozycji nadawców naziemnej telewizji cyfrowej. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Program TV na weekend 16-18 marca. Jakie filmy warto zobaczyć?
16 marca 2018, 0:00

Program TV na weekend 16-18 marca. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Nadchodzący weekend w telewizji dostarczy filmowych emocji miłośnikom różnych gatunków. W piątek można liczyć na kino rozrywkowe, m.in. w postaci Kapitana Ameryki: Zimowego Żołnierza, sobota to komedie i romanse, z kolei w niedzielę nie zabraknie widowiskowych superprodukcji historycznych, takich jak Troja. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

 Program TV na weekend 9-11 marca. Jakie filmy warto zobaczyć?
9 marca 2018, 0:00

Program TV na weekend 9-11 marca. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 2

Rozrywka i klasyka, tak będzie wyglądał filmowy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej. Z jednej strony widzowie będą mogli oglądać kasowe przeboje rozrywkowe, takie jak Strażnicy Galaktyki, Iron Man 3 czy Kac Vegas III; z drugiej - legendarne filmy z Butchem Cassidym oraz Sundance Kiedem oraz Buillittem na czele. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Program TV na weekend 2-4 marca. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 2-4 marca. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 1

Komedie romantyczne, widowiskowe kino superbohaterskie i angażujące dramaty. W ten weekend stacje naziemnej telewizji cyfrowej oferują ciekawą rozrywkę dla miłośników różnego rodzaju kina. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w najbliższe dni w telewizji.

 Program TV na weekend 23-25 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć?
23 lutego 2018, 0:00

Program TV na weekend 23-25 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Ostatnia odsłona przygód Harry'ego Pottera, przebojowy Kac Vegas, klasyczne kino Krzysztofa Kieślowskiego, to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

 Program TV na weekend 16-18 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć?
16 lutego 2018, 0:00

Program TV na weekend 16-18 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć? 4 0

Co Gdzie Kiedy. Weekend w telewizji przebiegnie przede wszystkim pod znakiem kina rozrywkowego - będziemy kontynuować przygody Harry'ego Pottera, Hobbita Bilbo i Jamesa Bonda. Ale nie zabraknie też poważniejszego kina, m.in. festiwalowych Baranów czy Kochanka Królowej. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

 Program TV: Filmowy weekend 9-11 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć?
9 lutego 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 9-11 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć? 3 0

Co Gdzie Kiedy. Kolejna odsłona przygód Harry'ego Pottera i Hobbita, doskonałe Polowanie i wreszcie kultowy film Quentina Tarantino, to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Program TV na weekend 2-4 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 2-4 lutego. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Przed nami weekend pełen filmowych wrażeń w telewizji. Miłośnicy familijnej przygody będą mogli zobaczyć kolejną część Harry'ego Pottera i ponownie przeżyć wyprawę u boku Bilbo i krasnoludów w Hobbicie. Na fanów akcji czeka Twierdza i Polowanie na Czerwony Październik. Będzie też coś dla odbiorców ambitniejszego kina, m.in. odkrycie festiwalu w Cannes - Pewnego razu w Anatolii. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji naziemnej.

Program TV na weekend 26-28 stycznia. Jakie filmy warto zobaczyć?
26 stycznia 2018, 0:00

Program TV na weekend 26-28 stycznia. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w telewizji każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na widzów czeka młodzieżowe kino przygodowe (Igrzyska Śmierci), dużo dobrej sensacji (16 przecznic, Stan Gry) i ambitniejsze produkcje (Jak ojciec i syn). Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

 Program TV: Filmowy weekend 19-21 stycznia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 19-21 stycznia. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kolejne odsłony Harry'ego Pottera i Gwiezdnych Wojen, widowiskowy GoldenEye i dramatyczna Triszna. Pragnienie miłości, to tylko niektóre z filmowych propozycji stacji telewizyjnych na weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w najbliższych dniach.

Program TV: Filmowy weekend 12-14 stycznia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 12-14 stycznia. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w telewizji każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na dobre kino mogą liczyć młodsi i starsi widzowie, miłośnicy kina akcji, przygody i dramatu. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

 Program TV: Filmowy weekend 6-7 stycznia. Co warto zobaczyć?
6 stycznia 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 6-7 stycznia. Co warto zobaczyć? 3 1

Co Gdzie Kiedy. Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane przed tygodniem cykle. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejną część Gwiezdnych Wojen z kolei fani kina grozy zobaczą czwartą odsłonę Obcego.Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Program TV: Sylwestrowy weekend 29 grudnia - 1 stycznia. Co warto zobaczyć?
29 grudnia 2017, 0:00

Program TV: Sylwestrowy weekend 29 grudnia - 1 stycznia. Co warto zobaczyć? 0 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny długi weekend, sylwestrowa noc i noworoczny poniedziałek. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w tym czasie w telewizji.

 Program TV: Świąteczny długi weekend 22-26 grudnia. Jakie filmy zobaczyć?
22 grudnia 2017, 0:00

Program TV: Świąteczny długi weekend 22-26 grudnia. Jakie filmy zobaczyć? 0 1

Przed nami długi, świąteczny weekend. Miłośnicy dobrego kina będą mieli okazję w najbliższych dniach obejrzeć na ekranie telewizji szereg klimatycznych produkcji. W tym czasie nie zabraknie filmów familijnych, romansów i kina akcji; słowem - w Święta w telewizji każdy znajdzie coś dla siebie.

Program TV na weekend 15-17 grudnia. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 15-17 grudnia. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 1

Kolejne odsłony Piratów z Karaibów, Opowieści z Narnii i Gwiezdnych Wojen, kultowy Obcy i dużo dobrej rodzinnej rozrywki - to wszystko czeka na miłośników dobrego kina w telewizyjny weekend. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w TV w nadchodzących dniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!